Elon Musk wyprodukował utwór techno o NFT, które sprzedaje jako NFT


Elon Musk wkracza do Gorączka złota NFT sprzedając nowy utwór z muzyką elektroniczną najwyraźniej został wyprodukowany jako NFT. Tak, dobrze słyszałeś – to piosenka o niewymienialnych tokenach, które Musk wydaje się wybić (lub planuje wybić) na łańcuchu bloków. Musk nie zamieścił linku do NFT, więc nie jest jasne, czy jest już dostępny, ani czy Musk planuje rozpocząć sprzedaż w późniejszym terminie. Nie jest również jasne, na której platformie Musk zamierza sprzedawać NFT.

Nie wiemy też, czy piosenka ma nazwę, ale mamy kilka wskazówek. Plik zapętlanie wideo dołączony do piosenki Musk opublikowanej w poniedziałek na Twitterze zawiera słowa „Vanity Trophy” krążące wokół złotej kuli umieszczonej na szczycie dosłownego trofeum z napisem „HODL”, skrótem od fazy „trzymaj się drogiego życia”.

Akronim HODL, choć uważa się, że potencjalnie powstał jako pijany błąd w pisowni słowa „trzymaj”, jest zarówno slangiem internetowym, jak i rodzajem okrzyku dla społeczności bitcoinów, ponieważ rzekomo zachęca entuzjastów kryptowalut, aby nie sprzedawali swoich tokenów. Warto tutaj zauważyć, że Musk jest wielkim zwolennikiem bitcoina. Tesla zainwestował 1,5 miliarda dolarów w kryptowalutę w zeszłym miesiącu i planuje przyjąć ją jako formę płatności za swoje pojazdy elektryczne w przyszłości.

W różnych momentach tego krótkiego filmu słowa na trofeum zmieniają się z „komputery” na „nigdy nie sprzedawaj”, podczas gdy wokalistka śpiewa ponad tekstami, takie jak „NFT for your próżność” i „komputery nigdy nie śpią”. Czy wspomniałem, że trofeum ma również małe złote pieski lub „dożów”, jeśli wolisz, też obracające się wokół niego?

Jeśli chodzi o samą piosenkę, cóż … nie ma wiele do powiedzenia. Jest to luźno piosenka techno, jeśli chcesz zagłębić się w ten gatunek (z wrzuconymi pewnymi wibracjami electro house) i jest to właściwe, biorąc pod uwagę, że Musk nazwał siebie „technokingiem” Tesli w prawdziwe zgłoszenie do amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd dziś rano.

Nie jest to zbyt dobre, choć jak na standardy wcześniejszej pracy Muska na scenie muzyki elektronicznej – czyli certyfikowany niezupełnie a-banger „Don’t Doubt ur Vibe” – Powiedziałbym, że to poprawa.

Reklama

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Poważny problem BSOD systemu Windows powoduje, że banki, linie lotnicze i nadawcy są offline

Tysiące komputerów z systemem Windows doświadczają dziś problemu z niebieskim ekranem śmierci (BSOD) podczas rozruchu, co wpływa na banki, linie lotnicze, nadawców telewizyjnych,...

OpenAI prowadzi rozmowy z Broadcom na temat opracowywania niestandardowych układów AI do zasilania modeli nowej generacji

Według InformacjaOpenAI podobno prowadzi rozmowy z Broadcom na temat opracowania niestandardowego akceleratora AI, który zaspokoi rosnące zapotrzebowanie OpenAI na rozwiązania o wysokiej wydajności....

Dokumenty regulacyjne firmy Acer ujawniają karty graficzne Radeon RX 7900, RX 7800 i RX 7700 bez układów XT

Dokumenty regulacyjne głównego producenta komputerów PC, Acer, wraz z Eurazjatycką Komisją Gospodarczą (EEC), porzucają niektóre z pierwszych odniesień do trzech nadchodzących modeli kart...
Advertisment