EA College Football 25 oferuje mnóstwo nowych funkcji, charakterystycznych dla uczelni


Lato dopiero się zaczyna, ale fani futbolu uniwersyteckiego już nie mogą się doczekać powrotu do kampusu W Piłka nożna EA Sports College 25. Nadchodząca gra oznacza powrót serii prawie 10 lat nieobecnościi będzie to pierwsza gra z serii, która będzie zawierać oficjalnie licencjonowane podobizny graczy, dzięki NIL pieniędzy i zakrojona na szeroką skalę kampania mająca na celu opłacenie graczy za pojawienie się w grze. W piątek EA szczegółowo opowiedziało o absurdalnej liczbie nowych funkcji gry oraz o tym, w jaki sposób gra ma na celu stworzenie najbardziej realistycznej rozgrywki w futbol uniwersytecki w historii, zarówno na boisku, jak i poza nim.

Z prawdziwymi graczami w grze po raz pierwszy, wielu Akademicka piłka nożna 25Nowe funkcje kładą nacisk na wyjaśnienie, co odróżnia najlepszych graczy w tym sporcie od wszystkich innych. W grze dostępnych jest wiele cech graczy, które usprawnią rozgrywkę, na przykład lepsze reagowanie na sytuacje wymagające dużej presji i umiejętność rozpoznawania nadciągających najeźdźców. W chwili premiery w grze będzie dostępnych ponad 80 takich cech, a każda z nich będzie miała inny poziom.

W grze pojawi się także nowy, rozbudowany system obrażeń zwany Wear and Tear, który pokazuje konkretne skutki kontuzji w każdym zagraniu oraz to, jak bardzo zwiększa to ryzyko kontuzji u gracza. Chociaż jest to ważne podczas meczów, jest jeszcze ważniejsze w trybach takich jak Dynastia, w których prowadzisz cały program futbolu w college’u i musisz opiekować się swoimi zawodnikami z meczu na mecz.

Jednym ze sposobów, w jaki gra wydaje się być poważnym odejściem od serii Madden, jest także prawdą porównanie futbolu uniwersyteckiego w porównaniu z NFL: podręczniki są znacznie bardziej różnorodne. Akademicka piłka nożna 25 wydaje się już dość oddany zachowaniu indywidualności i dziwactw 134 szkół w grze. W grze dostępny jest szczegółowy system opcji, w tym formacja Flexbone z charakterystyczną dla Sił Powietrznych potrójną opcją. Dostępna jest nowa funkcja, która pozwala graczom wycofać piłkę i biegać z nią w środku wywołanego rewersu, a EA podkreśla nawet szeroką formację, która jest podstawą Oklahomy.

EA poświęca również czas na zauważenie, jak ważna jest tradycja z prawdziwego życia w prezentacji gier Akademicka piłka nożna 25. Każdy stadion i baza fanów futbolu uniwersyteckiego ma swoje własne, niepowtarzalne rytuały, a EA starało się uchwycić jak najwięcej z nich na potrzeby gry, licencjonując określone utwory do muzyki podczas walk drużynowych (chociaż nie każdą piosenkę można było zabezpieczyć) i uwzględnia tradycje fanów, takie jak załamanie pogody w Tennessee. Wszystko to ma na celu nie tylko odtworzenie autentycznych emocji z meczów uniwersyteckich u siebie, ale także zwiększenie nowego nacisku w grze na przewagę własnego boiska, przy absurdalnie głośnych stadionach, które utrudniają drużynie gości skupienie się na takich rzeczach, jak sprawdzanie gorące trasy.

Reklama

To tylko kilka z nowości, które EA Sports ogłosiło w piątek. Aby zapoznać się z większą liczbą funkcji, EA przygotowało krótki film z rozgrywką, którego narratorem jest komentator sportowy Kirk Herbstreit, a także bardzo szczegółowy wpis na blogu który szczegółowo opisuje każdy z nowych systemów gry.

Piłka nożna EA Sports College 25 ukaże się na PlayStation 5 i Xbox Series X 19 lipca.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Gwiezdne Wojny: Największym i najdziwniejszym jajkiem wielkanocnym Akolity jest Jedi Plo Koon

Nowa seria Gwiezdnych Wojen od Lucasfilm Akolita ma zasłużył na pochwałę za zwykłe istnienie poza sagą Skywalker – po 47...

Oto, jak przygotować komputer Mac na system macOS Sequoia za pomocą narzędzia CleanMyMac X

Obraz: CleanMyMac X Nowy system MacOS Sequoia firmy Apple oficjalnie pojawi się jesienią, więc Wyczyść MyMaca X udzielił nam świetnych rad, jak najlepiej przygotować...

Tożsamość Mistrza Sithów z „Akolity” jest już całkiem jasna

Akolita utrzymuje w tajemnicy tożsamość tajemniczego Mistrza Sithów, ale – naszym skromnym zdaniem – nie może być to jaśniejsze. Przez...
Advertisment