Fall Guys nadal ma problem: gry zespołowe


Fall Guys: Ultimate Knockout czy Mario Party pisze się głośno – Battle Royale, które trenowałem przez całe życie. Ale dla wszystkich głupich bzdur i uroczych ramek, Fall Guys to doświadczenie konkurencyjne. Kiedy „show” się kończy, jest jeden zwycięzca i 59 przegranych.

Ale kiedy w każdej grze sięgam po Koronę, zaciskam się podczas selekcji mini-gier. Nie dlatego, że Fruit Chute mnie stresuje, ale dlatego, że nie chcę się z tym utknąć Fall Guysnajgorsza cecha: gry zespołowe.

Mediatonic jest świadomy problemu z grą zespołową, i próbował już zaimplementować kilka poprawek – takie jak skrócone czasy w niektórych bardziej frustrujących grach, takich jak Team Tail Tag. I chociaż te zmiany są mile widziane, nie rozwiązują prawdziwego problemu: gry zespołowe sprawiają, że czuję się bezsilny.

Co sprawia, że ​​gry zespołowe Fall Guys są tak różne?

Reklama

Próbuję zepchnąć innych Fall Guys z platform, tak jak powinno
Zdjęcie: Mediatonic / Devolver Digital

W większości Fall Guysminigry, wychodzę tylko dla siebie. W minigrach wyścigowych, takich jak The Whirlygig, muszę samodzielnie przedrzeć się przez wentylatory, na obrotowe platformy i przez linię mety. Jasne, że mogę trollować kilka osób po drodze i mogą próbować mnie popychać, ale jestem odpowiedzialny za siebie. A kiedy przegrywam, ta odpowiedzialność spada na mnie.

Gry zespołowe w Fall Guys przyjąć inne podejście. W Rock’N’Roll mój zespół musi zepchnąć piłkę ze wzgórza przed drugim zespołem. Bez względu na to, jak bardzo jestem na punkcie, ani jak mocno pcham tę piłkę, moje małe ciało galaretki nie może poruszyć jej samo. Potrzebuję pomocy, zmuszając mnie do tymczasowego polegania na innych, abym mógł wygrać na dłuższą metę. Jako gracz solo jest to frustrująca bariera na drodze do zwycięstwa.

W grach takich jak Team Tail Tag mogę zrobić tylko tyle, aby moja drużyna wygrała. Mógłbym być najlepszym graczem Team Tail Tag w okolicy, a mój zespół mógłby nadal kończyć tylko jednym ogonem, własnym. Jeśli złapię się za ogon, skończę współpracować z moim zespołem – jestem na łasce moich sojuszników, czekając, aż osiągną cel, który już osiągnąłem.

To dlatego Hoopsie Daisy jest jedną z nielicznych gier zespołowych, w których naprawdę możesz nosić – mogę przebić moje małe ciało przez dziesiątki kółek w meczu i przyjść w garść moich przyjaciół. Jeśli moja drużyna jest zła, mogę zrobić co w mojej mocy, aby spróbować wygrać – czasami mogę nawet upewnić się, że się zakwalifikujemy. Ale to główna różnica: jeden świetny gracz może coś zmienić w Hoopsie Daisy, ale nie w Team Tail Tag.

Dlaczego tryby drużynowe w Fall Guys są bardziej frustrujące

Ekran informacyjny dla Hoarders in Fall Guys

Hoarders jest naprawdę przeklęty
Zdjęcie: Mediatonic / Devolver Digital via Polygon

Kiedy przegrywam w konkurencyjnych grach typu League of Legends lub Apex Legends, Chcę, aby wszelkie przegrane, które ponoszę, pochodziły od lepszego przeciwnika lub popełniłem błąd. Kiedy przegrywam z najlepszym graczem Hex-A-Gone, który w jakiś sposób nadal jest na najwyższym poziomie na końcu, jestem zdruzgotany, ale czuję się z tym dobrze – są lepsi ode mnie. Ale zajęcie pierwszego miejsca w dwóch minigrach wyścigowych tylko po to, aby wyjść utknął w strasznej żółtej drużynie zwykle kończy się na mnie stawianiem Fall Guys na noc.

Gry zespołowe są często świetne, jeśli grasz ze znajomymi. Jeśli zanurzysz się w Fall Guys dopasowując się do wcześniej przygotowanej grupy, będziesz trzymać się swoich znajomych w grach zespołowych. To zupełnie inne doświadczenie – zabawne w odpowiednich okolicznościach. Znajomi mogą przyjść w garści, aby chronić sojusznika w Team Tail Tag lub wspólnie pracować, aby wygrać Rock’N’Roll. Ale jako gracz solo te minigry zespołowe psują rywalizację Fall Guys doświadczenie.

Jedną z najlepszych części grania w Battle Royale ze znajomymi jest świetna gra o zwycięstwo. Twoi znajomi mogą nie być zbyt pomocni w innych grach typu battle royale, ale przynajmniej nie powstrzymują cię aktywnie przed samodzielnym wygrywaniem. Fall Guys przyjmuje odwrotne podejście, karze cię za słabą wydajność twoich przeważnie przypadkowych kolegów z drużyny.

Dodanie urozmaicenia ma sens Fall Guys – a gry zespołowe płacą za siebie czystą wartością komediową i schadenfreude w trybie kooperacji. Ale jako Battle Royale uwielbiam wygrywać Fall Guys„Gry zespołowe są zwykle bardziej frustrujące niż zabawne.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

13 of The Verge’s best-loved cooking gadgets

We’ve all got to eat, and unless you’re the type of person who lives on instant meals and takeout, you probably need to...

Prezydent USA powołuje się na ustawę o produkcji obronnej dla produkcji PCB

W poniedziałek, 27 marca, prezydent USA Joe Biden powołał się na ustawę o produkcji obronnej, aby stworzyć budżet w wysokości 50 milionów dolarów,...

M2 Pro Mac mini teraz 49 USD taniej w środowych najlepszych ofertach, opaski Apple Watch Leather Link 52 USD, więcej

Jesteśmy teraz w połowie tygodnia, a wszystkie dzisiejsze najlepsze zniżki na środę są do zdobycia dzięki uprzejmości z 9to5Zabawki. Tym razem powrót...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!