Dota 2’s The International 10 osiągnął rekordowe 34 396 000 $


Dota 2‘The International, jeden z największych turniejów e-sportowych na świecie, pobił swój własny rekord jako najbardziej lukratywne wydarzenie e-sportowe, z tegoroczną pulą nagród wynoszącą już ponad 34 396 000 $. Poprzedni rekord to pula nagród w wysokości 34,3 miliona dolarów z zeszłorocznej imprezy.

Dota 2 Deweloper Valve został zmuszony do bezterminowego opóźnienia tegorocznej iteracji, The International 10, z powodu pandemii COVID-19. To opóźnienie zostało ogłoszone w kwietniu. Valve nie ogłosiło jeszcze nowej daty. Nie jest jasne, czy turniej w ogóle odbędzie się w 2020 roku.

Valve powiedział, że „nie może jeszcze zobowiązać się” do nowej daty The International 10 lub powrotu Dota Pro Circuit, serii wydarzeń, które określają, kto kwalifikuje się do The International, w tweecie w poniedziałek.

Pula nagród w turnieju The International jest finansowana z zakupów Dota 2 przepustka bojowa, która kosztuje 9,99 $ (lub 29,35 $ za odblokowanie 50 dodatkowych poziomów lub 44,99 $ za skok o 100 poziomów naraz). Te podania nagradzaj graczy nagrodami i kosmetykami w grze gdy przechodzą przez kolejne poziomy. Jedna czwarta wpływów z zakupów karnetów bitewnych jest przekazywana do puli nagród w ogromnym turnieju, więc dopóki gracze będą kontynuować zakupy, pula będzie nadal rosnąć.

Valve ogłosiło wcześniej, że aktualna przepustka bojowa będzie dostępna do 19 września. To dużo czasu, aby pula nagród nadal rosła.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!