Facebook pomoże Ci zarejestrować się na szczepienie COVID-19


Facebook ogłosił nową funkcję, która ma pomóc Ci zarejestrować się na szczepienie COVID-19. Firma ma ogłosił że wprowadza na rynek narzędzie, które pokaże „kiedy i gdzie można się zaszczepić” na COVID-19. Znajdziesz tam link, który pomoże Ci umówić się na spotkanie. Będziesz mógł znaleźć nową funkcję w Centrum informacyjnym Facebooka dotyczącym COVID-19. Funkcja pojawia się w momencie, gdy Stany Zjednoczone i inne kraje zaczynają szczepić dorosłych.

Zgodnie z a Poczta od CEO Marka Zuckerberga, celem Facebooka jest „pomoc 50 milionom ludzi w zdobyciu szczepionek COVID-19”. Firma nawiązała współpracę z Boston Children’s Hospital, który prowadzi VaccineFinder.org stronie internetowej.

Nowe narzędzie Facebooka będzie dostępne w Centrum informacyjnym COVID-19 od dziś. Będzie zawierał informacje kontaktowe, godziny otwarcia i linki do umówienia się na szczepienie. Zostanie udostępniony w 71 różnych językach. Facebook planuje rozszerzyć swoje nowe narzędzie na inne kraje, gdy szczepionki staną się bardziej dostępne.

„Cieszymy się, że możemy połączyć siły z Facebookiem, aby stworzyć narzędzia, które mają wspierać konsumentów w poszukiwaniu szczepionek COVID-19. Poprawa dostępu do szczepionek i ich równości w całym kraju będzie kluczowym krokiem w osiąganiu odporności stadnej i doprowadzeniu do końca tej pandemii ”- powiedział John Brownstein, dyrektor ds. Informatyki w Boston Children’s Hospital.

Firma twierdzi, że wykorzystuje swoją skalę, aby szybko dotrzeć do ludzi i robi wszystko, aby pomóc ludziom uzyskać wiarygodne informacje, zaszczepić się i bezpiecznie wrócić do siebie. Rozszerza również oficjalne chatboty WhatsApp na temat COVID-19, aby ludzie byli zarejestrowani na szczepienia w organach służby zdrowia i rządach. Facebook będzie również dodawać etykiety do postów o szczepionkach COVID-19, aby wyświetlać dodatkowe informacje ze Światowej Organizacji Zdrowia.

ReklamaZ branżą technologiczną związany jestem od 2014 roku, kiedy to stworzyłem swojego pierwszego bloga. Pracowałem z Digit, jedną z największych publikacji technicznych w Indiach. Obecnie pracuję jako redaktor wiadomości w Pocketnow, gdzie zarabiam na używaniu i pisaniu o najnowocześniejszych technologiach. Możesz skontaktować się ze mną pod adresem [email protected]

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Spoglądanie przez przezroczysty laptop Lenovo w przyszłość science-fiction

Rok po naprężeniu mięśni badawczo-rozwojowych za pomocą a składany laptop Lenovo, które rozszerzyło swój ekran za pomocą prostego naciśnięcia przycisku, powraca do tematu...

MWC 2024: ThinkPady Lenovo stają się szybsze i łatwiejsze w użyciu

Podczas Laptop ThinkBook z przezroczystym wyświetlaczem Lenovo, które zaprezentowało na MWC 2024, to tylko weryfikacja koncepcji, firma zapowiedziała także odświeżone wersje kilku ThinkPadów...
Advertisment