Disney Plus ożywił niektóre reklamy z lat 70. XX wieku i jest to niezwykle potrzebna zawartość Gen X.


Wygląda więc na to, że Disney Plus ożywił specjalny program Mouseketeers z lat 70 Gizmodo), ponieważ pokolenie X zasługuje na to, by od czasu do czasu tarzać się w nostalgii. Ale! To nie tylko 60-minutowy pokaz promocyjny Mouseketeers w Walt Disney World dostępne do transmisji strumieniowej, ale wszystkie reklamy wyemitowane podczas oryginalnej transmisji z 1977 roku są tam również.

Podziękowania dla artysty / reżysera Roba Sheridana za odkrycie, które zamieścił na Twitterze. Shake ‘n Bake, stary. Nie wiedzieliśmy, jak dobrze to mieliśmy. „Chciałbym, żeby wszystkie archiwalne treści telewizyjne do lat 90. były prezentowane z oryginalnymi reklamami i źle dubbingowane z VHS, to bardziej autentyczne zachowanie kulturowe”, Sheridan napisał na Twitterze. Zgadzam się.

Nikt nie wie, dlaczego reklamy nadal znajdują się w czymś, co wygląda na zdigitalizowaną kopię kasety VHS, ale skontaktowaliśmy się z Disneyem, aby zapytać, czy było to zamierzone. Na wypadek, gdyby tak się nie stało i ostatecznie wyciągną stare (nie jestem pewien, czy kwalifikują się jako „vintage”) reklamy, zebraliśmy kilka zrzutów ekranu, abyś mógł ponownie przeżyć chwałę pokrytą sztruksem lat 70.

Reklama

Zrzut ekranu: Disney Plus

Spójrz na te piękne grafiki. To właśnie mieliśmy zamiast efektów specjalnych; co prawda nie zdawaliśmy sobie sprawy, jak niezgrabne będą wyglądać po latach.

Gizmodo opisuje program, w którym pojawiają się reklamy, koncentrując się wokół niektórych hijinks w Walt Disney World na Florydzie, a Mickey Mouse Club Kids podkreśla atrakcje w parku za pomocą stosunkowo cienkiej działki. Oprócz reklam Shake ‘n Bake i tego słodkiego pickupa V8 diesel Chevy (przepraszam za środowisko!), Są też miejsca na zabawki Tonka i kamerę filmową Canon G-III.

Szczerze mówiąc, chciałbym zobaczyć więcej starych programów z lat 70. i 80. z nienaruszonymi oryginalnymi reklamami, choćby po to, by ponownie przeżyć pierzaste włosy, bokobrody, wąsy i inne modowe katastrofy, które wszyscy przeżyliśmy.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!