Etui Apple FineWoven są tak złe, że Amazon musiał dodać etykietę


Przypomnij sobie ostatni wrzesień kiedy opowiedziałem wam wszystko że etui Apple FineWoven do iPhone’a 15 są do bani? Okazuje się, że są aż tak źli Amazon musiał dodać ostrzeżenie etykietę na akcesoriach FineWoven, aby ostrzec kupujących, że są one „często zwracane”.

Mój przyjaciel Faruk (kto jest w jakiś sposób właściwie fanem akcesoriów FineWoven) wskazał mi tę etykietę dzisiaj w Threads. Etykieta ostrzegawcza pojawia się na listach produktów wszystkich etui Apple FineWoven do iPhone’a 15. Oferty Amazona dotyczące Portfele FineWoven MagSafe są nietknięte, przynajmniej na razie.

Na etykiecie widnieje informacja: „Często zwracany przedmiot: sprawdź szczegóły produktu i recenzje klientów, aby dowiedzieć się więcej o tym przedmiocie”.

Recenzje etui FineWoven na Amazon są co najwyżej mieszane. Są oczywiście ludzie, którzy mówią, że je lubią, a także tacy, którzy twierdzą, że są najgorszą rzeczą, jaką Apple wydało od czasu albumu U2 w 2014 roku.

Kolejna interesująca informacja: ceny „używanych” etui FineWoven na Amazon spadł w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Po tym nie mogę powiedzieć, że to było zaskakujące oglądając najnowsze zdjęcia z ludzie tacy jak Joanna Stern.

Reklama

Czy masz jakieś historie związane z FineWoven, którymi możesz się podzielić – dobre czy złe? Daj mi znać w komentarzach.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dziewięciu pracowników Google aresztowanych po protestach okupacyjnych dotyczących Projektu Nimbus

Dziewięciu pracowników Google, którzy zajmowali biura firmy w Nowym Jorku i Kalifornii, zostało aresztowanych we wtorek wieczorem po ośmiogodzinnym napadzie.Pracownicy protestowali przeciwko zaangażowaniu...

Wieloletni szef sterowników Linux Nouveau, Ben Skeggs, dołącza do firmy NVIDIA

Ben Skeggs, główny opiekun sterownika GPU NVIDIA o otwartym kodzie źródłowym dla jądra systemu Linux o nazwie Nouveau, dołączył do firmy NVIDIA. ...

NBA zakazuje Jontayowi Porterowi zawodnikowi Toronto Raptors prowadzenia zakładów sportowych online

NBA na stałe wykluczyła z ligi napastnika Toronto Raptors Jontaya Portera za naruszenie zasad hazardu – napisano w oświadczeniu w środę. Według...
Advertisment