EK zdobywa nagrodę dla najlepszych niestandardowych lodówek w konkursie EHA Reader Awards 2023


EK, znany producent wysokiej klasy sprzętu do chłodzenia wodnego komputerów PC, ma przyjemność zaprezentować swoje najnowsze wyróżnienie: prestiżową nagrodę EHA Reader Awards 2023 dla najlepszych niestandardowych chłodziarek. Firma EK zdobyła tę nagrodę dzięki innowacyjnej linii produktów do chłodzenia cieczą, Quantum, która podnosi zarówno wydajność, jak i estetykę na nowy poziom. Te pożądane nagrody zawdzięczają swoje istnienie wymagającym czytelnikom dziewięciu wpływowych europejskich publikacji technologicznych, których łączna liczba odbiorców wynosi 20 milionów.

To oddane grono czytelników, składające się z entuzjastów, graczy, pierwszych użytkowników i wpływowych osób, było siłą napędową nominacji i głosów, których kulminacją było to wyróżnienie. Na początku tego roku blok wodny procesora EK-Quantum Velocity² zabezpieczył Europejska nagroda sprzętowa za najlepsze niestandardowe chłodzeniewzmacniając zaangażowanie EK w dostarczanie najwyższej klasy rozwiązań chłodzących dla entuzjastów komputerów PC.

Zwiększanie możliwości entuzjastów komputerów PC dzięki EK-Matrix7

Poza pochwałami i uznaniem, EK poświęca się ulepszaniu możliwości budowania komputerów PC dla entuzjastów. Przykładem tego zaangażowania jest wprowadzenie standardu EK-Matrix7, rewolucyjnej koncepcji zaprojektowanej w celu uproszczenia i poprawy doświadczenia w budowaniu pętli.

Jak wiedzą entuzjaści komputerów PC i modderzy, montaż układu chłodzenia cieczą może być drobiazgowy i wymagający. Wprowadzając standard EK-Matrix7, firma EK chciała zmienić zasady gry, standaryzując wymiary elementów chłodzenia cieczą, położenie portów i odstępy.

Usprawnione chłodzenie cieczą

EK-Matrix7 wprowadza poziom standaryzacji niespotykany wcześniej w branży niestandardowego chłodzenia wodą. Wszystkie produkty zgodne z tą normą są projektowane ze skokami co 7 mm. Na przykład złącza przedłużające są dostępne w wysokościach 7, 14 i 28 mm, natomiast grzejniki są dostępne w grubościach 30, 44 i 58 mm.

Reklama

Mówiąc najprościej, Matrix7 usprawnia kompatybilność komponentów. Załóżmy, że chcesz zastosować grzejnik EK-Quantum Surface X o grubości 58 mm. W połączeniu z obrotowym złączem Quantum Torque o kącie 90° idealnie dopasuje się do portów dowolnej płyty dystrybucyjnej Quantum Reflection². Alternatywnie, jeśli zdecydujesz się na grzejnik Quantum Surface z serii P o grubości 44 mm i dodasz przedłużacz 14 mm, Twoja konfiguracja osiągnie tę samą wysokość 58 mm, co w przypadku grzejnika z serii X. Podobnie, zastosowanie przedłużaczy 28 mm pozwoli uzyskać pożądaną wysokość 58 mm w przypadku grzejnika serii S. To ujednolicone podejście zapewnia bezproblemową współpracę komponentów, eliminując potrzebę wykonywania skomplikowanych obliczeń i niestandardowych dostosowań.

Jednym z kluczowych celów EK-Matrix7 jest połączenie prostoty z estetyką. Entuzjaści często stają przed wyzwaniem gięcia rur w celu wyrównania komponentów, co jest żmudnym i czasochłonnym procesem. Dzięki EK-Matrix7 to wyzwanie staje się przeszłością.

Zaangażowanie EK w innowacje i doskonałość w chłodzeniu cieczą komputerów PC nie ogranicza się do otrzymywania nagród, ale rozciąga się na wzmacnianie pozycji entuzjastów komputerów PC. Dzięki gamie produktów w standardzie EK-Matrix7 i Quantum firma zmienia krajobraz niestandardowego chłodzenia cieczą, czyniąc go bardziej dostępnym, wydajnym i atrakcyjnym wizualnie. Ponieważ bloki wodne EK Water Blocks wciąż przesuwają granice, społeczność budująca komputery PC może się doczekać tworzenia wyjątkowych konstrukcji chłodzonych cieczą w prosty, przyjemny i satysfakcjonujący sposób.

Proszę odwiedzić urzędnika Strona internetowa European Hardware Awards aby uzyskać dodatkowy wgląd w proces nominacji, kryteria wyboru i obszerną listę laureatów.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nowa aktualizacja Gran Turismo 7 w zabawny sposób łamie zasady fizyki

Gran Turismo 7 deweloper Polyphony Digital wypuściło dużą aktualizację do symulatora wyścigów w środę, udostępniając „zaktualizowany model symulacji fizyki” ...

OpenAI ogłasza SearchGPT, swoją wyszukiwarkę opartą na sztucznej inteligencji

OtwórzAI ogłasza długo oczekiwane wejście na rynek wyszukiwarek, WyszukajGPToparta na sztucznej inteligencji wyszukiwarka z dostępem do informacji w czasie rzeczywistym w całym internecie.Wyszukiwarka...

X ujawnia incydent bezpieczeństwa, który spowodował, że Twoje „prywatne” polubienia stały się publiczne

Xserwis społecznościowy Elona Muska, wcześniej znany jako Twitter, niedawno wprowadzono zmianę, która sprawiła, że ​​polubienia stały się prywatnetak aby tylko właściciel konta mógł...
Advertisment