Drugi swing Palii na Maji Market jest znacznie bardziej udany


W tym czasie dobrze się bawiłem Palii nowe wydarzenie noworoczne Luny, często po prostu logując się, aby wybrać się na tereny targowe i sprawdzić coś na festiwalu. Gracze mogą gromadzić się wokół ogromnych stołów z gorącym garnkiem, aby grać w karty, ścigać złośliwe chapaa i składać życzenia pod ogromnym drzewem z latarniami zwisającymi z konarów.

To druga odsłona wydarzenia Maji Market w grze, a twórca Singularity 6 ulepszył oferowaną zawartość. Rezultatem jest świat, który sprawia wrażenie, jakby posuwał się do przodu, co dodaje poczucia historii i postępu, które nie są często spotykane w tego typu grach. Możliwość kupienia na targu kolejnych uroczych pluszaków i kosmetyków do umieszczenia w domu to tylko wisienka na torcie.

Palia jest Dolina Gwiezdnej Rosy-symulator stylu życia która rozgrywa się w spokojnym i relaksującym magicznym świecie. Ludzkość niedawno wyłoniła się na nowo po starożytnym magicznym kataklizmie i została zintegrowana ze społeczeństwem Majiri, purpurowego ludu podobnego do elfów, który żyje obok kociego Grimalkina i inspirowanego golemem Galdura. Wieśniacy z Doliny Kilima i Zatoki Bahari uczą gracza takich umiejętności, jak polowanie, wędkarstwo, ogrodnictwo i górnictwo. To relaksująca gra, a jej relaksujący charakter sprawił, że regularnie pojawia się w mojej rotacji gier.

Co sprawia, że Palia tak interesujące jest to, że jest to praca w toku; Singularity 6 regularnie dodaje nową zawartość, taką jak świątynie żywiołów rozsiane po zatoce Bahari i oczywiście Maji Market. Oryginalny Maji Market został uruchomiony w zeszłym roku w dość trudnym stanie. Było kilku sprzedawców oferujących towary za nową walutę wydarzenia, jedyną regularną czynnością, którą można było powtarzać, był pościg za chapaa, a początkowe nagrody za to były trudne. Singularity 6 poprawiło nagrody i sprawiło, że doświadczenie było mniej męczące, ale nadal było trochę wytarte.

Reklama

Obraz: Osobliwość 6

Podczas wydarzenia noworocznego Luna powraca Maji Market i tym razem jest o wiele więcej atrakcji. Jest to narracyjnie ujęte jako ekspansja Doliny i mam wrażenie, że widzę wokół siebie postęp świata. Pierwszy Maji Market był uroczym, małym prowincjonalnym wydarzeniem, ale tym razem lokalny mnich pomaga w nadzorowaniu drzewka życzeń i udziela wskazówek, jest więcej sprzedawców i jest w tym wszystkim więcej ceremonii. Mam wrażenie, że wioska się rozwija i staje się coraz zamożniejsza, więc nie mogę powstrzymać się od poczucia dumy, widząc wszystkich moich przyjaciół w Dolinie pracujących razem.

Taki postęp to coś takiego Palia się wtrącił; po ukończeniu głównych zadań gracze mogą spotkać pierwszego nowego mieszkańca wioski: Subirę, członkinię tajemniczego Zakonu. Jej przybycie bardzo pomaga mi poczuć, że zadania, nad którymi pracuję, mają jakiś wpływ, co jest świetne.

To samo dotyczy nowego Maji Market. Po udzieleniu pomocy wszystkim w ich dramatach interpersonalnych i rozwiązaniu kryzysu ekonomicznego farmy Daiya w normalnej zawartości gry, logiczne jest, że rynek sezonowy będzie rósł i prosperował. Podobał mi się proces rozpoczynania dnia w ogrodzie, przeprowadzania się do zatoki Bahari, aby polować i zbierać paszę, a następnie udać się na targ Maji, aby się zrelaksować. Zbieram szczęśliwe koperty i jestem pewien, że z przyjemnością wydaję je wszystkie na przepisy i nagrody, ale na razie gram w tę grę tylko dla zwykłej przyjemności, jaką jest dobra zabawa i spędzanie czasu z przyjaciółmi z wioski.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Razer demonstruje przyszłość gamingowej technologii dotykowej dzięki Sensa HD Haptics i Project Esther

Gracze uwielbiają oglądać transmisje na żywo, widzieć, jak ich ulubieni gracze wykonują niesamowite zagrania i wygrywają – ale co by było, gdybyśmy mogli...

Samsung opracowuje pierwszą w branży pamięć DRAM HBM3E 12H o pojemności 36 GB

Firma Samsung Electronics, światowy lider w dziedzinie zaawansowanych technologii pamięci, ogłosiła dzisiaj, że opracowała pamięć HBM3E 12H, pierwszą w branży 12-stosową pamięć DRAM...

„Nieuczciwe” licencjonowanie chmury przez Microsoft pod lupą

Dziękuję, że dołączyłeś! Uzyskaj dostęp do swojego Profesjonalny+ Treść poniżej. 27 lutego 2024 r „Nieuczciwe” licencjonowanie chmury przez Microsoft pod lupą Udostępnij ten przedmiot w swojej sieci: W...
Advertisment