ELECOM przedstawia przełomową mysz trackballową IST z systemem wymiennych łożyskDziesięciolecia zapewniania ulgi w bólu nadgarstków i ramion ugruntowały pozycję myszy trackball jako atrakcyjnej alternatywy dla standardowej myszy. ELECOM, posiadający prawie 30-letnie doświadczenie w opracowywaniu innowacyjnych myszy trackballowych, przedstawia teraz mysz trackballową IST, rewolucyjne urządzenie wyposażone w system wymiennych łożysk zaprojektowany, aby na nowo zdefiniować doświadczenie użytkownika.

Po czterech latach badań i ankiet wśród użytkowników firma ELECOM zidentyfikowała kluczowe czynniki, które sprawiają, że myszy z trackballem są atrakcyjne dla użytkowników i znalazła dwa najważniejsze powody – płynność działania kulki i ergonomiczny kształt. Mysz trackballowa IST uwzględnia te aspekty w nowatorski sposób, zapewniając wyjątkowo wygodny kształt, a jednocześnie wykorzystując niespotykany dotąd system wymiennych łożysk.

Wymienne łożyska:

Jedną z wyróżniających się funkcji jest system wymiennych łożysk, umożliwiający użytkownikom szybką wymianę łożysk za pomocą dołączonego ściągacza do łożysk. System obejmuje dwa autorskie typy łożysk – stalowe łożyska wałeczkowe RollMaster będą dołączone do trackballa IST11, natomiast łożyska rubinowe będą dostępne w trackballu IST10.

Łożyska RollMaster stanowią przełomowy postęp w technologii trackballów, opracowanej wyłącznie przez firmę ELECOM. Te stalowe łożyska znacznie zmniejszają tarcie pomiędzy trackballem a łożyskami, zapewniając wyjątkowo płynny obrót. Ta oczekująca na opatentowanie technologia zapewnia znaczną poprawę wydajności w porównaniu z tradycyjnymi myszami z trackballem, minimalizując opór i umożliwiając swobodne poruszanie się.

Łożyska są produkowane przez MinebeaMitsumi, renomowaną japońską firmę, znaną z wyjątkowej precyzji i standardów produkcji. MinebeaMitsumi specjalizuje się w wytwarzaniu precyzyjnych komponentów stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym, elektronicznym i obronnym.

Łożysko z czerwonego rubinu zapewnia wyjątkową trwałość i jest wykonane z wysokiej jakości materiałów, które wytrzymują długotrwałe użytkowanie bez łatwego zużycia. Łożyska zapewniają płynne i czułe ruchy oraz zapewniają dotykowe sprzężenie zwrotne podczas pracy.

Reklama

Komfort i wydajność:
Mysz trackball IST jest ustawiona pod kątem, aby dopasować się do naturalnej, zrelaksowanej pozycji dłoni, skutecznie zmniejszając napięcie i dyskomfort związany z długotrwałym korzystaniem z komputera. Kulka o średnicy 36 mm, większa niż standardowy rozmiar, pozwala na lepszą kontrolę nad ruchami kursora, dzięki czemu precyzyjne zadania są łatwe do wykonania. Kursor można przesuwać, obracając kulkę palcem kciukiem, co eliminuje potrzebę powtarzalnych ruchów nadgarstka wymaganych w przypadku tradycyjnej myszy.

Typy połączeń:
Zaprojektowany z myślą o ergonomii przyjaznej dla użytkownika, IST jest dostępny w kolorze czarnym i białym i oferuje trzy typy połączeń: Bluetooth, bezprzewodowe USB i przewodowe. Ma kształt dostosowany do różnych rozmiarów dłoni i stylów chwytu.

Mysz trackballowa IST firmy ELECOM stanowi krok naprzód w zakresie komfortu i wydajności, ustanawiając nowy standard w technologii trackballowej. Podnieś poziom swoich wrażeń komputerowych dzięki przyszłości urządzeń wejściowych.

Dostępność:
IST jest teraz dostępny w czerni i bieli i ma trzy typy połączeń: Bluetooth, bezprzewodowe USB i przewodowe. IST10 ma sugerowaną cenę detaliczną od 39,99 USD do 49,99 USD, a IST11 waha się od 49,99 USD do 59,99 USD.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Rząd Wielkiej Brytanii ogłasza dotacje w wysokości 8,5 miliona funtów na badania nad bezpieczeństwem sztucznej inteligencji

Sekretarz ds. technologii cyfrowych Michelle Donelan ogłosiła, że ​​podczas drugiego dnia szczytu AI w Seulu rząd Wielkiej Brytanii przeznaczy do 8,5 miliona funtów...

Mnemonic i Foresee prezentują kilka nowych modeli dysków SSD dla przedsiębiorstw

Podczas wystawy COMPUTEX 2024 odbywającej się w dniach 4–7 czerwca firma Mnemonic Electronic Co., Ltd. (zwana dalej Mnemonic), tajwańska spółka zależna Longsys, zaprezentuje...

Xiaomi klonuje kontrowersyjną reklamę Apple Crush, z jedną zasadniczą zmianą

Reklama Apple Crush przegapił tak bardzo, że firma odwołała zaplanowane programy telewizyjne i wydał publiczne przeprosiny. Wydawało się, że to głównie rozwiązuje...
Advertisment