Dodano funkcje przeciwdziałające dokuczaniu TikTok z dwukierunkowym filtrowaniem


Dwie nowe TIK Tok Do aplikacji dodano dziś funkcje przeciwdziałające dokuczaniu, mające na celu edukację osób publikujących niemiłe komentarze i umożliwienie użytkownikom zatwierdzania lub odrzucania komentarzy do ich filmów.

Trolle to smutny fakt z życia w dowolnym miejscu w Internecie, który pozwala na komentarze, z dobrze zrozumiałą psychologią…

Zwykle ci, którzy czują się niepewnie lub nieadekwatni w swoim życiu, próbują poprawić sobie samopoczucie, atakując innych. Jednak może to nie być oczywiste dla odbiorców, zwłaszcza gdy są nastolatkami – co jest podstawową demografią TikTok.

Plik firma powiedziała że ma na celu rozwiązanie obu końców problemu: tych, którzy ogłaszają ataki, i tych, którzy są ich celem.

Najpierw wykrywa to, co wydaje się być atakiem, i prosi autora ich o ponowne przemyślenie.

Częścią tej zabawy jest angażowanie się w treści, dzielenie się pomysłami i łączenie się za pomocą komentarzy. Naszym celem jest promowanie pozytywnego środowiska, w którym ludzie wspierają się i podnoszą na duchu […]

Chcemy zachęcić naszą społeczność do traktowania wszystkich z życzliwością i szacunkiem. Nowy monit o komentarz prosi teraz ludzi o ponowne rozważenie opublikowania komentarza, który może być nieodpowiedni lub niemiły. Przypomina również użytkownikom o naszym Wytyczne dla społeczności i pozwala im edytować swoje komentarze przed udostępnieniem.

Czyni to za pomocą monitu, który pojawia się po przesłaniu komentarza.

Czy chcesz ponownie rozważyć opublikowanie tego? Ten komentarz zawiera słowa, które mogą naruszać nasze Wytyczne dla społeczności. Jeśli zmienisz zdanie, możesz edytować swój komentarz.

Reklama

Następnie oferuje opcje edycji lub mimo wszystko publikowania.

Z drugiej strony, oprócz istniejących opcji filtrowania spamu, obraźliwych komentarzy i słów kluczowych zdefiniowanych przez użytkownika, użytkownikom oferuje się nową opcję „Filtruj wszystkie komentarze”.

Twórcy wkładają całe serce i duszę w tworzenie treści, które uwielbiają miliony ludzi, a my pracujemy nad zapewnieniem jeszcze większej kontroli nad ich zawartością. Dzięki naszej nowej funkcji Filtruj wszystkie komentarze twórcy mogą decydować, które komentarze pojawią się w ich filmach. Po włączeniu komentarze nie są wyświetlane, chyba że twórca filmu zatwierdzi je za pomocą nowego narzędzia do zarządzania komentarzami.

Firma zajmująca się aplikacją do udostępniania krótkich filmów powiedziała również, że współpracuje z grupą badawczą zajmującą się przeciwdziałaniem nękaniu.

Cenimy wskazówki ekspertów podczas opracowywania zasad i funkcji, a dzisiaj ogłaszamy naszą nową współpracę z Centrum Badań nad Cyberprzemocą (CRC). Misją CRC jest opracowanie rzetelnych badań dotyczących cyberprzemocy i powiązanych form nadużyć / nadużyć, a my będziemy z nimi współpracować, aby pogłębiać naszą wiedzę na temat prześladowania w TikTok i poza nim, współpracować nad sposobami lepszego wspierania członków naszej społeczności oraz rozwijać inne inicjatywy, które pomogą naszej platformie pozostać wspierającą i przyjazną.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Pobierz ChatGPT na Maca i pomiń listę oczekujących

OpenAI uruchomiło swój natywna aplikacja ChatGPT dla komputerów Mac w tym miesiącu obok GPT-4o. Chociaż każdy może zainstalować aplikację na Macu, Twoje...

Nintendo otwiera swój drugi sklep w USA w San Francisco

Prawie 20 lat po otwarciu pierwszego sklepu w USA, Nintendo dodaje kolejną lokalizację. Sklep będzie zlokalizowany na Union Square w San Francisco,...

Fortnite Rozdział 5 Sezon 3 Nowe zmiany w puli łupów na mapie i broni

Fortnite'S Rozdział 5 Sezon 3 jest dubbingowany Zniszczonyi zawiera pustkowia w stylu Mad Maxa z modami samochodowymi i postaciami rozdartymi wojną....
Advertisment