Dostawca korzystający z usług Uber Eats i DoorDash


Aplikacje do dostawy wydają się dobrym pomysłem i oczywiste jest, dlaczego warto je mieć przy sobie. Często nie jest jasne, czy aplikacje do dostawy rzeczywiście działają dla kogokolwiek zaangażowanego. Sprawiają, że Twoje rzeczy stają się droższe, często w trudny do zauważenia sposób. Pobierają ogromne opłaty od restauracji, które tego potrzebują, aby przetrwać. Kierowcy nie otrzymują wynagrodzenia ani świadczeń, jakie powinni. W wielu przypadkach nawet same aplikacje nie zarabiają! Co my tu robimy?

Dochodzi do tego chaotycznego równania niejaki Tony Delivers. Tony Illes stał się kimś w rodzaju bohatera ludowego w rejonie Seattle, reklamując znacznie prostszą i bardziej ludzką strategię. Za pomocą kilku prostych znaków i opłaty za dostawę w wysokości 5 dolarów rozpoczyna coś w rodzaju rewolucji w zakresie dostaw z siedzenia swojego roweru.

NA ten odcinek Vergecast, Will Biedny wybiera się na dostawę z Illesem i próbuje dowiedzieć się, dlaczego stał się tak wirusową sensacją – i czy może zamienić to w biznes.

Potem rozmawiamy z Andy’ego Hawkinsa o Rivian, niedoszłej kolejnej wielkiej rzeczy w pojazdach elektrycznych. Świeżo po bardzo chwalonej premierze R2 i R3 kilka tygodni temu pytaliśmy: o co w ogóle chodzi z tą firmą? Czy Rivian to następna Tesla, czy może kolejny startup ze zbyt dużymi ambicjami i zbyt małym budżetem, który zostanie opanowany przez większych graczy?

Na koniec odpowiadamy na pytanie infolinii dotyczące składanych telefonów, dużych dłoni i zalet miesięcznego, a nawet rocznego smartfona. Ponieważ w tym podcaście uwielbiamy duże ekrany.

Jeśli chcesz przeczytać więcej na temat wszystkich historii w tym odcinku, oto kilka linków na dobry początek, zaczynając od Tony Delivers:

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Senat ponownie zatwierdza program szpiegowski FISA, ale nie przed jego wygaśnięciem o północy

Senat przyjął ustawę ponownie zatwierdzającą art. 720 ustawy o nadzorze wywiadu zagranicznego (FISA), kontrowersyjny program umożliwiający szpiegowanie zagranicznych „celów” bez nakazu ale długa,...

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Bellsprout

PokemonGo organizuje wydarzenie z okazji Dnia Społeczności Bellsprout 20 kwietnia od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Zgodnie z oczekiwaniami w przypadku...

Co oznacza restrukturyzacja Google dla Pixela i Androida?

Kluczowe dania na wynos Wewnętrzne zmiany Google pod rządami Ricka Osterloha mają na celu usprawnienie działania Pixela i Androida oraz usprawnienie...
Advertisment