Dostawca aparatów Apple, O-Film, prawdopodobnie z sieci iPhone’ów


Chińska firma O-Film, producent modułów kamer, powiedziała dziś inwestorom, że otrzymała powiadomienie od „konkretnego klienta zagranicznego”, w którym poinformował, że zerwie więzi biznesowe, zgodnie z informacją Reuters.

„Wpływ tej konkretnej zmiany zamówienia klienta na działalność i wyniki firmy jest nadal oceniany i istnieje znaczna niepewność” – napisała firma w oświadczeniu, nie wymieniając klienta.

O-Film, znany jako dostawca modułów kamer dla Apple, powiedział, że klient odpowiadał za 22,51% przychodów operacyjnych w 2019 roku. W grudniu br. raport sugerował, że Apple rezygnuje z tego dostawcy aparatu do iPhone’a, w następstwie oskarżeń o wykorzystywanie przez O-Film pracy przymusowej.

W lipcu 2020 r., Kontynuuje Reuters, „administracja Trumpa umieściła dostawcę iPhone’a na liście podmiotów obejmującej 11 firm, zakazując im otrzymywania towarów i usług pochodzących z USA”, twierdząc, że są one „zamieszane w łamanie praw człowieka w zachodnim regionie Xinjiang w Chinach”. ”

W listopadzie O-Film przygotowywał się do zaapelowania do Departamentu Handlu USA o usunięcie z listy, ale na początku tego roku firma ogłosiła, że ​​sprzeda cztery swoje pododdziały.

Ponownie, firma nie potwierdziła, że ​​Apple jest klientem, którego straciła, i nie jest jasne, czy kiedykolwiek to zrobi.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.

Reklama

Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple @ Work: wdrożenie Meraki w T-Mobile uwypukla niewykorzystaną szansę dla Apple

Usługa Apple @ Work jest dostarczana wyłącznie przez firmę Mosyle, jedyna zunifikowana platforma Apple. Mosyle to jedyne rozwiązanie, które integruje w jednej...

Czego można się spodziewać po MWC 2024

Nie szukając żadnych przecieków ani plotek, założę się, że prawdopodobnie mógłbyś naszkicować większość telefonów, o których mówi się, że mają premierę o godz....

MWC 2024: wszystkie telefony, urządzenia do noszenia i gadżety zaprezentowane w Barcelonie

Oferta telefonów Xiaomi ma nowego lidera. The Xiaomi 14 Ultra właśnie pojawił się w Chinach i oferuje szereg imponujących parametrów fotograficznych, w...
Advertisment