Edifier wprowadza niesamowity system akustyczny, Lumia i elektryczny system All-in-one – stołowy głośnik Bluetooth QD35


Edifier, przyszłościowa marka technologii audio, ogłosiła wprowadzenie na rynek QD35 – stołowego głośnika Bluetooth, który został fachowo zaprojektowany, łącząc zaawansowane funkcje audio z efektami „Lumia Art” w celu uzyskania najlepszego efektu akustycznego i wizualnego. Termin Lumia został ukuty przez dwudziestowiecznego artystę Thomasa Wilfreda, kiedy artyści zaczęli promować kolory i światło w swoich pracach jako formę sztuki wykorzystującą światło. „Lumia Art” początkowo kojarzona była z muzyką, później z malarstwem. QD35 jest doskonałym przykładem tego, jak Edifier stworzył estetyczny głośnik z genialnym, kalejdoskopowym pokazem kolorowych świateł. Dostępne są różne gotowe efekty świetlne, ale użytkownicy mogą również dostosować własne efekty świetlne za pomocą aplikacji Edifier Connect.

QD35 to wszechstronny system muzyczny. Posiada certyfikat zgodności ze standardami „Hi-Res Audio” i „Hi-Res Audio Wireless”. Port USB-A i gniazdo AUX na tylnym panelu obsługują sygnały audio o wysokiej rozdzielczości. Dzięki udoskonaleniu technologii LDAC użytkownicy mogą przesyłać strumieniowo muzykę wysokiej jakości z częstotliwością próbkowania 96 kHz do tego głośnika przez Bluetooth.

Pełnocyfrowy chipset DSP precyzyjnie dzieli sygnały na tony wysokie i średnie. Cyfrowy wzmacniacz TI z zamkniętą pętlą na dwa niezależne sposoby rozprowadza ulepszone sygnały audio o różnych pasmach częstotliwości do docelowych przetworników w celu dokładnego odtwarzania. Dzięki całkowitej mocy wyjściowej do 40 RMS, potężny dźwięk z QD35 może z łatwością wypełnić Twój salon, studio lub inną domową przestrzeń życiową.

Obudowa QD35 została zaprojektowana tak, aby idealnie zintensyfikować i zrównoważyć akustykę. 3-calowe przetworniki średnio-niskotonowe z membraną ze stopu aluminium (korzystającą z konstrukcji o „długim skoku”) odtwarzają niskie częstotliwości do 60 Hz i zapewniają intensywne i bogate średnie tony. Głośniki wysokotonowe z 1-calową kopułką z jedwabną membraną są precyzyjnie dostrojone do dokładnego odtwarzania wysokich tonów, z których wysokie tony brzmią ostro i jasno. Dzięki ulepszonym kanałom MazeTube Bass Reflex i technologii TurbMuff Air Noise Suppression, szumy portu i rezonans są zredukowane do najniższego poziomu.

Zasilany przez wysokowydajną technologię ładowania TurboGaN, może ładować ponad 1000 kompatybilnych urządzeń. Dzięki dodaniu technologii szybkiego ładowania w pełnym wymiarze godzin, technologii kontroli temperatury w pełnym wymiarze godzin i technologii inteligentnego przydziału mocy ładowanie jest szybkie i bezpieczne.

Aplikacja Edifier Connect umożliwia użytkownikom automatyczną lub ręczną synchronizację zegara, dostosowywanie własnych korektorów i udostępnianie ich znajomym.

Cena i dostępność:
Obecnie głośnik QD35 Tabletop Bluetooth Speaker jest dostępny w kolorze czarno-białym za 199,99 USD na Amazon.com i u autoryzowanych dealerów.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Etapy misji Pokémon Go „From the Shadows”, nagrody

Z Cieni to najnowsza misja badawcza Giovanniego w Pokemon Go. Debiutujący pod koniec marca 2023 roku w ramach projektu Chodźmy wydarzenie kończy...

Knock at the Cabin sprawia, że ​​zakończenie Twist w Cabin in the Woods jest jeszcze lepsze

M. Night Shyamalana Zapukaj do chaty (teraz transmitowane na Peacock) i Drew Goddard's Chatka w lesie to radykalnie różne filmy,...

Arrested Development zostaje na Netflixie

Zatrzymany rozwój nie opuszcza już Netflixa. The poinformował streamer na Twitterze że program pozostanie na platformie po tym, jak problemy licencyjne prawie...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!