Fani Acolyte, którzy kochają gorących Sithów, muszą zagrać w Star Wars: The Old Republic


W dużej mierze ignorowałem Akolitaserial Disney Plus, którego akcja dzieje się w era Wysokiej Republiki Gwiezdnych Wojen. Jako wieloletni fan Gwiezdnych Wojen nie jestem specjalnie zainteresowany tym konkretnym momentem na osi czasu, a większość obecnego katalogu telewizyjnego Gwiezdnych Wojen pozostawiła mnie obojętnym. Jednak serial ten wdarł się do moich kanałów społecznościowych, głównie ze względu na rolę Qimira w wykonaniu Manny’ego Jacinto, postać inspirowana legendy takie jak Pozwól mi ją solo Pierścień Eldena.

Qimir jest seksownym, złowrogim Lordem Sithów i absolutnie rozumiem, jak to jest atrakcyjna fantazja. Sithowie są dramatyczni, skłonni do morderstw i monologów, i bardzo wyraźnie służą jako przeciwieństwo monastycznych dróg Jedi i cnotliwego porządku. Ogromną częścią atrakcyjności jest to, że Sithowie są z natury namiętnym Zakonem, w przeciwieństwie do Jedi, którzy odrzucają romans. (Inną częścią jest niewątpliwie Jacinto i jego poszarpana sylwetka.)

Jednak historie Gwiezdnych Wojen zazwyczaj nie skupiają się na romansie; jest to z pewnością element, ale takie seriale jak Ahsoka I Mandalorianin są bardziej zainteresowani przejściem do wielkich odkryć lore i ekscytujących scen walki. Więc, aby sobie poradzić, mam dość romansu Sithów z Gwiezdne Wojny: Stara Republikagra MMO, która zadebiutowała w 2011 roku, ale dziś zaspokoi bardzo satysfakcjonującą potrzebę.

Reklama

Manny Jacinto jako Qimir w serialu Gwiezdne Wojny The Acolyte.
Obraz: Lucasfilm

Łatwo znaleźć gorącego Sith Lorda, nawet Sheev Palpatine miał pewien elegancki urok, zanim został zamieniony w rodzynek. Z przyjemnością donoszę, że Stara Republika ma listę seksownych Sithów — i innych odpowiednich kandydatów — z którymi można się umawiać lub wziąć ślub.

W Stara Republikagracz może wybrać jedną z ośmiu historii pochodzenia. Bohaterami Republiki są Rycerz Jedi, Konsul Jedi, Przemytnik i Szturmowiec. Imperium pozwala graczom wybrać Wojownika Sithów, Inkwizytora Sithów, Agenta lub Łowcę Nagród. Każda historia pochodzenia przedstawia postać dążącą do jakiegoś celu, który prowadzi ją do znalezienia statku, zebrania załogi i eksploracji galaktyki. W stylu innych tytułów BioWare, jest kilku towarzyszy, których możesz wybrać do romansu.

Choć podstawowa zawartość gry jest rozczarowująco heteroseksualna — opcje związków queer pojawiają się dopiero później w grze — jest też kilka zabawnych dynamik. Jest mnóstwo okazji, by umawiać się z Sithem lub Jedi albo odwrócić dynamikę i Być Jedi zakochany w zakazanym owocu. Gracze mogą również stać się Sithami uwodzącymi naiwnego bohatera.

Później zakres fabularny gry zawęża się, a wszystkie postacie z oryginału są wciągane do nowego zestawu przygód po przeskoku czasowym. Gracz musi odbudować załogę, a do odkrycia jest mnóstwo nowych romansów. Czasami może nawet pojawić się były kochanek i spowodować mały dramat!

Stara Republika odblokował historie pochodzenia z klasy postaci, umożliwiając mieszanie i dopasowywanie stylów gry i narracji źródłowych. To świetna opcja dla kogoś, kto na przykład chciał poznać historię Rycerza Jedi, ale nie mógł znieść stylu walki polegającego na walce wręcz.

Co jeszcze lepsze, obecny deweloper Broadsword niedawno dodał cecha gospodarstwa do gry — która obejmuje wieczorne randki, takie jak seksowny pojedynek lub partia holoszachów ze swoim ukochanym, Lordem Sithów.

Jeśli Ci się podoba Akolita ale chcesz więcej romansu Gwiezdnych Wojen, nie mogę polecić Stara Republika wystarczająco. Każda randka jest specyficzna dla konkretnego obiektu westchnień, a jak dotąd jest ich w grze tylko garstka — ale Broadsword mówi, że będzie ich więcej, a im więcej całowania, tym lepiej.

Gwiezdne Wojny: Stara Republika jest dostępna do grania na komputerze z systemem Windows za pośrednictwem Para i Sklep EA.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Jak ułatwić korzystanie z telefonu jedną ręką

Będą chwile, kiedy będziesz mieć tylko jedną wolną rękę, aby korzystać z telefonu. Możesz wyprowadzać psa, nieść zakupy, trzymać się słupka metra lub...

Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć o plotkowanym HomePodzie z wyświetlaczem firmy Apple

Po uwolnieniu HomePod 2 na początku 2023 r. pojawiło się wiele plotek o nowym modelu HomePoda, który zawiera jakiś rodzaj wyświetlacza. Plotki te...

Wadliwa aktualizacja CrowdStrike’a spowodowała awarię 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, twierdzi Microsoft

Błędna aktualizacja CrowdStrike spowodowała ogólnoświatową katastrofę technologiczną, która w piątek dotknęła 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, według Microsoftu. Microsoft twierdzi, że to...
Advertisment