EK i Powercolor Uwolnij płynnego diabła GPU AMD Radeon RX 7900 XTX


EK, producent wysokiej jakości sprzętu do chłodzenia cieczą, po raz kolejny nawiązał współpracę z PowerColor, wyłącznym dostawcą kart graficznych napędzanych procesorami graficznymi AMD, aby dostarczyć fabrycznie chłodzony wodą układ graficzny Radeon RX 7900XTX. Blok wodny tej karty umożliwia łatwe osiągnięcie szczytowej wydajności, a konstrukcja z jednym gniazdem zapewnia elastyczność dopasowania do każdej obudowy i pionowych uchwytów GPU.

Ten prestiżowy procesor graficzny z serii Liquid Devil wykorzystuje wyłącznie gotowe chipy kart graficznych z najwyższej jakości krzemem, aby osiągnąć najlepsze częstotliwości rdzeni graficznych. Układy te są zainstalowane na zupełnie nowej 14-warstwowej płytce drukowanej, wyposażonej w 17-fazowy układ zasilania VRM składający się z DrMOS i wysokopolimerowych kondensatorów. VRAM na tej karcie graficznej ma własne 4 fazy w VRM, aby zapewnić czyste zasilanie. Nowa technologia IMON monitoruje i raportuje prąd elektryczny i zużycie energii w każdej fazie. Równoważąc obciążenie pracą, Liquid Devil zapewnia niezrównaną stabilność i ochronę termiczną, jednocześnie realizując swój potencjał przetaktowywania.

Na froncie termicznym, aby zapewnić, że te błyskawiczne procesory graficzne osiągają maksymalne taktowanie, fabrycznie zainstalowano unikalny blok wodny EK, przedłużający żywotność karty dzięki doskonałym termikom, które może zapewnić tylko chłodzenie cieczą. Dzięki temu nie tracisz cennego czasu na montaż bloku wodnego i nie ma żadnych pytań dotyczących gwarancji.

Łatwo dostępny przełącznik pozwala użytkownikom szybko wybrać pomiędzy dwoma wbudowanymi BIOS-ami i zdecydować się na tryb OC, który zapewnia wysoką wydajność przy zrównoważonym zużyciu energii, lub tryb Unleash, który jest przeznaczony do bicia rekordów.

Podstawa bloku wykonana jest z niklowanej miedzi elektrolitycznej, natomiast górna część wykonana jest z przypominającego szkło akrylu i wytrzymałego czarnego acetalu POM. Wysokiej jakości O-Ringi z EPDM zapewniają szczelność.

Wizualny wygląd karty graficznej niezaprzeczalnie potwierdza gamingowy rodowód Devil.

Charakterystyczna i unikalna osłona bloku wodnego jest częściowo zaakcentowana akrylowym wzorem, wzmocnionym subtelną poświatą, która dodaje mistycznej atmosfery, pasującej do każdego pożądanego nastroju w grach. Oświetlenie jest w pełni adresowalne, umożliwiając różne efekty za pomocą narzędzia sterującego DevilZone FAN RGB firmy PowerColor.

Reklama

Ta karta graficzna do gier jest również dostarczana z EK-Loop Leak Tester Flex.

Zapewnia szybki i bezpieczny sposób testowania ewentualnych nieszczelności w pętli chłodzenia cieczą. Chociaż tradycyjne testy szczelności działają, potrzeba wielu godzin, zanim można wykryć bardzo małe wycieki, a wtedy może dojść do bałaganu. EK-Loop Leak Tester Flex wykonuje pracę w ciągu kilku minut bez ryzyka rzeczywistego wycieku.

Chłodzenie cieczą zapewnia niższe temperatury, dzięki czemu natywna funkcja GPU Boost karty podkręca ją do poziomów, które są poza zasięgiem tradycyjnego chłodzenia powietrzem. Wszystko to przy dłuższej żywotności i znacznie mniejszym hałasie po podłączeniu do istniejącego lub nowego niestandardowego systemu pętli.

Wykorzystaj w pełni architekturę RDNA, która napędza tę gamingową kartę graficzną AMD. Wyposażona w pamięć GDDR6 i obsługująca PCI Express 4.0 architektura RDNA jest gotowa na gry najnowszej generacji.

Dostępność i ceny

Kartę PowerColor Liquid Devil Radeon RX 7900 XTX z fabrycznie montowanym blokiem wodnym można zamówić za pośrednictwem sklepu internetowego EK i partnerskiej sieci sprzedawców PowerColor. Poniższa tabela przedstawia sugerowaną przez producenta cenę detaliczną (MSRP) z VAT.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

NCSC uruchamia narzędzia do kontroli cybernetycznej dla MŚP

Wielkiej Brytanii Narodowe Centrum Cyberbezpieczeństwa (NCSC) uruchamia dziś dwie nowe usługi dla 5,5 miliona małych firm w kraju, z których jedna trzecia była...

Szefowa Marvel Studios VFX, Victoria Alonso, odpadła

Za Reporter z Hollywood, po 17 latach pracy w Marvel Studios – początkowo jako wiceprezes wykonawczy ds. efektów wizualnych i postprodukcji, zanim został...

Zack Snyder tworzy grę RPG Rebel Moon na „śmieszną skalę”

Zack Snyder, znany m.in 300 i czterogodzinny „Snyder Cut” z Liga Sprawiedliwychpracuje nad grą RPG osadzoną w uniwersum swojego nadchodzącego filmu science-fiction Netflixa...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!