DisplayBuddy dla komputerów Mac zaktualizowano o widżety i nie tylko


DisplayBuddy to przydatne narzędzie, które pozwala użytkownikom regulować jasność wyświetlaczy zewnętrznych innych firm bezpośrednio z systemu macOS. Po zeszłorocznej aktualizacji, która wprowadziła ustawienia wstępne i nowy interfejs, DisplayBuddy otrzymuje kolejną aktualizację – tym razem z widżetami i jeszcze większą liczbą opcji tworzenia ustawień wstępnych.

Co nowego w DisplayBuddy

Jak szczegółowo określił twórca, funkcja ustawień wstępnych staje się jeszcze bardziej zaawansowana i można ją dostosowywać dzięki najnowszej aktualizacji aplikacji. Użytkownicy mogą teraz zapisywać każdy aspekt ustawień wyświetlacza, od rozdzielczości po obrót, źródło sygnału wejściowego, jasność, kontrast, głośność i inne. Następnie możesz przełączać się między ustawieniami wstępnymi jednym kliknięciem.

Synchronizacja jest teraz także częścią ustawień wstępnych, więc użytkownicy mogą włączyć synchronizację w ustawieniach wstępnych, a następnie włączyć ją bezpośrednio za pomocą skrótów klawiaturowych dla ustawień wstępnych. Ponadto dostępna jest teraz opcja ustawienia niestandardowych skrótów klawiaturowych lub aktywowania ustawienia wstępnego za pomocą skrótów Siri.

Ale to nie jedyna nowa funkcja, która pojawi się w DisplayBuddy, ponieważ aplikacja udostępnia teraz widżety dla systemu macOS. Możesz teraz łatwo przełączać się między ustawieniami wstępnymi bezpośrednio z pulpitu w systemie macOS Sonoma. Istnieją trzy różne, które możesz ustawić w dowolnym miejscu. Dzięki aktualizacji użytkownicy mogą także zmieniać kolejność swoich ustawień wstępnych.

Spróbuj teraz

Jeśli kiedykolwiek byłeś sfrustrowany brakiem możliwości kontrolowania poziomu jasności monitora zewnętrznego za pomocą klawiszy jasności na klawiaturze komputera Mac, DisplayBuddy jest dla Ciebie. Choć zawsze było to możliwe w przypadku wyświetlaczy Apple, takich jak Studio Display i Pro Display XDR, większości wyświetlaczy innych firm brakuje głębokiej integracji z systemem macOS.

Reklama

Jeśli chcesz wypróbować DisplayBuddy, indywidualna licencja na aplikację kosztuje 18,99 USD. Jego dostępne również w ramach subskrypcji Setapp, co pozwala Ci wypróbować aplikację bezpłatnie przez siedem dni. Aktualizacja do wersji 2.0 jest bezpłatna dla użytkowników, którzy zakupili poprzednie wersje aplikacji.

Więcej na ten temat można dowiedzieć się na stronie witryna aplikacji.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Unijna ustawa o sztucznej inteligencji nie chroni praworządności i przestrzeni obywatelskiej

Unia Europejska (UE) Ustawa o sztucznej inteligencji (AI). Jak wynika z oceny Europejskiego Centrum Prawa Non-Profit (ECNL), „nie chroni skutecznie praworządności i przestrzeni...

57-calowy Predator Z57 firmy Acer trafia do sprzedaży detalicznej

Dla tych, którzy nie są zadowoleni z rozdzielczości większości ultraszerokokątnych wyświetlaczy dostępnych na rynku, nowy dodatek firmy Acer do linii Predator powinien zadowolić...

Emulator iPhone’a „iGBA” został usunięty z App Store, ale nie jesteśmy pewni dlaczego

W weekend pierwszy emulator gier na konsolę przenośną trafić do App Storepo złagodzeniu wytycznych dotyczących recenzji App Store tydzień wcześniej. Przewiń do przodu o...
Advertisment