Dropbox i LastPass z wiadomościami o zarządzaniu hasłami


Branża menedżerów haseł przechodzi pewne zmiany. Dropbox ogłosił, że w kwietniu uruchomi darmowego menedżera haseł, podczas gdy bezpłatna oferta LastPass zmienia się dzisiaj.

Jeśli masz konto w Dropbox, możesz bezpłatnie zarządzać swoimi hasłami od przyszłego miesiąca za pomocą konta Dropbox Basic, chociaż ograniczy to do 50 haseł.

Jeśli płacisz Dropbox 11,99 USD miesięcznie za konto Plus, możesz korzystać z hasła Dropbox bez ograniczeń i umożliwi to użytkownikom bezpieczne udostępnianie hasła innym kontom.

Dalej, LastPass ogłosił w zeszłym miesiącu że utworzy kilka zmian w bezpłatnej wersji jego oprogramowaniai te zmiany wchodzą w życie dzisiaj.

Od dzisiaj LastPass Darmowy obejmuje dostęp tylko na nieograniczonej liczbie urządzeń jednego typu, co oznacza: dostęp do haseł można uzyskać tylko na komputerze lub smartfonie.

Użytkownik może trzykrotnie przełączać główne urządzenie, ale później, jeśli chce pozostać w wersji darmowej, będzie musiał wybrać aplikację mobilną lub wersję na komputer.

Reklama

Przez ograniczony czas LastPass oferuje zniżkę na subskrypcje Premium, więc jeśli chcesz dodać płatnego menedżera haseł do swojego codziennego życia, teraz może być czas. Oczywiście wszystkie urządzenia Apple obsługują również pęku kluczy iCloud za darmo.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Klasyczny przewodnik z okazji Dnia Społeczności Pokémon Go Cyndaquil

PokemonGo organizuje wydarzenie Klasyczne z okazji Dnia Społeczności Cyndaquil 22 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Zgodnie z oczekiwaniami w...

AT&T nadal nie chce oferować usług telefonii stacjonarnej w Kalifornii

AT&T nie może wyłączyć usługi telefonii stacjonarnej klientom w całej Kalifornii. W orzeczenie w czwartekKalifornijska Komisja ds. Usług Publicznych (CPUC) odrzuciła wniosek...

Redbox przegapił wielomilionową płatność, na którą nie mógł sobie pozwolić

Sytuacja finansowa Redbox w dalszym ciągu wymyka się spod kontroli. W czwartek sąd w Los Angeles wydał wyrok na kwotę 16,7 mln...
Advertisment