Diablo II: Resurrected pozwoli ci zaimportować twoje 20-letnie zapisy gry


Blizzard nie żartował kiedy powiedział Wielokąt że nowy zremasterowany Diablo II byłby wierny oryginałowi. Będziesz mógł nawet kontynuować od miejsca, w którym skończyłeś z 20-letnimi zapisami gry, IGN Middle East raporty.

“Tak! Tak, zatrzymaj je! ” producent Matthew Cederquist powiedział dziennikarzom, mówiąc, że zespół nazwał to „najlepszym filmem wszech czasów”.

Jako przegrany gracz, sam pomysł przyprawia mnie o dreszcze – niebezpieczne, te, które wyobrażam sobie, są podobne do tego, co czuł Gollum Władca Pierścieni kiedy zdecydował wyciągnąć Jedyny Pierścień z uduszonego zwłok swojego brata. Myślałem, że mógłbym bezpiecznie zostaw tę grę za sobą, ale nie. Wygląda na to, że wkrótce będę musiał znaleźć starego przyjaciela.

Jednak dla reszty fanów oryginalnej gry może to być niesamowita wiadomość: gracze tacy jak ja spędzili dużo czasu na szlifowaniu Diablo IIszefowie i poziomy do odkurzenia szukając unikalnych przedmiotów, nie wspominając o sprzedaży ich online i wymianie ich w grze, która tak naprawdę nie została zaprojektowana do tego rodzaju rzeczy. (Jeden szczególny rzadki przedmiot, Kamień Jordanii, był faktycznie używany jako prowizoryczna forma waluty.)

Teraz cały ten postęp jest teoretycznie twój, zamiast zaczynać od zera, a może nawet być przenośny: teoretycznie możliwości cross-save gry na PC i konsoli oznaczają, że możesz nawet załadować swój zapis OG na Nintendo Przełącznik.

Burza śnieżna powiedział naszej siostrzanej stronie Wielokąt że w zasadzie remaster jest oryginalna gra, więc nie jest zaskakujące, że oryginalne zapisy nadal działają:

To nie jest remake ”- powiedział Fergusson. „Nie wykonujemy inżynierii wstecznej; nie odbudowujemy go i nie staramy się, aby wyglądał i brzmiał jak [Diablo 2]. To jest [Diablo 2]. […] Jest tam, pod powierzchnią. Cała symulacja, silnik tej gry, jest siłą napędową tej gry [Diablo 2] tuż pod spodem. Jest więc przełącznik, starszy przełącznik, który po naciśnięciu przycisku zobaczysz za zasłonami i jest Diablo 2 w sprite’ach 2D działających właśnie tam i możesz grać tak, jak grałeś 20 lat temu ”.

Reklama

„[W]W pewnym sensie go wepchnęliśmy i zadziałało! ” zespół powiedział IGN Middle East.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Lokacja świątyni Joku-usin i opis przejścia w grze Zelda: TOTK

Świątynia Joku-usin znajduje się wewnątrz The Legend of Zelda: Łzy królestwa's Faron Grasslands Niebo. Nasz przewodnik pomoże ci znaleźć lokalizację świątyni Joku-usin,...

Szósty sezon Black Mirror trafi na Netflix 15 czerwca

Nadchodząca część będzie składać się z pięciu nowych odcinków, w tym jednego, w którym kobieta zdaje sobie sprawę, że platforma streamingowa, która wygląda...

Beat Sabre to najnowsza gra VR, która może pojawić się na goglach Apple w przyszłym tygodniu

Jesteśmy w ostatnich dniach hype'u na słuchawki Apple (przynajmniej mamy taką nadzieję), a to oznacza, że ​​wciąż jest czas na przewidywania. Wczoraj...
Advertisment