Dlaczego nie mogę kupić w USA wersji mojego ulubionego pióra z możliwością ponownego napełnienia?


Wczoraj wieczorem odkryłam, że poza Stanami Zjednoczonymi dostępna jest wersja mojego ulubionego długopisu z możliwością ponownego napełnienia i jestem załamana. Dlaczego nie I masz fajne rzeczy?

Pisałem z Pilot Precyzyjny V5 i Pilot Precise V7 przez co najmniej ostatnie 25 lat, a być może dłużej. To świetne długopisy! (Zapewnił mnie też Alex Cranz, że długopisy liczą się jako gadżety. Są to co najmniej technologia, choć stara technologia.) Tak czy inaczej, długopisy Pilot Precise są dostępne w większości drogerii i są tanie; Zwykle kupuję je na tuziny. Są bardzo gładkie, nawet na kiepskim papierze – nie muszę ich naciskać, żeby pisać.

Ta ostatnia część jest kluczowa. Widzisz, są dni, kiedy robię obszerne, odręczne notatki — w wielu salach sądowych nie można używać urządzeń elektronicznych — więc muszę być w stanie pisać przez kilka godzin bez skurczów rąk. To wyklucza wszystkie długopisy – absolutna bzdura! Jeśli potrzebujesz szybkoschnącego atramentu, użyj a Zebra Sarasa Sucha – i jeszcze mnóstwo innych.

Dziewczyna może marzyć!
Zrzut ekranu ze strony internetowej Pilota dotyczącej UE

Przeglądając blogi piórowe, wydaje się, że taka wersja mogła istnieć w USA jakiś czas w przeszłości? (Jak mogłem to przeoczyć?) Wydaje się zatem możliwe, że upadł i został usunięty z rynku.

Strona pilota niestety nie posiada działu prasowego. Wysłałem więc notatkę do obsługi klienta, aby zapytać o moją nową obsesję. Zaktualizuję, jeśli otrzymam odpowiedź.

Reklama

Oczywiście wiem, że Amazon istnieje i mogę znaleźć kogoś, kto kupi pióro w Europie i prześle mi je tutaj. (Być może już to zrobiłem.) Ale nie jestem pewien, dlaczego potrzebuję tego obejścia. Chętnie przejdę z jednorazowych długopisów na te wielokrotnego użytku. Poza tym myślę, że fajnie byłoby poeksperymentować z innymi tuszami.

Ponieważ jedyną rzeczą, którą uważam za prawdziwą wadę linii Precise, jest to, że atrament rozpływa się w przypadku kontaktu z wodą. Jestem praworęczny, więc nie mam tendencji do rozmazywania atramentu podczas pisania – ale zdarzyło mi się już całkowicie rozlać wodę na kartkę. Wersja do ponownego napełniania jest kompatybilna z różnymi innymi wkładami uzupełniającymi Pilota, co oznacza, że ​​mogę potencjalnie wypróbować inne atramenty i być może załadować własne, idealne pióro.

Jeśli znam ludzi zajmujących się piórami – a spędziłem sporo czasu na czytaniu Waszych blogów, więc mam pewne przypuszczenia – ktoś to przeczyta i powie: „Po prostu użyj wiecznego pióra, szaleńcze”. Ale o to chodzi: już wiem, że pióra Precise sprawdzają się u mnie naprawdę dobrze. I już wiem, że istnieje wersja do ponownego napełniania. Przejście na wieczne pióro wymagałoby domysłów na temat tego, co spowoduje skurcze dłoni, jeśli będę pisać godzinami. Pióra Pilot Precise to natomiast pewnik. Rzecz, którą wiem, że kocham.

Minęła minuta, odkąd miałem do czynienia z prawdziwym gadżetowym białym wielorybem, ale jestem prawie pewien, że to jest to: system Pilot Hi-Tecpoint Cartridge. mógłbym doskonały mój ulubiony długopis! Po prostu mieszkam w złym kraju, żeby to zrobić.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sharkoon przedstawia nowy podświetlany wentylator PWM 120 mm Rebel F50 o wysokim zakresie obrotów

Sharkoon Technologies to międzynarodowy dostawca wysokiej jakości, wydajnych podzespołów i urządzeń peryferyjnych do komputerów PC, który obecnie poszerza swoją ofertę wentylatorów chłodzących do...

SolidRun przedstawia moduł komunikacyjny Ryzen V3000 CX7

SolidRun, wiodący deweloper i producent wysokowydajnych rozwiązań System on Module (SOM), komputerów jednopłytkowych (SBC) i rozwiązań brzegowych sieci, ogłosił dzisiaj wprowadzenie na rynek...

Razer demonstruje przyszłość gamingowej technologii dotykowej dzięki Sensa HD Haptics i Project Esther

Gracze uwielbiają oglądać transmisje na żywo, widzieć, jak ich ulubieni gracze wykonują niesamowite zagrania i wygrywają – ale co by było, gdybyśmy mogli...
Advertisment