Dungeons 4 uwalnia absolutne zło na całym świecieStrzeżcie się dobroczyńców z Nadświata, bo wojna jest na horyzoncie. Wydawca Kalypso Media i wewnętrzny deweloper Realmforge Studios spuścili Absolute Evil na Overworld wraz z oficjalną premierą długo oczekiwanej kontynuacji serii Dungeons, Dungeons 4.

Włącz alarm i przygotuj pułapki, ponieważ Dungeons 4 jest już dostępny od pierwszego dnia w ramach Xbox Game Pass na konsolę i komputer PC oraz jest dostępny w wersji standardowej lub deluxe na Xbox Series X|S, Windows PC i PlayStation 5. Edycja Deluxe zapewnia piekielne dodatki dla najodważniejszych stronników, w tym Cyfrowy Artbook, ekskluzywna skórka Dungeons 3 Evil Hand Legacy, skórka Thalya Legacy „Evil and Good”, zremasterowana mapa Storming of Dollaran z Dungeons 3 oraz oficjalna ścieżka dźwiękowa Dungeons 4. Zapewnienie zwycięstwa nad bohaterami Nadświata. Dzięki większym lochom, ekspansywnemu światu, ulepszonej grze w trybie współpracy, większej liczbie złych stworzeń i dodatkowi irytujących krasnoludów, zło nigdy nie wyglądało tak dobrze!

Opierając się na sukcesie kultowej serii Dungeons, Dungeons 4 uwalnia zło w Overworld dzięki połączeniu strategii czasu rzeczywistego, symulacji i rozgrywki polegającej na zarządzaniu lochami. Fabuła opowiada o Mrocznej Elfie Thalyi, która niedawno wróciła z więzienia, siejąc chaos w Nadświecie i ostatecznie łączy siły z bardzo nieoczekiwanym partnerem wraz z wcieleniem ponownie wcielonego Absolutnego Zła, Małego Zła – Gorgu. Wzmocniona nowym systemem umiejętności opartym na umiejętnościach i Małym Złem u swego boku, Thalya jest pewna, że ​​w końcu raz na zawsze pokona siły dobra.

Jakby Thalya nie miała dość na głowie, programiści z Realmforge postanowili uczynić Dungeons 4 jeszcze większym wyzwaniem, dodając nowego przeciwnika. Krasnoludy przybyły do ​​Dungeons 4, gotowe do tunelowania zniszczenia w starannie przygotowanych lochach, aby zapobiec przekształceniu przez Absolute Evil pięknego Overworldu w najprzyjemniejszy wakacyjny raj Evila. Przygotuj się na atak krasnoludów, upewniając się, że loch jest dobrze chroniony przez pułapki i zaopatrzony w stwory gotowe do udaremnienia tych nieznośnych intruzów. Myślisz, że Absolutne Zło by się na tym zatrzymało? Nie ma mowy! Ci, którzy są na tyle odważni, by stawić czoła siłom dobra, mogą zabrać ze sobą złego kumpla na przygodę w dynamicznym trybie wieloosobowym dla dwóch graczy, zarządzającym i kontrolującym ten sam loch z ujednoliconą wizją zła.

Czym byłaby nowa gra Dungeons bez umiejętności opowiadania historii ukochanego narratora? Niezaprzeczalnie czarujący i lubiany przez fanów angielski narrator Kevan Brighting powraca do rzezi, aby opisać każdy podbój i zapewnić pomocny… lub przynajmniej satysfakcjonujący komentarz przez całą kampanię.

Dungeons 4 jest już dostępny w ramach subskrypcji Xbox Game Pass na konsole i komputery PC, a także na Xbox Series X|S, Steam (18:00), Epic Games Store (18:00) i PlayStation 5. Wersje na komputery PC są dostępne na platformie Steam, Microsoft Store i Epic Games Store będzie dostępna wersja „beta” edytora poziomów, umożliwiająca użytkownikom tworzenie i rozpowszechnianie własnej zawartości.

Dungeons 4 wyda The Absolute Evil na Nintendo Switch w 2024 roku.

Reklama

Cechy:

  • Z Krasnoludami wszystko jest lepsze: Krasnoludy przybyły, aby zbudować swoje podziemne twierdze, podczas gdy odporni towarzysze rywalizują z Stale Rozwijającym się Złem o przestrzeń i zasoby.
  • To sprawia, że ​​Twoje Lochy znów są wspaniałe: Lochy są do czterech razy większe niż wcześniej i zawierają o wiele więcej stworzeń, które czekają na rozkazy Wszechwładcy Zła, by podbić Świat. Teraz nadszedł czas na ogromne armie i naprawdę rozległe lochy!
  • Nowy i błyszczący: oparty na umiejętnościach system korzyści dla Thalyi, zaufanej *kaszel* i najbardziej lojalnej podwładnej Absolutnego Zła, zapewnia jej imponujące nowe moce. Absolutne Zło może teraz czerpać przyjemność z przejmowania świata, rządzenia stworzeniami i uderzania podwładnych jeszcze bardziej za pomocą konfigurowalnej Dłoni Zła.
  • Stwory, wszędzie: Horda, Nieumarli i Demony czekają, aby wykonać rozkazy Absolutnego Zła, przy czym więcej stworzeń chętnie wykonuje rozkazy Zła i nieco bardziej pomocne Snoty, które tym razem odegrają znacznie ważniejszą rolę.
  • Wiele sposobów opowiadania historii: Długa kampania, której narratorem jest ukochany angielski narrator Kevan Brighting, a także kilka map potyczek, a wszystko po to, aby rzucić wyzwanie twoim rządom jako Absolutnego Zła.
  • Zmień świat: Rozprzestrzeniaj swoje zło po całym świecie, aby przenieść bujne i zielone środowiska na ciemną stronę, teraz świecąc jeszcze bardziej żywą i pięknie złą, gdy przejmiesz kontrolę nad nowymi biomami.
  • Pracuj razem, zabijaj razem: tryb wieloosobowy w trybie współpracy dla 2 graczy pozwala obu graczom zarządzać jednym Lochem razem z ujednoliconą wizją zła. Na wszystkich mapach z trybu potyczki i kampanii można grać w trybie kooperacji.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najlepsza podklasa Kleryka BG3, atuty i przewodnik po budowie

Baldurs Gate 3 ma 12 klas do wyboru podczas tworzenia swojej postaci. The Duchowny to klasa rzucająca, która włada...

Steam porzuci obsługę starszych wersji systemu macOS, a to zła wiadomość dla gier 32-bitowych

Przez swoje strona wsparcia w tym tygodniu Valve ogłosiło, że na początku 2024 r. przestanie obsługiwać systemy macOS High Sierra i macOS Mojave....

Furiosa, prequel Mad Max: Na drodze gniewu, już wygląda niesamowicie

Czas wrócić na Drogę Furii w poszukiwaniu Walhalli w nowym wydaniu Spinoff Mad Maxa, Furiosa. W czwartek prequel otrzymał swój...
Advertisment