Eurocom przedstawia mobilną stację roboczą Sky Z7 zasilaną przez i9-10900K i RTX 2080 SUPER


We wrześniu 2020 roku Eurocom wprowadzi na rynek swój najnowszy superkomputer mobilny – laptop Sky Z7. Użytkownicy mogą skonfigurować aż do wyczekiwanej i niewiarygodnie wydajnej karty graficznej NVIDIA RTX 2080 Super (Non-Max Q) z możliwością aktualizacji przez użytkownika. Laptop będzie dostępny z wyborem procesorów Intel dziesiątej generacji, aż do wbudowanego procesora i9-10900K. Użytkownicy mogą konfigurować i rekonfigurować Sky Z7 z maksymalnie 128 GB szybkiej pamięci DDR4 i aż do 13 TB miejsca na dysku SSD za pośrednictwem łatwo dostępnych komponentów wewnętrznych, które można aktualizować przez użytkownika. Eurocom Sky Z7 to mobilny superkomputer z łatwo dostępnym wewnętrznym sprzętem i baterią, co świadczy o zaangażowaniu Eurocom w dostarczanie zaawansowanych użytkowników w podróży, wytrzymałych laptopów, które można modernizować i rekonfigurować za pomocą najbardziej imponującego sprzętu obecnie i nie tylko .

Mobilny superkomputer Eurocom Sky Z7 wykorzystuje chipset Z490 i technologię gniazda LGA 1200 konfigurowalną z najpotężniejszymi obecnie dostępnymi procesorami graficznymi dla komputerów stacjonarnych, aż po doładowany desktopowy procesor graficzny NVIDIA RTX 2080 Super (Non-Max Q), który może pochwalić się imponującymi rdzeniami 3072 CUDA z Pamięć wideo 8 GB GDDR6 i taktowanie boost do 1815 MHz. RTX 2080 Super jest jednym z najbardziej zaawansowanych i poszukiwanych obecnie procesorów graficznych dla komputerów stacjonarnych ze względu na niezrównaną wydajność podczas uruchamiania gier AAA i innych aplikacji intensywnie korzystających z GPU.

Poprzez gniazdo procesora LGA1200, Z7 wykorzystuje procesory do komputerów stacjonarnych, które można w razie potrzeby wymienić lub zaktualizować. Mogą to zrobić sami użytkownicy, ponieważ Eurocom zapewnia łatwy dostęp do wewnętrznych komponentów Sky Z7. Laptop jest wyposażony w procesory Intel Comet Lake dziesiątej generacji, oparte na technologii 14 nm, aż po procesor Intel i9-10900K (10 rdzeni / 20 wątków), co podkreśla ogromną moc, jaką posiada ten mobilny superkomputer.

Łącząc procesory najnowszej generacji Intela i najpotężniejsze procesory graficzne NVIDIA, Eurocom Sky Z7 oferuje ogromną moc i wyjątkową łączność, aby z łatwością obsługiwać tworzenie treści 4K, gry 4K i strumieniowanie, zaawansowane przetwarzanie końcowe 3D i renderowanie CAD.

Technologia gniazd Eurocom z możliwością aktualizacji przez użytkownika daje użytkownikom różne opcje wymiany, modernizacji lub rekonfiguracji ich laptopów według własnego uznania, co sprawia, że ​​ten mobilny superkomputer Eurocom jest rozsądną inwestycją, ponieważ zapewnia długowieczność i wyjątkową wydajność również w przyszłości.

Wybór szybkich wyświetlaczy
Eurocom oferuje szereg wciągających wyświetlaczy 17,3 “dla Sky Z7 (IPS i eDP). Użytkownicy mogą wybierać spośród wyświetlaczy Full HD i 4K w zakresie od 144 Hz Full HD (1920 x 1080), 240 Hz FHD i do 144 Hz 4K (3840 x 2160) Użytkownicy Eurocom Sky Z7 będą mogli cieszyć się oszałamiającymi ekranami w zależności od wymaganej szybkości reakcji i rozdzielczości.W niektórych wyświetlaczach obsługiwana jest funkcja NVIDIA G-sync.

Pamięć 128 GB i dysk SSD 13 TB
Sky Z7 ma 4 gniazda SODIMM, które obsługują do 3200 MHz pamięci DDR4, co daje w rezultacie do 128 GB szybkiej pamięci RAM.

Reklama

Gniazda SODIMM są dostępne dla użytkowników i oferują aktualizacje również w przyszłości. Eurocom zapewnia łatwo dostępne komponenty, aby zachęcić użytkowników do dostosowywania swoich laptopów i sprzyjać długowieczności, ponieważ użytkownicy mogą wymienić i / lub ulepszyć pamięć i pamięć masową w przypadku awarii lub w razie potrzeby.

Eurocom zapewnia cztery gniazda pamięci masowej M.2 w Sky Z7 (3 x M.2 NVMe + 1 M.2 SATA), które oferują aż 13 TB dysku SSD (12 TB NVMe + 1 TB M.2 SATA) przechowywanie. Dyski SSD NVMe są bardzo wydajne i niezawodne do przechowywania ważnych danych / plików ze względu na ich niezwykle szybkie prędkości odczytu i zapisu. Te gniazda M.2 są łatwo dostępne dla użytkowników i doskonale nadają się do pracy z dużymi ilościami danych, ponieważ umożliwiają szybkie i łatwe odczytywanie, zapisywanie i renderowanie ogromnych plików. Konfiguracje RAID są również dostępne za pośrednictwem dysków NVMe (RAID 0,1,5).

PORTY I / O i wyjątkowa łączność przez KILLER LAN / WiFi
Sky Z7 ma wiele oferowanych portów, takich jak Thunderbolt 3 / USB-C 3.2 Gen2, dwa mini DisplayPort 1.4, HDMI 2.0 z HDCP i trzy USB 3.2 Gen2. Różnorodna liczba portów / złączy wyświetlacza w połączeniu z wydajnym procesorem graficznym sprawia, że ​​Sky Z7 jest w stanie wygenerować łącznie cztery wyświetlacze 4K w czasie rzeczywistym i może bezproblemowo dopasować się do dowolnego środowiska pracy z wieloma monitorami lub konfiguracji gier / przesyłania strumieniowego.

Aby zapewnić doskonałą łączność sieciową, Sky Z7 jest wyposażony w port LAN Killer E3000 Ethernet RJ-45, który zapewnia niesamowitą prędkość do 2,5 Gb / s. Sky Z7 jest standardowo wyposażony w Intel Wireless AC przez gniazdo M.2 o szybkości do 1,73 Gb / s. Jednak użytkownicy mają możliwość uaktualnienia do modułu Killer Wi-Fi 6 AX 1650x, który został specjalnie zaprojektowany w celu zapewnienia najszybszej rozgrywki, najlepszego przesyłania strumieniowego i najbardziej wciągających wrażeń komunikacyjnych. Killer Wi-Fi zapewnia przepustowość do 2,4 Gb / s, niskie opóźnienia i najbardziej niezawodne połączenia.

Oprogramowanie Killer DoubleShot Pro jest również dostępne w przypadku korzystania ze sprzętu Killer LAN i Killer WiFi w celu dalszego zarządzania i pełnej optymalizacji aktywności sieciowej w celu uzyskania najlepszej możliwej przepustowości. Gdy wiele aplikacji jest podłączonych do Internetu w tym samym czasie, oprogramowanie Killer DoubleShot Pro w pierwszej kolejności nadaje priorytet najważniejszym zadaniom i ostrożnie rozdziela aktywność sieciową i jest idealne dla użytkowników, którzy chcą jednocześnie grać w 4k i strumieniować w 4k.

Klawiatura RGB, języki i dźwięk
Użytkownicy mogą pochwalić się swoimi wyjątkowymi osobowościami dzięki dostosowywanemu podświetleniu RGB dla każdego klawisza, dodając bardziej wyrazistości estetyce laptopa. Klawiatura zawiera N-key rollover, rejestrując każde naciśnięcie klawisza po jednoczesnym naciśnięciu wielu klawiszy, a także zapobiega powstawaniu efektu zjawy / zagłuszania. Sky Z7 oferuje wiele języków klawiatury w 12 różnych językach, od angielskiego w USA, przez angielski brytyjski, japoński i różne języki europejskie

Jeśli chodzi o dźwięk, laptop ma wyjście optyczne S / PDIF, które umożliwia użytkownikom podłączenie systemów kina domowego i zapewnia wyjątkową wierność. Więcej funkcji dźwiękowych obejmuje wbudowany mikrofon z redukcją szumów, głośniki stereo 2.1 i dźwięk wysokiej rozdzielczości przez przetwornik cyfrowo-analogowy ESS SABRE HiFi dla wyjścia słuchawkowego o wysokiej rozdzielczości.

Użytkownicy mogą cieszyć się potężnym połączeniem doskonałej jakości dźwięku, pięknych kombinacji kolorów i oszałamiających efektów wizualnych, aby stworzyć w pełni wciągające wrażenia podczas grania i przesyłania strumieniowego najnowszych gier, tworzenia / edytowania treści 4k i wykonywania czynności związanych z pracą za pomocą superkomputera mobilnego Sky Z7. .

Zabezpieczenia TPM 2.0 i opcja stałego rozłączania w trybie offline
Aby zapewnić bezpieczeństwo Sky Z7, Eurocom wyposażył laptopa w odporne na manipulacje, szyfrowanie dysku twardego za pośrednictwem układu TPM 2.0 na płycie głównej. Dostępny jest również skaner linii papilarnych i blokada Kensington dla dodatkowego bezpieczeństwa fizycznego. Eurocom oferuje dodatkową usługę zwaną Anti-Spying Offline Permanent Disconnect Option, która jest opcjonalną usługą fizycznego usuwania połączeń i innych komponentów komunikacyjnych (takich jak kamera internetowa, WiFi i Bluetooth), aby zapewnić 100% system offline dla maksymalnego bezpieczeństwa wrażliwych dane i ochrona własności intelektualnej.

Wymienna bateria, chłodzenie i inne funkcje
W przeciwieństwie do wielu nowoczesnych laptopów z przyklejonymi komponentami z GPU, procesora, pamięci RAM, pamięci i baterii, Sky Z7 oferuje łatwo dostępne komponenty wewnętrzne, a wszystkie części można aktualizować. Obejmuje to akumulator o mocy do 97 Wh, który można łatwo wyjąć i wymienić. Posiadanie wyjmowanej baterii ma wiele zalet, w tym zapewnia laptopowi znacznie dłuższą żywotność w porównaniu z laptopem z przyklejonymi, niewymienialnymi i niemożliwymi do ulepszenia częściami. Użytkownicy mogą po prostu wymienić przestarzałe lub zepsute części w razie potrzeby, aby utrzymać wydajność laptopa na wysokim poziomie przez długi czas, co sprawia, że ​​Sky Z7 jest doskonałą inwestycją, która ma długą żywotność również w przyszłości.

Sky Z7 jest standardowo wyposażony w dwa zasilacze o mocy 280 W, które generują łącznie 560 W. Eurocom oferuje zasilacze AC o mocy 780 W dla użytkowników o ekstremalnej wydajności, którzy pozwolą Sky Z7 osiągnąć maksymalne możliwości. Sky Z7 ma spersonalizowane miedziane radiatory i wykorzystuje przemysłową pastę termoprzewodzącą wraz z unikalną konstrukcją obudowy, aby laptop działał chłodno nawet przy największych obciążeniach.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!