Dostęp do wersji beta Apple Intelligence będzie obejmował listę oczekujących; użycie poza USA może być powolne


Wiedzieliśmy już, że to będzie czekać Inteligencja Apple dostęp do wersji beta, z ostrzeżeniem firmy, że nowe funkcje będą dostępne dopiero pod koniec roku, ale znaleziono kod w iOS 18 wskazuje, że będzie dostępna lista oczekujących na dostęp.

Jabłko wskazał również, że chociaż Apple Intelligence będzie dostępne dla osób spoza Stanów Zjednoczonych, być może będziemy musieli pogodzić się z opóźnionymi odpowiedziami…

MacPlotki współpracownik Aaron Perris zauważył kod.

W systemie iOS 18 funkcja Apple Intelligence nosi nazwę kodową Graymatter. Istnieją odniesienia do listy oczekujących, zawierające konkretne ciągi znaków „Dołącz do listy oczekujących Graymatter” i „Dołącz do listy oczekujących”. Istnieje również sformułowanie określające to jako „ograniczoną wersję zapoznawczą”.

„Chociaż Graymatter jest dostępny w ograniczonej wersji zapoznawczej, możesz doświadczyć niezwykle powolnych odpowiedzi, gdy nie znajdujesz się w obsługiwanym regionie”.

Terminy są niejasne, ponieważ Apple oznaczy nowe funkcje sztucznej inteligencji jako „beta” nawet po oficjalnej premierze iOS 18. To sprawia, że ​​firma odniesienie dostęp do wersji beta jest nieco niejednoznaczny.

Usługa Apple Intelligence jest bezpłatna dla użytkowników i będzie dostępna w wersji beta w systemach iOS 18, iPadOS 18 i macOS Sequoia tej jesieni w języku angielskim (USA).

Żadne funkcje Apple Intelligence nie są dostępne w programista beta 1ale możemy się spodziewać, że zaczną być wdrażane w przyszłych wersjach beta, być może stopniowo.

Reklama

Opisałem wcześniej funkcje AI Najbardziej chcę spróbowaća także moje pierwsze wrażenia z Wersja beta dewelopera iOS 18 1.

zdjęcie zrobione przez Stefan Moertl NA Usuń rozpryski

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dom Smoka, sezon 2, poprawia makabryczne zabójstwa opisane w książce

Dom Smoka zawsze mówił o tym, jak najmniejsze decyzje mogą mieć nieprzewidziane konsekwencje, ale rzadko ten temat był tak jasny, jak...

iOS 18: 18 najważniejszych funkcji i zmian dla iPhone’a [Video]

W tym wstępnym, praktycznym przewodniku omawiam 18 moich ulubionych nowych zmian i funkcji z pierwszej wersji beta systemu iOS 18 dla iPhone'a. ...

Przeglądarka Chrome na Androidzie może czytać strony internetowe na głos z poziomu aplikacji

Google wprowadza nową opcję o nazwie „Posłuchaj tej strony”, która umożliwia odczytanie strony internetowej na głos w przeglądarce Chrome na Androidzie. Ta...
Advertisment