Discovery Plus to doskonała usługa przesyłania strumieniowego hałasu w tle


Słowo „odkrywanie” sugeruje, że jest coś nowego do znalezienia, ale ostatnie kilka tygodni spędziłem na ciągłym przeszukiwaniu programu, który jest nadawany od ponad 20 lat, dzięki Discovery Plus: House Hunters.

Dzięki House Hunters (i House Hunters International, wzdłuż Tiny House Hunters) moje dni spędzone w domu, pracując w domu i nie robiąc nic poza oglądaniem telewizji, przeszły prawie wyłącznie do Discovery Plus. W moim mieszkaniu występuje w postaci białego szumu: szum par kłócących się o to, czy zapłacić pełne 560 000 dolarów za dom w ładnej okolicy bliżej uroczego bistro, czy też zaryzykować zakup domu o wartości 480 000 dolarów, który wymaga trochę pracy, ale jest znacznie poniżej budżetu emitujące z mojego telewizora. Od momentu rozpoczęcia pracy do chwili, gdy zaczynam się uspokajać, House Hunters odtwarza w sposób ciągły na dedykowanym kanale w ramach Discovery Plus.

„Stawiamy na to, że świat wykonuje pełny obrót, że treści, które ludzie wybrali, kiedy mogli wybrać cokolwiek w telewizji lub kablu, treści, które kochają i po które biegną do domu – 90 dni, Poprawka, Bracia własności – nadal będą to kochać ”- powiedział dyrektor generalny Discovery David Zaslav powiedział Plik New York Times w niedawnym wywiadzie.

Discovery Plus, dom dla programów z takich sieci, jak HGTV, TLC, Investigation Discovery i Food Network, został uruchomiony w odpowiednim momencie, kiedy telewizja otoczenia stawała się stałym elementem w domach ludzi podczas pandemii. Autor i dziennikarz Kyle Chayka odniósł się do ambient TV jako coś „Nie musisz zwracać uwagi, aby się cieszyć, ale jest to na tyle kuszące, że jest atrakcyjne, jeśli zdecydujesz się to zrobić na chwilę”. To było dla Chayki Emily w Paryżu. To rozumowanie jest również tym, co czyni House Hunters, a także 90 procent serialu w Discovery Plus, idealnej telewizji ambientowej.

Przesyłanie strumieniowe umożliwia również telewizję otoczenia w sposób, w jaki telewizja kablowa nie może, ponieważ istnieje opcja całkowicie wolna od reklam. Głośne reklamy, które odtwarzają się co siedem minut, przestają istnieć. Funkcjonalnie mam możliwość wrzucenia na House Hunters kanał, który nadaje odcinki programu 24/7 i zapomnij o nim. Usługi przesyłania strumieniowego mają na celu maksymalne ułatwienie oglądania i przyciągnięcie uwagi ludzi, gdy zaczną oglądać telewizję.

Jak dotąd działa lepiej niż oczekiwano w przypadku Discovery Plus. Firma się zarejestrowała ponad 11 milionów subskrybentów na platformę od czasu jej uruchomienia na początku stycznia. Docelowymi odbiorcami Discovery są osoby w wieku od 25 do 54 lat, szeroka grupa, ale z największym dochodem do dyspozycji od 2019 r., według Statista. Dochód rozporządzalny gospodarstwa domowego prowadzonego przez osobę w wieku od 25 do 54 lat wahał się od 69,700 do 91,400 USD w 2019 roku, podał Statista. Dodajmy, że przecinanie przewodów nadal odbywa się w przyspieszonym tempie, a milenialsi są jedną z największych grup, które rejestrują się w trzech lub więcej usługach przesyłania strumieniowego, a potencjał Discovery Plus jest oczywisty.

Reklama

Zaslav określił imponujące początkowe rejestracje jako dowód, że „ludzie naprawdę nie zmieniają się tak bardzo”, gdy rozmawia z Czasy. Prawdopodobnie to prawda, ale posiadanie opcji bez reklam, która działa dla dorosłych i studentów, co Kraina lodu 2 w Disney Plus lub Cocomelon w YouTube i Netflix powtórzenia dla dzieci stały się niezbędne w moim domu. Cytując popularnego mema TikTok, House Hunters w Discovery Plus prowadzi do „pustej głowy, żadnych myśli”.

Jest na to inny termin: telewizja w poczekalni. Na przykład talk show w ciągu dnia lub nowe odcinki telenoweli, takie jak 90-dniowy Narzeczony, Poszukiwacze domów, i Diners, drive-in i nurkowania są po prostu wystarczająco interesujące, aby przyciągnąć czyjąś ulotną uwagę, ale są wystarczająco monotonne, aby nie rozpraszać się całkowicie. Po prostu istnieją po to, aby ludzie mogli się bawić, jeśli chcą, ale mogą unosić się w tle, jeśli ktoś wolałby sprawdzić na Instagramie lub zamiast tego przeczytać książkę – lub, w moim przypadku, pracować.

Discovery Plus ma jeszcze długą drogę do przebycia. Istnieją podstawowe funkcje produktu, które należy naprawić (znajdowanie filmów na żądanie zamiast kanałów 24/7 jest trudniejsze niż powinno), a nie widziałem żadnych nowych seriali ani ofert specjalnych, które zwróciłyby moją uwagę. Discovery musi również zapewnić, że zatrzyma większość osób, które się zarejestrują. Na razie Discovery wypełniło potrzebę, o której nie wiedziałem, że mam podczas pracy w domu – czysty, nieprzerwany, ambientowy telewizor, o którym nie muszę myśleć godzinami, gdy tylko włączę odtwarzanie.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sonos usłyszał muzykę: ulepszenia VoiceOver, odtwarzanie lokalne i nie tylko, powrót do nowej aplikacji

Sonos wprowadził na rynek zupełnie nowość wersję swojej aplikacji ten miesiąc. Otrzymał także wiele krytycznych opinii od użytkowników na temat brakujących funkcji,...

Możesz zaoszczędzić do 20 USD na najnowszych power bankach Qi2 firmy Anker

Cieszę się, że byłem zmuszony poczekać z przyjęciem nowego standardu ładowania magnetycznego, ponieważ oznacza to, że mogę teraz skorzystać z rabatów takich jak...

Steve’owi Kramerowi, konsultantowi politycznemu stojącemu za fałszywymi automatycznymi połączeniami Bidena, grozi kara w wysokości 6 milionów dolarów

Federalna Komisja Łączności zaproponowała nałożenie wielomilionowych kar na konsultanta politycznego odpowiedzialnego za kampanię automatycznego dzwonienia, w której wykorzystano wygenerowaną przez sztuczną inteligencję fałszywą...
Advertisment