Elon Musk odwołuje występ Dona Lemona w X po „napiętym” wywiadzie


Wygląda na to, że Elon Musk odwołał występ Dona Lemona w X z powodu pytań w wywiadzie, które mu się nie spodobały. Cytryna mówi że Musk rozwiązał ich współpracę zaledwie kilka godzin po „napiętej” rozmowie pomiędzy nim a właścicielem platformy.

Lemon nie mówi, co dokładnie wydarzyło się podczas wywiadu, ale twierdzi, że Musk „jest na niego zły”. „Przez całą naszą rozmowę powtarzałam mu, że chociaż czasami było napięta, uważam, że dobrze byłoby, gdyby ludzie widzieli i słyszeli naszą wymianę zdań i wyciągnęli wnioski z naszej rozmowy” – Cytryna mówi w filmie przesłanym do X.

Lemon dodaje, że „nie było żadnych ograniczeń co do wywiadu, na który chętnie się zgodził, a moje pytania były pełne szacunku i szeroko zakrojone, obejmując wszystko, od SpaceX po wybory prezydenckie”.

Musk twierdzi, że odwołał występ serialu, bo za bardzo przypominał CNN. Nie skomentował pytań zadanych w rozmowie kwalifikacyjnej.

Don Cytrynowy Pokazywać miał być emitowany na antenie X trzy razy w tygodniu, a jego tematyka sięgała od polityki i kultury po sport i rozrywkę. To była część ekskluzywne partnerstwa wideo X nakręcony z kilkoma gospodarzami, w tym z byłą przedstawicielką Stanów Zjednoczonych Tulsi Gabbard i gospodarzem radia sportowego Jimem Romem. W tym czasie X popierał to posunięcie w ramach swojej misji bycia „platformą wolności słowa dla wszystkich głosów”.

Konto firmowe X również zostało potwierdzone że platforma zakończyła umowę z programem Lemon. „Jak każde przedsiębiorstwo zastrzegamy sobie prawo do podejmowania decyzji dotyczących naszych partnerstw biznesowych” – czytamy w poście, dodając to The Dona Lemon Show nadal „może publikować swoją treść” na platformie X.

Reklama

W zeszłym roku Lemon została wyrzucona z CNN po seksistowskich komentarzach wobec byłej republikańskiej kandydatki na prezydenta Nikki Haley. Nadal planuje wyemitować swój wywiad z Muskiem, ale nie będzie on już pojawiał się wyłącznie w X. Zamiast tego wywiad pojawi się na YouTube, platformach podcastów i X 18 marca.

„Elon publicznie zachęcał mnie, abym dołączył do X przy nowym programie, mówiąc, że będę miał jego „pełne wsparcie” i że jego „cyfrowy rynek jest dla wszystkich” – mówi Lemon. „Jego zaangażowanie na rzecz globalnego rynku, na którym można zadawać wszystkie pytania i dzielić się wszystkimi pomysłami, wydaje się nie uwzględniać pytań do niego zadawanych przez osoby takie jak ja”. X nie odpowiedział natychmiast Krawędźprośba o komentarz.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Senat ponownie zatwierdza program szpiegowski FISA, ale nie przed jego wygaśnięciem o północy

Senat przyjął ustawę ponownie zatwierdzającą art. 720 ustawy o nadzorze wywiadu zagranicznego (FISA), kontrowersyjny program umożliwiający szpiegowanie zagranicznych „celów” bez nakazu ale długa,...

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Bellsprout

PokemonGo organizuje wydarzenie z okazji Dnia Społeczności Bellsprout 20 kwietnia od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Zgodnie z oczekiwaniami w przypadku...

Co oznacza restrukturyzacja Google dla Pixela i Androida?

Kluczowe dania na wynos Wewnętrzne zmiany Google pod rządami Ricka Osterloha mają na celu usprawnienie działania Pixela i Androida oraz usprawnienie...
Advertisment