ECS przedstawia nową płytę główną do komputerów PC i lekkich gier AI dla COMPUTEX 2024Elitegroup Computer Systems (ECS) ma przyjemność ogłosić swój udział w targach COMPUTEX 2024 w Tajpej na Tajwanie w dniach 4–7 czerwca 2024 r. ECS zaprezentuje szeroką gamę płyt głównych przeznaczonych do lekkich gier, rynków komercyjnych i pionowych, a także kompleksowy mini-PC LIVA i komputer typu box bez wentylatora, a także inteligentne rozwiązania w zakresie ładowania pojazdów elektrycznych.

Odwiedzający targi COMPUTEX 2024 znajdą ECS w Nangang Hall 1, na czwartym piętrze, na stoisku M0604, w dniach 4-7 czerwca 2024 r. Odwiedzający będą mogli zobaczyć na żywo prezentacje produktów na stoisku ECS.

Nowa LIVA Z7 PLUS do obciążeń AI i P200 do rynków pionowych

Na targach Computex 2024 firma ECS ogłasza minikomputer LIVA Z7 PLUS wyposażony w energooszczędne, ale wydajne procesory Intel Meteor Lake-H 14. generacji do obliczeń AI, radzących sobie z wnioskowaniem AI i generatywnymi obciążeniami AI.

System obsługuje do 96 GB pamięci DDR5 i jest wyposażony w superszybki dysk SSD M.2 2280 PCI-E NVMe Gen-4×4. Opcje łączności obejmują port LAN 2,5 GbE, Gigabit LAN i Wi-Fi 6E. Oferuje także dwa porty HDMI, w tym jeden HDMI CEC, a także dwa złącza USB 4 Type-C do DisplayPort, co pozwala dostosować się do różnych zastosowań. Ponadto zapewnia porty USB 3.2 Type-C, USB 3.2 i USB 2.0 dla dodatków peryferyjnych.

Inne nowe produkty obejmują komputer stacjonarny ECS P200 przeznaczony do zastosowań przemysłowych. Ten komputer jest wyposażony w wiele złączy, w tym sześć portów COM, osiem portów USB i podwójną gigabitową sieć LAN. Komputer obsługuje szeroki zakres temperatur, zapewniając trwałość i niezawodność produktu. Nadaje się do zastosowań przemysłowych, kiosków, punktów sprzedaży (POS), komputerów panelowych, automatów sprzedających, terminali bankowych ATM, sprzętu medycznego i automatyki fabrycznej.

ECS X5A z detekcją AI do kontroli pojazdów autonomicznych
Nowy komputer PC bez wentylatora ECS X5A AI, zasilany przez wbudowany system Nvidia Jetson AGX Orin 32 GB w module (SOM), obsługuje potężną sztuczną inteligencję do zastosowań w autonomicznych pojazdach inspekcyjnych, dzięki czemu wdrażanie robotów jest bardziej wydajne. System zapewnia do 200 TOPS wydajności AI dla AMR (autonomicznych robotów mobilnych), zapewniając w ten sposób analizę obrazu i pola w czasie rzeczywistym. ECS X5A jest wyposażony w pamięć eMMC LPDDR5 32 GB, 64 GB i dysk SSD M.2 2280 PCI-E NVMe Gen-4×4. Łączność obejmuje 4-gigabitową sieć LAN, Wi-Fi 6E i kartę Nano SIM do łączności z siecią komórkową 5G. Rozwiązania ECS oszczędzają także energię, wydłużają żywotność baterii robota dzięki poprawie wydajności nawet o 50 procent, redukują koszty i czas instalacji oraz zmniejszają straty energii i materiałów. To rozwiązanie doskonale sprawdza się w środowiskach wewnętrznych, takich jak duże centra danych, pomieszczenia sprzętowe, magazyny logistyczne i fabryki.

Reklama

ECS M600 do inteligentnych zastosowań w handlu detalicznym
W przypadku współczesnych inteligentnych półek sklepowych minikomputer ECS M600 łączy się z kamerami i czujnikami wagi na każdej półce sklepowej, aby wykryć, jakie produkty zabierają klienci, i natychmiast aktualizuje kiosk przy kasie, aby zapewnić szybką i bezproblemową płatność przy wyjściu.

ECS M600 wykorzystuje procesor Intel Alder Lake-N i pamięć DDR5 do 16 GB, co zapewnia wysoką wydajność pracy. Obsługuje najnowszy bezprzewodowy standard 802.11ax, dwa porty LAN 2.5GbE i interfejs 5G/LTE do różnych zastosowań w różnorodnych środowiskach. M600 posiada dwa wyjścia HDMI, jeden port COM obsługujący RS232/RS422/RS485, trzy porty COM dla RS232 oraz trzy porty USB3.2 i trzy porty USB2.0. Funkcje te zostały zaprojektowane tak, aby spełniać różne potrzeby aplikacji. Dzięki wydajnym procesorom i bogatym złączom I/O pojedynczy system obsługuje jednocześnie wiele półek. ECS oferuje również rozwiązania dla inteligentnych szafek i łatwych w obsłudze kiosków do recyklingu. ECS zaprezentuje aplikacje na targach Computex 2024.

Koncept ECS LIVA MART przedstawia sklep samoobsługowy z Digital Signage, inteligentnymi półkami, inteligentnymi szafkami i kioskami do recyklingu – umożliwia zdalny monitoring i kontrolę przez Internet dla menedżerów.

Nowa seria ECS B760H7-M8 Black do lekkich gier
ECS przywraca popularną serię płyt głównych Black Series – idealnych do lekkich gier i zastosowań ogólnych. Pierwszy z tych nowych produktów, seria B760H7-M8 Black, to płyta główna Micro ATX z chipsetem Intel B760, obsługująca procesory Intel z gniazdem LGA1700, w tym Alder Lake-S, Raptor Lake-S i Raptor Lake-S Refresh. Obsługuje do 64 GB pamięci DDR5 4800 lub DDR4 SDRAM w dwóch gniazdach DIMM. Rozszerzenia i wejścia/wyjścia obejmują gniazdo PCIEx16 Gen5, dysk SSD M.2 PCIE Gen4 x4 2260/2280, cztery dyski SATA3.0 6 Gb/s, złącze M.2 Wifi/Bluetooth i sieć LAN 2,5 G.

Ułatwienie inteligentnego ładowania
ECS zaprezentuje kompletne rozwiązanie do ładowania pojazdów elektrycznych, obejmujące dwie serie inteligentnych ładowarek AC oraz inteligentny system zarządzania stacją ładowania ECS (CSMS). Seria ładowarek elektrycznych Mercury Series zapewnia rozwiązania zarówno dla jednofazowych 32A, jak i trójfazowych dla klientów europejskich. Ładowarka EV serii ECS Venus otrzymała nagrodę iF Design Award w 2024 roku. Inteligentne ładowarki AC są zgodne z międzynarodowymi standardami, takimi jak OCPP 1.6, do użytku domowego i biznesowego na parkingach, flotach komercyjnych, obszarach mieszkalnych, hotelach i centrach handlowych. Ładowarka sieciowa została zaprojektowana tak, aby nadawała się do użytku publicznego i oferuje takie funkcje, jak bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania sprzętowego oraz ochronę IP55 i IK10.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wesoła, inteligentna lampa Philips Hue o wschodzie słońca nosi nazwę Twilight

Philips Hue następna inteligentna lampka nocna podobno będzie nosił nazwę „Zmierzch”. Lampa będzie wyposażona w dwa przyciski na górze służące do zasilania,...

Urocza ładowarka Sharge, inspirowana komputerami Macintosh, o mocy 67 W, jest teraz przeceniona o prawie połowę

Na początku tego tygodnia opublikowaliśmy przewodnik podsumowujący asortyment Prezenty last minute na Dzień Ojca dla tych, którzy świętują. Jeśli jednak potrzebujesz Zdrowaś...

Najlepsze filmy science fiction do obejrzenia w serwisie Netflix w czerwcu 2024 r

Lato w pełni, a wraz z nim ekscytujące wydarzenia nowa lista nadchodzących wydań nie mogę się doczekać! Z Furiosa: Saga...
Advertisment