Dokument Super Models jest teraz transmitowany w Apple TV+


Supermodelki to nowy, czteroodcinkowy serial dokumentalny, który jest już transmitowany AppleTV+, z nigdy wcześniej nie widzianym dostępem do Naomi Campbell, Cindy Crawford, Lindy Evangelisty i Christy Turlington. Serial opowiada o tym, jak cała czwórka zakłóciła funkcjonowanie branży modelek, gdy osiągnęły sławę elity i stały się tak znane, jak projektanci, którzy je stylizowali.

Modelki wykorzeniły branżę, biorąc karierę w swoje ręce, dominując w branży modelek i rozszerzając swój zasięg daleko poza wybieg. Zamiast podporządkowywać się markom, stali się własnymi markami i czerpali korzyści ze swojego sukcesu. Jeśli spojrzymy szybko do przodu, nadal będą one aktualne jak zawsze, dzięki kwitnącym przedsięwzięciom biznesowym i filantropijnym.

Ten serial dokumentalny pokazuje, jak dokładnie tym kobietom się to udało, przedstawiając ekskluzywne wywiady z całą czwórką, a także niezwykle przekonujące materiały archiwalne.

Serial został wyprodukowany przez Imagine Documentaries, którego założycielami są wielokrotnie nagradzany reżyser Roger Ross Williams i Larisa Bills.

Wszystkie cztery odcinki Supermodelki przesyłają teraz strumieniowo w usłudze przesyłania strumieniowego Apple, AppleTV+. Możesz oglądać Apple TV+ za pośrednictwem aplikacji Apple TV, dostępnej na urządzeniach Apple, Roku, Amazon Fire Stick, Comcast Xfinity, PlayStation, Xbox i innych platformach. Oglądaj w internecie o godz tv.apple.com.

Reklama

W tym tygodniu w Apple TV+ pojawi się także nowy serial komediowy Wciąż na górzea w przyszłym tygodniu długo oczekiwany film w Sundance Flora i syn. Brie Larson występuje w nowej limitowanej serii Lekcje chemii, transmisja strumieniowa w październiku. Sprawdź w naszym dziale wszystko, co pojawi się w Apple TV+ pokaż przewodnik.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nowy kontrakt z WGA zmieni sposób działania Hollywood

(Ujawnienie: The Verge redakcja jest również zrzeszona w Writers Guild of America, East.)WGA opublikowała dziś wieczorem podsumowanie kontraktu i to historyczne. Najbardziej błyskotliwe...

Strajk Gildii Pisarzy Amerykańskich zakończy się o północy

Po prawie pięciomiesięcznym strajku Writers Guild of America (WGA) każe swoim członkom opuścić znaki pikiety. W swoim poście WGA podała, że ​​jej...

Nowa aplikacja pogodowa na Apple Watch: jak to wygląda i działa

Wraz z systemem watchOS 10 dostępna jest przeprojektowana aplikacja Pogoda, która wygląda świetnie, zawiera więcej wskaźników pogodowych i lepiej wykorzystuje wyświetlacz Apple Watch...
Advertisment