Dostawca aparatów Apple, O-Film, prawdopodobnie z sieci iPhone’ów


Chińska firma O-Film, producent modułów kamer, powiedziała dziś inwestorom, że otrzymała powiadomienie od „konkretnego klienta zagranicznego”, w którym poinformował, że zerwie więzi biznesowe, zgodnie z informacją Reuters.

„Wpływ tej konkretnej zmiany zamówienia klienta na działalność i wyniki firmy jest nadal oceniany i istnieje znaczna niepewność” – napisała firma w oświadczeniu, nie wymieniając klienta.

O-Film, znany jako dostawca modułów kamer dla Apple, powiedział, że klient odpowiadał za 22,51% przychodów operacyjnych w 2019 roku. W grudniu br. raport sugerował, że Apple rezygnuje z tego dostawcy aparatu do iPhone’a, w następstwie oskarżeń o wykorzystywanie przez O-Film pracy przymusowej.

W lipcu 2020 r., Kontynuuje Reuters, „administracja Trumpa umieściła dostawcę iPhone’a na liście podmiotów obejmującej 11 firm, zakazując im otrzymywania towarów i usług pochodzących z USA”, twierdząc, że są one „zamieszane w łamanie praw człowieka w zachodnim regionie Xinjiang w Chinach”. ”

W listopadzie O-Film przygotowywał się do zaapelowania do Departamentu Handlu USA o usunięcie z listy, ale na początku tego roku firma ogłosiła, że ​​sprzeda cztery swoje pododdziały.

Ponownie, firma nie potwierdziła, że ​​Apple jest klientem, którego straciła, i nie jest jasne, czy kiedykolwiek to zrobi.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.

Reklama

Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Quick Look: UCOTECH RE-2 In-Ear Monitors

Introduction UCOTECH is a South Korean audio brand that was founded in 2007 and has put out nearly 20 products in the time since....

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Axew

Pokemon Go organizuje wydarzenie Axew Community Day 10 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Chcemy przypomnieć mieszkańcom sprawdzić niebezpieczne warunki...

Recenzja ASUS GeForce RTX 4060 Ti TUF OC

Wstęp ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4060 Ti OC to poważnie wyglądająca, fabrycznie podkręcona, zaprojektowana na zamówienie wersja najnowszego wejścia firmy NVIDIA do klasy...
Advertisment