ECS IPC przedstawia linię produktów w zakresie rozwiązań Dynamic Signage i IOT na konferencji InfoComm 2024ECS Industrial Computer Co., Ltd. (ECSIPC) ma przyjemność ogłosić swój udział w targach InfoComm 2024 w Las Vegas Convention Center, NV. Wystawa w dniach 12–14 czerwca 2024 r. na stoisku nr C8942. ECSIPC zaprezentuje najnowsze minikomputery LIVA i komputery typu box bez wentylatora do zastosowań na rynku pionowym, w tym do rozwiązań Digital Signage, a także nową płytę główną do zastosowań przemysłowych i komercyjnych. ECSIPC demonstruje nowy odtwarzacz Digital Signage oparty na LIVA X3A ARM zintegrowany z ekskluzywnym oprogramowaniem ContentSync do elastycznego Digital Signage, w tym dla sklepów detalicznych, centrów handlowych, restauracji, banków, hoteli i lotnisk.

LIVA X3A jest wyposażona w procesor Rockchip RK3588, 8 GB pamięci LPDDR5 i 64 GB pamięci eMMC oraz cztery porty HDMI, aby zapewnić jednocześnie trzy wyjścia wideo do 4K UHD i jedno wyjście wideo HD. ContentSync zapewnia użytkownikom intuicyjne operacje, w tym tryb łączenia w celu łączenia ekranów w celu uzyskania urzekających dynamicznych wyświetlaczy i dostosowanego harmonogramu.

Modułowa konstrukcja umożliwia rozbudowę LIVA X3A o dwa opcjonalne moduły — PoE lub 4G LTE — w celu zapewnienia elastyczności. Opcjonalna skrzynka PoE może wdrożyć system nadzoru IP, natomiast opcjonalna skrzynka 4G LTE może być używana do reklamowania w zewnętrznych miejscach publicznych, takich jak plac lub dworzec autobusowy, a nawet do mobilnych reklam pojazdów. Aby zapewnić stabilność i łatwość instalacji i konserwacji, LIVA X3A wykorzystuje konstrukcję bez wentylatora i montaż na szynie Din.

LIVA Z5F PLUS idealnie nadaje się do kiosków samoobsługowych i reklam POS
Bezwentylatorowy minikomputer LIVA Z5F PLUS jest wyposażony w 4 porty COM (RS232/422/485), które umożliwiają łatwe podłączenie czytnika kart, drukarki paragonów lub czytnika kodów kreskowych do zastosowań detalicznych. Zaprojektowany, aby zapobiegać kurzowi, hałasowi i przegrzaniu, LIVA Z5F PLUS idealnie nadaje się do kiosku samoobsługowego, punktu sprzedaży lub przyciągającej wzrok reklamy cyfrowej na wielu wyświetlaczach.

LIVA Z5F PLUS obsługuje procesory Intel Core 13. i 14. generacji o mocy 15 W TDP z grafiką Intel, 2x DDR4 3200 MHz So-DIMMS do 64 GB, 1x M.2 2280 PCIe NVMe Gen 4×4 SSD, dwa złącza HDMI (w tym 1 z CEC), 1x DP i 1 typ C Alt. przy 8K/60 Hz, 3 porty USB i najnowszą technologię M.2 2230 WLAN 802.11ax.

Wytrzymały komputer stacjonarny bez wentylatora P200 jest zorientowany na branżę pod względem niezawodności i trwałości
Bezwentylatorowy komputer stacjonarny P200 oferuje doskonałą elastyczność w zakresie łączenia z wieloma urządzeniami. Może obsługiwać szerokie ekstremalne temperatury, dzięki czemu nadaje się do automatyzacji fabryk, a także do zastosowań detalicznych w kioskach, punktach sprzedaży, komputerach panelowych, automatach sprzedających, terminalach bankowych ATM i sprzęcie medycznym.

P200 obsługuje procesory Intel N200/100 lub Core i3 N300/N305 o mocy 7 lub 15 W, 1x 16 GB SO-DIMM DDR4 3200, 1x dysk SSD M.2 2280 PCIe Gen3x1, 1x M.2 2230 WLAN 802.11ax i 2x Gigabit LAN . Oferuje również 1x port DP i 1x HDMI do 4K/60 Hz oraz 1 port VGA.

Reklama

Wytrzymała płyta główna ECSIPC ADLN-IE1 została stworzona do zastosowań komercyjnych i przemysłowych
Płyta główna ADLN-IE1 3,5″ w formacie SBC jest przeznaczona do zastosowań IOT/IIOT, w tym do systemów monitorowania parkingów i sterowania ramieniem robota w czasie rzeczywistym. Jest w stanie wytrzymać ekstremalne temperatury od 0°C do 60°C i jest wyposażona w procesor Intel Alder Lake-N SoC, 1x DDR5 4800 MHz So-DIMM do 16 GB, wraz z trzema gniazdami rozszerzeń na dysk SSD M.2, WLA i modem 5G/LTE, 2x 2,5 Gb/s Intel LAN, Realtek Audio i 6 portów USB, a także: szeroki zakres napięcia stałego zapewnia najwyższą elastyczność w zastosowaniach przemysłowych i komercyjnych.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Studio gier współzałożone przez Dr Disrespecta „natychmiast” kończy współpracę ze streamerem

Midnight Society, studio gier, którego współzałożycielem jest Dr Disrespect, zakończyło współpracę ze streamerem. W poście na X, – napisało studio że w...

Avid Pro Tools zapewnia obsługę ARA 2 dla rozwiązań iZotope, Synchro Arts i Sound Radix oraz nowe wtyczki MIDI

Firma Avid ogłosiła aktualizację oprogramowania do produkcji dźwięku Pro Tools, która wprowadza obsługę ARA 2 dla rozwiązań firm iZotope, Synchro Arts i Sound...

24 czerwca 2024 – Rozmowy Apple i Meta, dramat DMA

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów dnia z 9 do 5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Podcasty firmy Apple, Zszywacz, Dostroić,...
Advertisment