Duchowy następca Super Soakera, Spyra, właśnie zmniejszył swój blaster wodny USB-C


Czy zapłaciłbyś 180 dolarów za blaster wodny USB-C, który za każdym razem, gdy pociągniesz za spust, wystrzeliwuje całą szklankę pełną płynu? To była propozycja Spyry przez ostatnie sześć lat, ale dziś przedstawia nową zabawkę, która kosztuje (i waży) mniej niż jedną trzecią poprzednich produktów.

Nowy SpyraGo będzie kosztować zaledwie 54 dolarów, kiedy pojawi się 26 marca, a cena jest wreszcie na tyle niska, aby mnie skusić! Jest o pięć cali krótszy, o jeden do dwóch cali cieńszy i, co ważne, z pełnym obciążeniem waży zaledwie trzy funty. (SpyraThree waży prawie dziewięć funtów na pełnych obrotach.)

Haczyk niestety polega na tym, że to także daleko mniejsza moc: zamiast strzelać „kulami” wodnymi o pojemności 30 mililitrów wielkości kieliszka, nowy SpyraGo za każdym naciśnięciem spustu wystrzeliwuje zaledwie 6 mililitrów. Dostajesz tylko około połowy maksymalnego zasięgu i nie ma funkcji „ładowania, aby wystrzelić większy wybuch”. Ten jest skierowany do młodszych ludzi, więc myślę, że to wszystko ma sens.

Plusem jest to, że możesz teraz napełnić go butelką wody (nie potrzebujesz już basenu ani wiadra!) i oddać 75 strzałów przed przeładowaniem, czyli trzykrotnie więcej niż w przypadku poprzednich miotaczy. Może strzelać pojedynczymi strzałami dwa razy szybciej. I choć nie ma już ekranu, pojawia się nowe okno, w którym można sprawdzić zbiornik na wodę.

Spyra była na tyle łaskawa, że ​​dostarczyła nam pełną listę specyfikacji porównawczych, którą opracowałem w celu stworzenia poniższego wykresu:

Tak jak powiedziałem, kiedy kilka lat temu testowałem SpyraTwo i ręczny SpyraLX, miotacze wody popadły w rutynę od dziesięcioleci, ponieważ Hasbro w dużej mierze zaniedbało niegdyś dominującą markę Super Soaker. I chociaż wiele chińskich firm powstało dzięki klonom, żadna z nich (nawet Xiaomi z pulsującym pistoletem na wodę podobnym do Spyry) udało się dorównać Spyrze.

Reklama

Nie wiem, czy Spyra kiedykolwiek przywróci potężną błogość blastera wodnego z czasów Super Soaker CPS i XPS, ale mam nadzieję.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Mocowanie Tesli przypominało pedały Cybertruck z tą instalacją nitów

Chwila Film Aarona Casha opublikowany w serwisie X twierdzi, że jest to „35-sekundowa naprawa wycofania” zademonstrowana podczas wydarzenia „Cyber ​​Takeover” w Long Beach,...

Następna era Home Assistant zaczyna się teraz

Jak rozwiązać problem przekształcenia popularnej platformy inteligentnego domu, opartej na ideałach open source i otwartych standardów, w coś większego, co pozostanie wierne tym...

Dolphin wyjaśnia, dlaczego jego emulator GameCube i Wii nie będzie dostępny w App Store

Firma Apple niedawno zmieniła swoje zasady, zezwalając na korzystanie z emulatorów gier w App Store. Delta, jedna z podstawowych aplikacji do emulacji,...
Advertisment