Dropout ogłasza imprezę w programie PowerPoint Smartypants


Usługa strumieniowego przesyłania komedii Spadkowicz powraca do tego z nową serią, która ma wykorzystać trend imprezowy w programie PowerPoint, który rozkwitł podczas pandemii i na TikToku.

Mądrala, prowadzonym przez Rekhę Shankar, będzie gościć szereg gości z rotacyjnej stajni wykonawców Dropout, z których każdy zaprezentuje prezentację w programie PowerPoint na dowolny temat. Przykłady pokazane w zwiastunie to: „Czy warzywa naprawdę istnieją?”, „Którą kryptydą jest najfajniej się palić?” i „Rząd Stanów Zjednoczonych powinien zbudować mi Gundama”. Wszystkie te tematy dobrze wpasowują się w wysokiej klasy środowisko akademickie.

Pierwszy sezon będzie liczył 10 odcinków i będzie miał premierę 25 kwietnia, a odcinki będą pojawiać się co dwa tygodnie w czwartki.

Mądrala’ lista gości — i członków „Smartypants Society” — obejmuje twarze znane fanom serwisu, w tym Katie Marovitch, Erika Ishii, Mike Trapp, Paul F. Tompkins, Jacob Wysocki, Demi Adejuyigbe, Vic Michaelis i wielu inni.

Imprezy związane z programem PowerPoint cieszą się coraz większą popularnością jako sposób na gromadzenie się ludzi i przyjacielskie wystąpienia publiczne na czasami wyjątkowo głupie tematy, które można przekształcić w łatwe do zaprezentowania pokazy slajdów. Były popularne podczas pandemii, ponieważ można było je wykonać wirtualnie, ale stały się popularne także na TikToku. Format był również używany w programach komediowych na żywo dla podcasterów, komików stand-upowych i innych.

Firma znana obecnie jako Dropout była przez lata gospodarzem wielu popularnych seriali internetowych, począwszy od czasów, gdy była znana jako CollegeHumor. Niektóre z ulubionych to nerdy, tradycyjny teleturniej Właściwie, chaotyczny teleturniej Zmiana gryoraz pokaz na żywo Dungeons & Dragons Wymiar 20.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Telewizory Samsung Frame inspirowane sztuką są teraz tańsze nawet o 1000 dolarów

Każdy może lubić oglądanie filmów na dużym ekranie, ale potężny panel po wyłączeniu tylko razi w oczy. Dlatego Telewizor Samsung Frame stało...

Nowy elektryczny robot Atlas firmy Boston Dynamics wytwarza koszmarne paliwo

Firma Boston Dynamics chciała, aby nowa wersja pokazała, że ​​Atlas może zachować humanoidalną formę, nie ograniczając „sposób poruszania się dwunożnego robota”. Nowa...

Szczegóły edycji kolekcjonerskiej Homeworld 3

Po dwumiesięcznym opóźnieniu, Świat ojczysty 3 jest gotowa do premiery 13 maja, ale możesz zagrać w nią trzy dni wcześniej dzięki...
Advertisment