ENERMAX po raz kolejny wprowadza innowacje dzięki wiodącym w branży zasilaczom i chłodnicom procesorówFirma ENERMAX ogłosiła dzisiaj prezentację nowej serii zasilaczy ATX 3.1 na targach Computex Taipei. Linia charakteryzuje się wydajnością sięgającą 80 Plus Titanium, Platinum i Gold, z mocą sięgającą imponujących 2400 W. Ponadto ENERMAX zademonstruje LIQTECH XTR, chłodnicę procesora do stacji roboczych, a także zaprezentuje nową, innowacyjną koncepcję chłodzenia procesora, która łączy w sobie zalety rozwiązań AIO i chłodzenia powietrzem. Co więcej, ENERMAX z radością ogłasza współpracę z czołowym overclockerem na świecie, firmą Splave, w celu wprowadzenia na rynek zasilacza REVOLUTION DF X PRO w wersji Splave, z ekskluzywną funkcją rozładowania 5VSB.

Kontynuując swoje dążenie do doskonałości i innowacji, ENERMAX przedstawia zasilacz MaxTytan Digital 1650 W 80 Plus Titanium na targach Computex 2024 Taipei. Zasilacz ten jest zgodny ze standardem ATX 3.1 i ma inteligentną konstrukcję półbezwentylatorową, w której wentylator pozostaje nieruchomy, dopóki zasilacz nie zacznie działać przy obciążeniu 60%, optymalizując zarówno wydajność, jak i akustykę. Dodatkowo zasilacz jest wyposażony we wbudowany wyświetlacz mocy z tyłu, umożliwiający użytkownikom uzyskiwanie informacji o mocy wyjściowej w czasie rzeczywistym bez konieczności stosowania dodatkowego oprogramowania. MaxTytan Digital zapewnia moc 1650 W przy sprawności 80 Plus Titanium i może osiągnąć aż do 2000 W przy sprawności 80 Plus Gold (tylko 230 V).

W kategorii efektywności 80 Plus Platinum firma ENERMAX z dumą prezentuje Platimax 2400 W, który może w sposób ciągły dostarczać imponującą moc 2400 W. Dzięki głębokości obudowy wynoszącej 18 cm można go zainstalować w określonych obudowach typu mid-tower i obsługuje wiele kart graficznych. Platimax 2400 W charakteryzuje się inteligentną konstrukcją częściowo pozbawioną wentylatora, w której wentylator pozostaje statyczny, zanim zasilacz zacznie pracować pod obciążeniem do 60% czasu, zapewniając niemal bezgłośną pracę przy niskich i średnich obciążeniach.

Zasilacz Platimax DF Ultra 1600 W został specjalnie zaprojektowany dla komputerów stacjonarnych i charakteryzuje się kompaktową obudową o głębokości 14 cm, zapewniając jednocześnie moc wyjściową 1600 W. Model ten charakteryzuje się również inteligentną konstrukcją częściowo pozbawioną wentylatora, w której wentylator pozostaje statyczny, dopóki zasilacz nie zacznie pracować przy obciążeniu 50%, spełniając wysokie wymagania dotyczące mocy zaawansowanych systemów obliczeniowych i systemów komputerowych wykorzystujących sztuczną inteligencję.

ENERMAX zaprezentuje także na targach Computex jeden z najmniejszych zasilaczy 80 Plus Platinum 1000 W zgodny ze standardem ATX 3.1: Platimax DF 12. Obudowa o głębokości zaledwie 122 mm i inteligentna konstrukcja częściowo bezwentylatorowa, w której wentylator pozostaje nieruchomy aż do zasilacz działa przy obciążeniu 60%, seria Platimax DF 12 jest dostępna w modelach 750 W, 850 W i 1000 W, oferując wszechstronne opcje dla potrzeb obliczeń o wysokiej wydajności.

Stabilne i wydajne zasilacze ENERMAX zawsze były najlepszym wyborem dla entuzjastów overclockingu. W tym roku ENERMAX współpracuje z czołowym na świecie mistrzem overclockingu, Splave, aby wprowadzić na rynek edycję REVOLUTION DF X PRO Splave z modelami o mocy 1000 W i 1200 W. Ten model pod wspólną marką zawiera ekskluzywną funkcję rozładowania 5VSB, która umożliwia natychmiastowe ponowne uruchomienie płyty głównej w przypadku awarii, umożliwiając natychmiastowe wznowienie pracy komputera. Korzystanie z edycji REVOLUTION DF X PRO Splave w zawodach overclockingu zapewnia zawodnikom dłuższy czas testów porównawczych i przewagę w jeździe na czas.

ENERMAX wprowadził także serię REVOLUTION DF X PRO, dostępną w wersjach o mocy 750 W, 850 W, 1000 W i 1200 W, wszystkie z certyfikatem 80 Plus Gold. Przy głębokości obudowy wynoszącej zaledwie 14 cm, te zasilacze oferują w 40% inteligentną konstrukcję półbezwentylatorową, zapewniając graczom więcej opcji dla swoich konstrukcji.

Reklama

Wszystkie zasilacze, które ENERMAX zaprezentuje na targach Computex 2024, są zgodne ze standardami ATX 3.1 i PCIe 5.1 i wyposażone w kabel 12V-2×6 o mocy 600 W, wytrzymujące skoki mocy do 235%. Zasilacze te są wyposażone w najwyższej jakości kable w oplocie siatkowym, które zapewniają lepsze prowadzenie kabli dzięki miękkim i wyginanym punktom zapewniającym niezwykłe zarządzanie kablami. Dodatkowo wybrane modele są wyposażone w zaawansowaną, opatentowaną technologię Dust-free Rotation, która nie tylko zapewnia funkcję samooczyszczania, ale obejmuje również funkcję, dzięki której wentylator pracuje na biegu wstecznym przez 20 sekund po wyłączeniu, optymalizując ogólną wydajność chłodzenia i wydłużając żywotność produktu.

Chłodnice procesorów do stacji roboczych i całkowicie nowa wieża chłodzenia wodnego
ENERMAX, zajmujący się opracowywaniem produktów komputerowych o wysokiej wydajności i wiodących specyfikacjach, zademonstruje wydajność chłodzenia swojej nowej, uniwersalnej chłodnicy cieczy do procesora, LIQTECH XTR, na targach Computex 2024. Chłodnica cieczy LIQTECH XTR AIO obsługuje gniazda procesora sTR5 i LGA4677 , oferując 100% pokrycie procesorów AMD Threadripper oraz procesorów Intel Xeon W-3400 i Intel Xeon W-2400. Wyposażony w potężną konstrukcję pompy EF1 i opatentowaną technologię kanałów bocznikowych, LIQTECH XTR może osiągnąć wydajność chłodniczą do 900 watów! Blok wodny ma wbudowany wyświetlacz cyfrowy, który dostarcza w czasie rzeczywistym dane dotyczące procesora i karty graficznej, służąc jako dodatkowy monitor dla profesjonalnych graczy do monitorowania parametrów systemu.

AQUACore to nowa koncepcja chłodnicy procesora, która wykorzystuje technikę połączenia bez rurki, integrując konstrukcję pompy z chłodnicą, jednocześnie łącząc wygląd chłodnicy powietrznej. Wieża chłodnicza ma zaledwie 162 mm, co czyni ją kompatybilną z większością obudów komputerowych dostępnych na rynku. Zapewnia moc chłodzenia do 280 W, a wentylator jest wyposażony w cyfrowy wyświetlacz, który może wyświetlać w czasie rzeczywistym dane dotyczące procesora i karty graficznej.

Montage Flow to także nowa konstrukcja wentylatora magnetycznego, zaprojektowana z myślą o bardziej intuicyjnej instalacji i solidnym połączeniu. W odróżnieniu od dostępnych na rynku magnetycznych mechanizmów wentylatorów, wentylator Montage Flow charakteryzuje się opatentowaną konstrukcją cewki, dzięki czemu proces montażu jest bardziej intuicyjny. Po prostu zbliżając dwa wentylatory do siebie, siła magnetyczna umożliwia ich bezproblemowe połączenie, a dolny zatrzask automatycznie blokuje się na miejscu, zapewniając dodatkową stabilność podczas instalacji.

Wysokowydajne chłodzenie i obudowy komputerowe z możliwością podłączenia od tyłu
Obudowa Mid-Tower Air240 debiutuje na targach Computex 2024. Wyposażona w panel z metalowej siatki z trzech stron, poprawia ogólną wydajność chłodzenia. Modułowa konstrukcja wewnętrzna pozwala na łatwy montaż i dostosowanie osłon wewnętrznych do prowadzenia kabli w zależności od potrzeb użytkownika. Dodatkowo, regulując przegrodę przedziału zasilacza, można ją ustawić pod kątem, aby zapewnić przepływ powietrza wokół karty graficznej, poprawiając chłodzenie procesora graficznego.

Pano270, obudowa obsługująca płyty główne M-ATX, jest wyposażona w bardzo szerokie, zakrzywione pod kątem 270 stopni szkło, zapewniające niezakłócony panoramiczny widok bez przeszkód w słupkach A, dzięki czemu całe wnętrze systemu jest widoczne. Obsługując instalację płyty głównej z podłączeniem tylnym, Pano270 minimalizuje zakłócenia wizualne powodowane przez kable, co czyni go wymarzonym produktem dla entuzjastów komputerów DIY.

Na stoisku ENERMAX w Computex Taipei zostanie zaprezentowany niestandardowy mod obudowy stworzony przez tajwańskiego moddera KM Studio z motywem 35. Mod ten reprezentuje gotowość ENERMAX na kolejny kamień milowy w roku. Dodatkowo na stoisku będzie można zobaczyć inne dzieło tajwańskiego moddera LINModified, wykorzystujące zasilacz REVOLUTION DF 12, który został wprowadzony na rynek na początku tego roku i kładł nacisk na wysoką wydajność, zrównoważony rozwój i przyjazność dla środowiska. Ten mod będzie prezentował projekt w kształcie żółwia, odzwierciedlający temat ochrony środowiska.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Gwiezdne Wojny: Największym i najdziwniejszym jajkiem wielkanocnym Akolity jest Jedi Plo Koon

Nowa seria Gwiezdnych Wojen od Lucasfilm Akolita ma zasłużył na pochwałę za zwykłe istnienie poza sagą Skywalker – po 47...

Oto, jak przygotować komputer Mac na system macOS Sequoia za pomocą narzędzia CleanMyMac X

Obraz: CleanMyMac X Nowy system MacOS Sequoia firmy Apple oficjalnie pojawi się jesienią, więc Wyczyść MyMaca X udzielił nam świetnych rad, jak najlepiej przygotować...

Tożsamość Mistrza Sithów z „Akolity” jest już całkiem jasna

Akolita utrzymuje w tajemnicy tożsamość tajemniczego Mistrza Sithów, ale – naszym skromnym zdaniem – nie może być to jaśniejsze. Przez...
Advertisment