Dropbox będzie miał darmowego menedżera haseł w kwietniu – jeśli masz 50 lub mniej haseł


Dropbox dodaje nową funkcję do swojej zwykłej oferty przechowywania i udostępniania plików dla bezpłatnych kont Basic. Hasła Dropbox, wprowadzona przez firmę funkcja zarządzania hasłami dla klientów płacących w 2020 roku, będzie bezpłatna dla kont Dropbox Basic w kwietniu – z nowym, arbitralnym limitem 50 haseł, co sprawia, że ​​wydaje się podejrzanie, że jest to sposób na zakup płatnego konta Dropbox.

Teraz to LastPass nakłada limit urządzeń na swoje bezpłatne plany, wielu szuka darmowej alternatywy, a hasła Dropbox rzeczywiście pozwolą Ci zsynchronizować swoje hasła na trzech urządzeniach za darmo. Podobnie jak inne menedżery haseł, istnieje jako rozszerzenie przeglądarki internetowej, aplikacja mobilna na iOS i Androida oraz aplikacje komputerowe na MacOS, Windows i Linux. Ale inne bezpłatne menedżery haseł, takie jak Bitwarden, oferują bezpłatnie nieograniczoną liczbę haseł.

Limit 50 haseł może mieć sens tylko wtedy, gdy nie masz wielu kont online (przychodzą na myśl dziadkowie). Myślę, że byłoby bardzo trudno znaleźć kogoś, kto jednocześnie korzysta z Dropbox i nie ma stosu haseł liczonych w setkach, a przechowywanie podwójnej, potrójnej lub czterokrotnej liczby haseł nie kosztuje Dropbox więcej pieniędzy. Mówimy o tekście, a nie o wielogigabajtowych filmach. Jeśli już korzystasz z bezpłatnego konta Dropbox do przechowywania innych plików, prawdopodobnie przechowujesz rzeczy, które są już znacznie większe niż wszystkie hasła, których kiedykolwiek użyjesz w swoim życiu.

Mimo to może to być godne wprowadzenie do lepszego zabezpieczenia haseł dla obecnych użytkowników Dropbox, a jeśli już płacisz Dropbox 11,99 USD miesięcznie za konto Plus lub 19,99 USD miesięcznie za konto Professional, oto dobre przypomnienie, że hasła Dropbox istnieje i możesz z łatwością spróbować. Dropbox planuje również w przyszłości umożliwić użytkownikom bezpieczne udostępnianie haseł innym kontom.

Zapytany o wybór 50 haseł, Dropbox powiedział: „Jesteśmy przekonani, że 50 haseł będzie pasować do większości użytkowników naszego planu Dropbox Basic. Dla tych, którzy potrzebują więcej, mamy szereg innych opcji planu, dostosowanych do różnych potrzeb i sytuacji indywidualnych, rodzinnych lub zawodowych. ”

Hasła Dropbox będą dostępne na bezpłatnych kontach Basic w kwietniu, ale powinieneś czytać The Vergelista dla niektórych równie bezpłatnych, w pełni funkcjonalnych alternatyw.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

W serialu telewizyjnym Halo zmarnowano ulubioną postać fanów z gier

The Aureola Widowisko telewizyjne zawsze trzymał historię serii gier wideo na dystans. Od tego wczesne ogłoszenie „Srebrnej Osi Czasu” (całkowicie...

Yahoo zwalnia liderów Engadget

Prawie 20-letnia publikacja techniczna Engadget zwalnia dziś pracowników i przeprowadza restrukturyzację zespołów redakcyjnych, koncentrując się na nowym wzroście ruchu i przychodów. Zmiany...

Szef handlu USA: Kraj potrzebuje dodatkowego finansowania w postaci chipów

Sekretarz handlu USA, Gina Raimondo, była znaczącym gościem podczas wczorajszego wystąpienia Intel Foundry Direct Connect Keynote — została zaproszona (za pośrednictwem łącza wideo),...
Advertisment