Equinix potwierdza trwający przegląd dotyczący awarii UPS w centrum danych Docklands


Equinix przeprowadza przegląd odporności swoich zasilaczy po awarii jednego z jej centrów danych w Londynie, która zepsuła działalność setek klientów 18 sierpnia 2020 roku.

Gigant kolokacyjny doznał przerwy w dostawie prądu w swoim centrum danych LD8 IBX w Docklands, które jest domem dla jednego z 11 punktów obecności dwóch londyńskich sieci LAN (LANX) peeringowych.

Zgodnie z oświadczeniem na stronie LINX, szacuje się, że około 150 jego członków – w tym firmy hostingowe, dostawcy usług internetowych i firmy telekomunikacyjne – napotkało problemy z łącznością z powodu incydentu.

„Wszyscy członkowie LINX podłączeni do tych sieci LAN na LD8 utracą połączenie z LON1 i / lub LON2, gdy utracą zasilanie własnego sprzętu” – powiedział LINX w swoim oświadczeniu. „Jednocześnie straciliśmy zasilanie naszych własnych źródeł zasilania A i B, a następnie naszego sprzętu w LD8.

„Przewidujemy, że około 150 członków LINX będzie bezpośrednio dotkniętych tym incydentem. Ponadto członkowie LINX znajdujący się w innych obiektach mogli utracić lub osłabić połączenie z członkami, których bezpośrednio dotyczy ”.

Po wstępnym dochodzeniu firma Equinix potwierdziła, że ​​awaria była spowodowana przez wadliwy system nieprzerwanego zasilania (UPS) na miejscu.

Reklama

„Zespoły inżynierów Equinix zdiagnozowały pierwotną przyczynę jako wadliwy system UPS i przez cały dzień pracowały nad rozwiązaniem problemu” – powiedziała firma w oświadczeniu dla Computer Weekly.

„Wszystkie usługi zostały przywrócone. Ponieważ niezawodność naszych centrów danych jest naszym najwyższym priorytetem, Equinix przeprowadza dokładną analizę tego incydentu, aby zapobiec wszelkim przyszłym problemom. ”

Przyjmuje się, że problemy zaczęły się tuż po 4.30 w środę rano, a niektórzy z nich nadal zgłaszają się za pośrednictwem mediów społecznościowych do wczesnego wieczora.

Jednak sposób postępowania z awarią przez firmę spotkał się z krytyką w mediach społecznościowych, a wiele osób dotkniętych przestojem pytało, dlaczego zajęło firmie około siedmiu godzin, aby potwierdzić problem. Jeden powiedział:

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Bang & Olufsen przedstawia nową generację kultowych głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2

Bang & Olufsen ogłosił nową generację głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2. Te dwa głośniki są nie tylko dostępne w nowych...

Gra strategiczna Terra Nil jest już dostępna, powstała we współpracy Devolver Digital i Netflix

Terra Nil jest już dostępna! Terra Nil to gra o przekształcaniu jałowych, pozbawionych życia krajobrazów w kwitnące, tętniące życiem ekosystemy. Zamień martwą glebę...

Zaoszczędź do 35 procent na zestawie słuchawkowym do gier G PRO X firmy Logitech i nie tylko

Najnowsze oferty Amazon to doskonałe wieści dla każdego gracza zainteresowanego ulepszeniem swoich wrażeń dzięki nowemu zestawowi słuchawkowemu do gier. Istnieje wiele opcji,...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!