Disney droczy się z nowym zdjęciem z serii Święty Mikołaj… bez Gorącego Elfa Bernarda


ICYMI, Disney robi program telewizyjny oparty na klasyce filmów bożonarodzeniowych Św. Klauzula i jego dwie kontynuacje. Program Disney Plus, zatytułowany Mikołaje, ponownie odwiedzi Scotta Calvina, granego przez Tima Allena, w jego 65. urodziny. Zdaje sobie sprawę, że nie może wiecznie utrzymać tego schicku Świętego Mikołaja, więc postanawia znaleźć zastępcę. Disney zaprezentował pierwsze spojrzenie na nową serię na Twitterze.

Dużo się tu dzieje: Święty Mikołaj zapinany na guziki, Kal Penn, Stacja jedenasta Matyldy Lawler. Ale właśnie tego brakowało, co przykuło naszą uwagę: wyraźny brak Bernarda Gorącego Elfa na tym promocyjnym obrazie! Sprawiedliwość dla Bernarda!

Dla tych, którzy nie są zaznajomieni, Bernard the Hot Elf to w rzeczywistości Bernard the Head Elf, grany przez Davida Krumholtza w The Santa Clause z 1994 roku i sequelu z 2002 roku. Jest elfem, który pokazuje Scotta Calvina Tima Allena — a co ważniejsze dla celów tego artykułu, inspirowane młode dzieciństwo miażdży wszędzie. Czy to rozmarzone brązowe oczy? Wspaniałe kręcone włosy? Niewytłumaczalny nowojorski akcent?

„Być może miałem dumę, gdy miałem 16 lat” – powiedział Krumholtz Sęp w wywiadzie.

Teraz, zgodnie z logiką filmów o Świętym Mikołaju, prawdopodobnie nie ma sensu, aby Krumholtz, który ma teraz 44 lata, powtarzał tę rolę. Elfy bożonarodzeniowe w trylogii Świętego Mikołaja wyglądają jak dzieci, mimo że mają setki lat. Ale nawet jeśli showrunnerom udało się wyjaśnić, dlaczego Bernard jest teraz 44-letnim mężczyzną, istnieje również większy problem, czy Krumholtz nawet chce powtórzyć swoją rolę. Jak powiedział Vulture, pominął trzeci film, częściowo z powodu konfliktów w harmonogramie, ale częściowo dlatego, że czuł, że scenariusz zdewaluował postać.

Niestety, Bernard nie wydaje się być zaangażowany w Mikołaje — a przynajmniej nie na tym promocyjnym zdjęciu. Oprócz Allena, Elizabeth Mitchell powraca do obsady jako Carol aka Mrs. Claus. Kal Penn, z Harold i Kumar w międzyczasie sława dołącza jako Simon Choksi, wynalazca gier z aspiracjami, by zostać następnym Jeffem Bezosem — który zamiast tego może zostać następnym Mikołajem. Spektakl będzie miał premierę jeszcze w tym roku.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Przeprojektowany pilot Siri Remote otrzymuje aktualizację oprogramowania sprzętowego dla posiadaczy Apple TV

Apple po prostu zaktualizuje oprogramowanie układowe w nowym Siri Remote. Zapowiedziany wraz z drugą generacją Apple TV 4K, pilot jest dostępny przy...

Stranger Things 4 właśnie stał się drugim programem Netflix, który osiągnął 1 miliard godzin oglądania

Dziwniejsze rzeczy 4najnowszy sezon tego hitu, właśnie stał się drugim w historii serialem Netflixa przekroczyć miliard godzin oglądania. Od czasu...

Kup nową kropkę gen-4 Echo Dot już od 20 $

ostatnie artykuły ...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!