Dropbox i LastPass z wiadomościami o zarządzaniu hasłami


Branża menedżerów haseł przechodzi pewne zmiany. Dropbox ogłosił, że w kwietniu uruchomi darmowego menedżera haseł, podczas gdy bezpłatna oferta LastPass zmienia się dzisiaj.

Jeśli masz konto w Dropbox, możesz bezpłatnie zarządzać swoimi hasłami od przyszłego miesiąca za pomocą konta Dropbox Basic, chociaż ograniczy to do 50 haseł.

Jeśli płacisz Dropbox 11,99 USD miesięcznie za konto Plus, możesz korzystać z hasła Dropbox bez ograniczeń i umożliwi to użytkownikom bezpieczne udostępnianie hasła innym kontom.

Dalej, LastPass ogłosił w zeszłym miesiącu że utworzy kilka zmian w bezpłatnej wersji jego oprogramowaniai te zmiany wchodzą w życie dzisiaj.

Od dzisiaj LastPass Darmowy obejmuje dostęp tylko na nieograniczonej liczbie urządzeń jednego typu, co oznacza: dostęp do haseł można uzyskać tylko na komputerze lub smartfonie.

Użytkownik może trzykrotnie przełączać główne urządzenie, ale później, jeśli chce pozostać w wersji darmowej, będzie musiał wybrać aplikację mobilną lub wersję na komputer.

Reklama

Przez ograniczony czas LastPass oferuje zniżkę na subskrypcje Premium, więc jeśli chcesz dodać płatnego menedżera haseł do swojego codziennego życia, teraz może być czas. Oczywiście wszystkie urządzenia Apple obsługują również pęku kluczy iCloud za darmo.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

V-COLOR osiąga podkręcanie DDR5-8000 RDIMM na TRX50 AERO D

Firma V-COLOR Technology Inc ogłosiła, że ​​osiągnęła nowy rekord podkręcania wynoszący 8000 MHz dla pamięci DDR5 R-DIMM o pojemności 64 GB (4x 16...

Dell współpracuje z Imbue w zakresie nowego klastra obliczeniowego AI wykorzystującego prawie 10 000 procesorów graficznych NVIDIA H100

Dell Technologies i Imbue, niezależna firma badawcza zajmująca się badaniami nad sztuczną inteligencją, zawarły umowę o wartości 150 milionów dolarów na budowę nowego,...

Renesas przedstawia pierwszą generację własnego 32-bitowego rdzenia procesora RISC-V przed konkurencją

Renesas Electronics Corporation, wiodący dostawca zaawansowanych rozwiązań półprzewodnikowych, ogłosiła dzisiaj, że zaprojektowała i przetestowała 32-bitowy rdzeń procesora oparty na otwartym standardzie architektury zestawu...
Advertisment