Dożywotnia subskrypcja Babbel kosztuje 140 USD przez ograniczony czasZaoszczędź 74% na dożywotniej subskrypcji Babbel do 2 maja i naucz się nawet 14 nowych języków, takich jak hiszpański, francuski, włoski i niemiecki. Babbel ma ponad 10 milionów użytkowników na całym świecie to najlepiej sprzedająca się aplikacja do nauki języków na rynku, a dożywotnia subskrypcja jest już w sprzedaży. Chociaż zwykle kosztuje 599 USD lub wymaga regularnych płatności za miesięczną subskrypcję, możesz uzyskać dożywotni dostęp do Babbel za 139,97 USD na StackSocial do 17 marca. Użytkownicy mogą uczyć się na urządzeniach stacjonarnych lub korzystając z aplikacji mobilnych na iOS lub Androida. Treść można również pobrać wcześniej, aby uzyskać dostęp w trybie offline.

Zarejestruj się Dożywotnia subskrypcja Babbel w okresie wyprzedaży za 139,97 USD (reg. 599 USD) do 3 kwietnia o 23:59 czasu polskiego. Żaden kupon nie jest potrzebny.

Ucz się nawet 14 nowych języków przez całe życie

Babbel oferuje naukę w 14 językach: hiszpańskim, francuskim, niemieckim, włoskim, portugalskim, szwedzkim, tureckim, holenderskim, polskim, indonezyjskim, norweskim, duńskim, rosyjskim i angielskim, a Ty możesz przełączać się między nimi w dowolnym momencie.

Lekcje mają trwać od 10 do 15 minut i obejmują podział nowych i trudnych tematów na łatwiejsze do opanowania fragmenty. Niektóre lekcje skupiają się na słownictwie lub podstawowych zwrotach i pozdrowieniach, podczas gdy inne oferują specjalne narzędzia gramatyczne umożliwiające osiągnięcie doskonałości w języku. Nieważne, gdzie zaczniesz, będziesz studiować tematy praktyczne, takie jak podróże, biznes, jedzenie i rodzina.

Znajdziesz również zintegrowana praktyka konwersacyjna z technologią rozpoznawania mowy Babbel opartą na sztucznej inteligencji który słucha Twojej wymowy i akcentu. Pomaga to zastosować nowe umiejętności w rzeczywistych sytuacjach i pogłębić zrozumienie poprzez kontekst.

W dni, kiedy nie masz ochoty uczyć się czegoś nowego, możesz zdecydować się na spersonalizowaną sesję powtórkową. Pozwalają one wybrać metodę – fiszki, mówienie, słuchanie, pisanie lub minigry – aby utrwalić w pamięci wcześniej poznany materiał. Nie dzieje się to również przypadkowo; Babbel korzysta z metodologicznego systemu sortowania, dzięki któremu możesz częściej ćwiczyć nowszy materiał i rzadziej opanowywać słownictwo.

Reklama

Zarejestruj się Dożywotnia subskrypcja Babbel w okresie wyprzedaży za 139,97 USD (reg. 599 USD) do 3 kwietnia o 23:59 czasu polskiego. Żaden kupon nie jest potrzebny.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy Trubbish może być błyszczący w Pokémon Go?

Trubbish, Pokémon w worku na śmieci z Unovy, można znaleźć na wolności w Pokemon Go. Tak, Trubbish może się błyszczeć...

Tak, aplikacja YouTube próbuje teraz przejąć wygaszacz ekranu Apple TV

Jedną z najlepszych funkcji Apple TV jest bogata kolekcja wygaszaczy ekranu Antena. Gdy Apple TV będzie bezczynny przez kilka minut, system tvOS...

Fortnite pozwoli graczom ukryć wredne emotki

Fortnite we wtorek udostępni aktualizację zawierającą nowe ustawienie filtrujące emocje „konfrontacyjne”.. Aktualizacja v29.30 pozwoli graczom „nie widzieć” następujących emotek: „Śmiej się”, „Weź...
Advertisment