DisplayBuddy dla komputerów Mac współpracuje teraz z inteligentnymi monitorami Samsung


Dla niezaznajomionych DisplayBuddy to narzędzie, które pozwala użytkownikom regulować jasność wyświetlaczy zewnętrznych innych firm bezpośrednio z systemu macOS. Na początku tego roku aplikacja została dwukrotnie zaktualizowana o nowy interfejs, ustawienia wstępne i widżety. Teraz DisplayBuddy otrzymuje kolejną ważną aktualizację, tym razem ze wsparciem dla inteligentnych monitorów Samsung.

DisplayBuddy dodaje obsługę monitorów Samsung

Jak szczegółowo określił twórca, najnowsza wersja DisplayBuddy umożliwia pełną kontrolę jasności na monitorach Samsung, takich jak Samsunga M5, M7 I M8. Działa również z ZobaczFinity S9monitor Samsunga 5K, który konkuruje z monitorem Studio Display – a pełną recenzję możesz przeczytać tutaj 9 do 5Mac.

Zazwyczaj monitorami zewnętrznymi można sterować za pomocą oprogramowania za pośrednictwem protokołu DDC/CI. Jednak firma Samsung nigdy nie obsługiwała tego protokołu w swoich monitorach, co uniemożliwiało użytkownikom dostosowywanie takich parametrów, jak jasność i głośność z poziomu komputera.

Ale DisplayBuddy może to teraz zrobić, łącząc się z wyświetlaczem jako bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania. Deweloper wyjaśnia:

DisplayBuddy wykorzystuje specjalne połączenie z tymi monitorami przez Wi-Fi, aby zapewnić Ci pełną kontrolę nad rzeczywistą głośnością monitora, źródłami wejściowymi, zasilaniem, a nawet pełnym zdalnym sterowaniem. DisplayBuddy to jedyna dostępna aplikacja na komputery Mac, która może to zrobić, a wykorzystanie tej funkcji było naprawdę interesujące.

Wyświetlacz Samsunga ViewFinity S9

Ultra jasny

Wraz z tą aktualizacją pojawi się kolejna nowa funkcja, a mianowicie UltraBright. Jak sama nazwa wskazuje, pozwala użytkownikom odblokować pełną jasność (lub jasność HDR) MacBooka Pro lub Pro Display XDR, co może być bardzo przydatne podczas pracy na zewnątrz.

Reklama

Jeśli chcesz wypróbować DisplayBuddy, indywidualna licencja na aplikację kosztuje 18,99 USD. Jego dostępne również w ramach subskrypcji Setapp, co pozwala Ci wypróbować aplikację bezpłatnie przez siedem dni. Aktualizacja do wersji 2.0 jest bezpłatna dla użytkowników, którzy zakupili poprzednie wersje aplikacji.

Więcej na ten temat można dowiedzieć się na stronie witryna aplikacji.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Gwiezdne Wojny: Największym i najdziwniejszym jajkiem wielkanocnym Akolity jest Jedi Plo Koon

Nowa seria Gwiezdnych Wojen od Lucasfilm Akolita ma zasłużył na pochwałę za zwykłe istnienie poza sagą Skywalker – po 47...

Oto, jak przygotować komputer Mac na system macOS Sequoia za pomocą narzędzia CleanMyMac X

Obraz: CleanMyMac X Nowy system MacOS Sequoia firmy Apple oficjalnie pojawi się jesienią, więc Wyczyść MyMaca X udzielił nam świetnych rad, jak najlepiej przygotować...

Tożsamość Mistrza Sithów z „Akolity” jest już całkiem jasna

Akolita utrzymuje w tajemnicy tożsamość tajemniczego Mistrza Sithów, ale – naszym skromnym zdaniem – nie może być to jaśniejsze. Przez...
Advertisment