DJI oficjalnie ogłasza Osmo Mobile 4, dodając mocowania magnetyczne do składanego stabilizatora telefonu


DJI rozszerza swoją ofertę zmotoryzowanych stabilizatorów wideo do smartfonów o nowo ogłoszone Osmo Mobile 4.

OM4 zachowuje tę samą składaną konstrukcję, co jego poprzednik, ale teraz jest wyposażony w dwa uchwyty magnetyczne, dzięki czemu można szybko przymocować i odłączyć telefon bez konieczności zaciskania go i ponownego równoważenia między sesjami. Jeden uchwyt magnetyczny to zacisk, który owija się wokół telefonu, a drugi mocuje się z tyłu telefonu i podwaja się jako pierścień na palec dzięki czemu można uzyskać lepszy chwyt jedną ręką.

Reklama

Zdjęcie: DJI

Oprócz zachowania składanej konstrukcji, która pozwala Osmo Mobile 3 łatwo zmieścić się w torbie, OM4 zachowuje również ten sam intuicyjny układ przycisków i tę samą 15-godzinną baterię, która może być używana do ładowania baterii telefonu przez USB-C . DJI twierdzi również, że OM4 jest nieco lżejszy i mniejszy niż Osmo Mobile 3 i jest wyposażony w ulepszone silniki, chociaż nigdy nie słyszeliśmy, aby jego poprzednik zmagał się z falującymi telefonami, takimi jak iPhone 11 Pro Max lub Galaxy Note.

Jeśli chodzi o oprogramowanie, DJI dodaje kilka nowych funkcji do OM4 i ulepsza istniejące:

  • Zoom dynamiczny, wcześniej nazywany zoomem dolly, działa poprzez cyfrowe powiększanie obiektu podczas chodzenia do tyłu lub oddalanie podczas chodzenia do przodu.
  • Spin Shot Gimbal Movement obraca kamerę w zabawny efekt beczki, chociaż telefon nie obraca się o pełne 360 ​​stopni, ponieważ gimbal obraca się tylko do tej pory.
  • Clone Me Panorama pozwala sklonować siebie lub znajomych, aby pojawiać się wiele razy w jednym ujęciu.

Wszystkie te nowe funkcje były technicznie możliwe do wykonania z poprzednimi gimbalami, ale dobrze jest zobaczyć, jak DJI dodaje dedykowane tryby, aby ułatwić nam życie.

Zdjęcie: DJI

DJI twierdzi, że nowy gimbal jest również lepszy w śledzeniu ludzi – powiedzmy, jeśli zostawisz go nieruchomo na stole lub ławce – i może lepiej rozróżniać dorosłych, dzieci i zwierzęta. Wszystkie inne tryby filmowe nadal są dostępne; świetnie się bawiliśmy, wypróbowując je w naszym poprzednia recenzja wideo.

DJI OM4 jest dostępne od dzisiaj za 149 USD, około 20 dolarów więcej niż koszt Osmo Mobile 3 w momencie premiery, ale warto zauważyć, że wyższa cena obejmuje znacznie więcej akcesoriów: magnetyczny uchwyt pierścieniowy, zacisk magnetyczny, futerał i statyw oprócz paska na nadgarstek, który masz zwykle jest dostępny w standardowym pakiecie z poprzednim Osmo Mobile.

Zdjęcie: DJISource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Bang & Olufsen przedstawia nową generację kultowych głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2

Bang & Olufsen ogłosił nową generację głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2. Te dwa głośniki są nie tylko dostępne w nowych...

Gra strategiczna Terra Nil jest już dostępna, powstała we współpracy Devolver Digital i Netflix

Terra Nil jest już dostępna! Terra Nil to gra o przekształcaniu jałowych, pozbawionych życia krajobrazów w kwitnące, tętniące życiem ekosystemy. Zamień martwą glebę...

Zaoszczędź do 35 procent na zestawie słuchawkowym do gier G PRO X firmy Logitech i nie tylko

Najnowsze oferty Amazon to doskonałe wieści dla każdego gracza zainteresowanego ulepszeniem swoich wrażeń dzięki nowemu zestawowi słuchawkowemu do gier. Istnieje wiele opcji,...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!