Dopalacze Disney Lorcana będą w drodze, a ceny wzrosną o 260% w stosunku do premiery


Disneya Lorcanynowa kolekcjonerska gra karciana łącząca klasyczne filmy animowane Magia: Zgromadzenie-mechanika w stylu, miał trudny start. Wpadki konwencyjne poza tym po prostu nie ma wystarczającej ilości produktów, aby zaspokoić niesamowity popyt. W tym tygodniu, gdy cena pudełek z boosterami wzrosła 260% z ich Cena oryginalna ponownie na co najmniej jednym rynek internetowypowiedział wydawca Ravensburger X ta pomoc jest w drodze.

„Październikowe uzupełnienie pakietów uzupełniających zacznie być wprowadzane w lokalnych sklepach z grami w Ameryce Północnej od przyszłego tygodnia” – podała firma w swoim publicznym oświadczeniu. Dodała, że ​​pełny przedruk zestawu startowego kart, ogłoszony we wrześniuma zostać dostarczony w połowie listopada.

Drugi zestaw kart do Disneya Lorcanypod tytulem Powstanie Potopurównież się oczekuje w listopadzie.

„Mamy nadzieję, że dzięki tej liczbie przedruków gra będzie łatwiej dostępna” – powiedział Ravensburger. „Naszym celem jest, aby fani nie mieli trudności ze znalezieniem produktu na początek”.

Od chwili premiery niezależni sprzedawcy detaliczni w mojej okolicy racjonują produkty, rozdając tylko garść przedmiotów fanom, którzy regularnie pojawiają się, aby zagrać w sklepie. Na przykład w Chicagoland większość lokalnych sklepów z grami, z którymi skontaktowała się firma Polygon, oferuje tylko jeden lub dwa pakiety uzupełniające każdemu klientowi, który uczestniczy w ich cotygodniowych wydarzeniach związanych z nieformalną zabawą. Tymczasem konkurencyjne wydarzenia są nieliczne, ponieważ kolekcjonerzy i inwestorzy zgarniają najlepsze karty z pakietów uzupełniających. Jest również prawdopodobne, że duża część produktu wprowadzonego na rynek w dalszym ciągu znajduje się w nieotwartych rękach prywatnych i jest gromadzona przez spekulantów obstawiających jego przyszłą wartość.

W tym samym wątku Ravensburger przedstawił również swoje plany przyspieszenia zorganizowanej gry w 2024 roku.

Reklama

„Chcemy ogłosić, że począwszy od drugiego kwartału 2024 r. będziemy organizować zarówno oficjalne wydarzenia dla fanów, jak i oficjalny tor zawodów” – podała firma, dodając, że wydarzenia te będą dla fanów sposobem „podzielenia się swoją miłością do Disneya Lorcany nawet jeśli niekoniecznie grają w tę grę.”

Na szczęście, jeśli jesteś zainteresowany wypróbowaniem Disneya Lorcany, talie startowe gry wydają się być w dobrym stanie. Będziesz jednak chciał zrobić zakupy. Pokłady, które wystartowały z grubsza Cena 17 dolarówobecnie zmierzamy prawie 40 dolarów online za pośrednictwem sprzedawców detalicznych prowadzących sprzedaż za pośrednictwem serwisu Amazon. Tymczasem sprzedawcy w TCGPlayer oferują je za znacznie rozsądniejszą cenę 17 dolarów.

Disneya Lorcany to nie jedyna gra karciana, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno zwykłych konsumentów, jak i inwestorów. Karty dla Gra karciana Pokémon Trading od lat osiągają rekordowe ceny, a sprzedawcy dużych pudełek, tacy jak Target, posuwają się nawet do wstrzymywania sprzedaży nowych kart w okresach szczytu, powołując się na względy bezpieczeństwa. Tymczasem polowanie na magia‘S pojedyncza karta Jednego Pierścienia widziałem pudełka Collector Booster dla Władca Pierścieni: Opowieści o Śródziemiu sprzedaje tak wysoko jak 518 dolarów. Karta została w końcu odnaleziona i sprzedana raperowi Post Malone’owi 2 miliony dolarów.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Na zdjęciu dysk SSD Corsair MP600 Micro M.2-2242

Corsair zaprezentował MP600 Micro, dysk SSD M.2 NVMe w formacie M.2-2242 (o długości 42 mm), który jest nieco większy od dysku MP600 Mini...

Recenzja EcoFlow Glacier: lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu zasilana energią słoneczną

Nie wiem, komu potrzebna jest zasilana bateryjnie lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu na kółkach, które można ładować za pomocą panelu słonecznego, ale...

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...
Advertisment