Dlaczego gry wideo zawsze spadają?


Wczoraj strona z grami IGN opublikował zwiastun Do Popiół, opisywane jako „postapokaliptyczna strzelanka/RPG online dla wielu graczy”. Dziś to samo konto YouTube upuścił wideo dla innego tytułu tzw Władcy Upadłych„duchowy spadkobierca popularnego soulslike action-RPG” gry o tej samej nazwie wydanej w 2014 roku. Jeszcze w tym roku nadchodzi „action RPG” Upadły Atlaspodczas gdy luty pokazał, że nie oszczędza się nawet VR Po upadku. Dodaj do tego uruchomienie RedfallA bardzo oczerniany „Co-op looter-shooter” i musisz zadać sobie pytanie: dlaczego tak wiele gier ma „upadek” w nazwie?

Po pierwsze, język angielski oferuje tak wiele innych ekscytujących słów. Spadać, przewracać się, przewracać. Nie mów, że nie zagrasz Popiół Lub Władcy Upadku? (Jeśli to było w Game Pass.)

Co sygnalizują nam te jesienne gry? Cóż, wiele z tych tytułów sugeruje, że będzie to niejasny, pozbawiony inspiracji świat fantasy, z odrobiną science fiction lub steampunku, w którym gracz może zostać wrzucony do tych środowisk i zostać nagrodzony za wciskanie przycisków znajomo wyglądającymi efektami cząsteczkowymi , że może być okazja do grabieży i być może strzelania. A może twórcy gier po prostu okazują szacunek powszechnie kochany RPG akcji z 2020 r Godfall?

Przede wszystkim chcę, aby komercyjne studia gier wykazywały się odrobiną kreatywności, jeśli chodzi o nazewnictwo. Jeśli istnieje jakiś tajny wymóg branżowy dotyczący umieszczenia słowa „upadek”, miej przynajmniej na tyle przyzwoitości, by umieścić go w podtytule, jak w tegorocznym Soulslike Wo Long: Upadła dynastia lub dodatek do looter-shooter z usługą na żywo Przeznaczenie 2: Błysk.

Idąc dalej, żądam więcej wysiłku w tytułowaniu gier. Będę dziadkiem istniejących serii, na przykład Opadktóry istnieje od trzech dekad, lub jesienni faceci, w którym postacie właściwie dosłownie wpadają. Ale dla wszystkich innych: znajdź nowe słowo!

Lub, wiesz, stworzyć grę, która nie jest szarą grą fantasy RPG z łupami i strzelankami?

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Spoglądanie przez przezroczysty laptop Lenovo w przyszłość science-fiction

Rok po naprężeniu mięśni badawczo-rozwojowych za pomocą a składany laptop Lenovo, które rozszerzyło swój ekran za pomocą prostego naciśnięcia przycisku, powraca do tematu...

MWC 2024: ThinkPady Lenovo stają się szybsze i łatwiejsze w użyciu

Podczas Laptop ThinkBook z przezroczystym wyświetlaczem Lenovo, które zaprezentowało na MWC 2024, to tylko weryfikacja koncepcji, firma zapowiedziała także odświeżone wersje kilku ThinkPadów...
Advertisment