EK wprowadza nowe terminale Scalar² do bloków wodnych EK-Quantum Vector²


EK, producent wysokiej jakości sprzętu do chłodzenia wodą, wprowadza nowe portfolio terminali Quantum Line z rodziny Scalar². To druga fala nowych produktów, które dołączają do tej serii, a na półki trafiły trzy następujące produkty: EK-Quantum Scalar² DirectLink Side Port Terminal — Acetal, EK-Quantum Scalar² SFF Terminal — Acetal i EK-Quantum Scalar² Side Port Terminal – Acetal. Zupełnie nowe terminale są przeznaczone do bloków wodnych Vector² i zestawów Vector² ABP, wprowadzając nowe opcje routingu GPU i pozwalając na jeszcze łatwiejsze i bardziej satysfakcjonujące budowanie pętli.

Jest to wyspecjalizowany terminal Scalar² dla najwyższej klasy bloków wodnych GPU EK-Quantum Vector². Został zaprojektowany i skonstruowany z korzyścią dla konstruktorów SFF, ponieważ jest cieńszy o 14 mm w porównaniu do standardowego terminala bloku wodnego, oferując mnóstwo nowych opcji łączności. Na przykład może się przydać, gdy GPU jest zbyt szerokie, aby zamknąć panel obudowy ze względu na rozmiar terminala magazynowego.

Sześć portów G1/4″ zapewnia liczne opcje kierowania do i z GPU. Dwa porty znajdują się w sekcji, która przechodzi nad samym blokiem wodnym, co jest szczególnie przydatne w układach „kanapkowych”, często spotykanych w obudowach SFF. to dwa nowe porty umieszczone po obu stronach terminala, biegnące wzdłuż GPU i umożliwiające prowadzenie rurek równolegle do samego GPU.Na górze znajdują się również dwa porty, co jest również standardem dla standardowych, ale zapewnia dodatkowe opcje , co zawsze jest plusem w obudowach mini-ITX o ograniczonej przestrzeni.

Jest to wyspecjalizowany terminal Scalar² dla zestawów ABP GPU EK-Quantum Vector² z linii bloków wodnych premium Quantum Line firmy EK. Jego głównym zastosowaniem jest pionowy montaż procesora graficznego umieszczonego w zestawie EK-Quantum Vector² ABP. Posiada dwa porty w sekcji, która pokazuje markę GPU na standardowych terminalach, więc gdy GPU jest zamontowany pionowo, porty te umożliwiają bardzo wygodne połączenie z blokiem wodnym procesora. W typowym poziomym układzie porty są skierowane w stronę bocznego panelu obudowy.

Ten terminal jest obrabiany CNC z wytrzymałego czarnego acetalu POM i jest kompatybilny tylko z zestawami EK-Quantum Vector² ABP.

Terminal portu bocznego EK-Quantum Scalar² — acetal
Jest to wyspecjalizowany terminal Scalar² dla bloków wodnych GPU EK-Quantum Vector², które należą do najwyższej klasy produktów Quantum Line. Jego głównym zastosowaniem jest pionowy montaż GPU chłodzonego blokiem wodnym GPU EK-Quantum Vector². Posiada dwa porty w sekcji, która pokazuje markę GPU na standardowych terminalach, umożliwiając bardzo przyjazne dla użytkownika połączenie z blokiem wodnym procesora, gdy GPU jest zamontowane pionowo.

Identyczny cel jak terminal portu bocznego DirectLink, ten terminal jest używany wyłącznie w blokach wodnych GPU bez aktywnej płyty tylnej. Jest obrabiany CNC z wytrzymałego czarnego acetalu POM.

Reklama

Dostępność i ceny
Terminale GPU EK-Quantum Scalar² są produkowane w Słowenii w Europie i są dostępne do zakupu w sklepie internetowym EK i sieci partnerów. Produkty te będą wysyłane od 13 marca 2023 r. Poniższa tabela przedstawia sugerowaną cenę detaliczną producenta (MSRP) z uwzględnieniem podatku VAT.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Tylko dzisiaj samonagrzewający się kubek Ember Mug 2 jest przeceniony o prawie połowę

Bez kawy wielu z nas prawdopodobnie przestałoby istnieć. Jest to prawdopodobnie jedno z naszych najważniejszych narzędzi zwiększających produktywność, dlatego osobiście uważam, że...

Oto najlepsze etui M4 na iPada Pro zapewniające ochronę, styl i nie tylko

Nowy iPad Pro M4 firmy Apple to najdroższy iPad jaki kiedykolwiek stworzono, choć jego ultracienka i lekka konstrukcja jest tak piękna, istnieje duża...

Pobierz ChatGPT na Maca i pomiń listę oczekujących

OpenAI uruchomiło swój natywna aplikacja ChatGPT dla komputerów Mac w tym miesiącu obok GPT-4o. Chociaż każdy może zainstalować aplikację na Macu, Twoje...
Advertisment