Destiny 2 otrzyma statek Ecto-1 i inne przedmioty z Pogromców Duchów


Najnowsza wersja Bungie Przeznaczenie 2 Crossover popkultury jest już blisko. Ale tym razem tak nie jest skórki lub zestawy zbroi z innej gry wideoto elementy z nadchodzącego filmu — Pogromcy duchów: Zamarznięte Imperiumbyć precyzyjnym.

W poniedziałek, Bungie ujawniło na X, dawniej Twitter, że pojawią się trzy kosmetyki z motywem Ghostbusters Przeznaczenie 2. Jest tam statek Strażników wzorowany na niesławnym samochodzie Ecto-1, skorupa Ducha oparta na najbardziej rozpoznawalnym duchu serii, Slimerze, oraz Wróbel, który wydaje się czerpie inspirację z głównego złoczyńcy Zamrożone Imperium. Wszystkie te kosmetyki nadchodzą Przeznaczenie 2 19 marca, zaledwie trzy dni wcześniej Pogromcy duchów: Zamarznięte Imperium trafia do kin.

Jeśli chodzi o cenę tych przedmiotów, Bungie nie ujawniła jeszcze niczego. Jednakże, pomijając poprzednie pakiety, wydaje się prawdopodobne, że ten pakiet będzie kosztować od 2200 sztuk srebra (około 20 dolarów) do 2800 sztuk srebra (około 30 dolarów). Poprzednie pakiety, które zawierały Wróbla, statek i powłokę Ducha, kosztowały tylko 2200 sztuk srebra (często obniżone do zaledwie 1900 podczas wyprzedaży), ale pakiet zeszłoroczny na podstawie serii Wiedźmin kosztował 2800 (2500 w promocji).

To najnowszy z długiej linii kosmetycznych crossoverów Bungie i Przeznaczenie 2. Wszystko zaczęło się od Fortnite ponownie w 2022 roku. Od tego czasu Bungie dodał Maskotki PlayStation, takie jak Kratos od God of War po grę, a nawet przedmioty inspirowane Assassin’s Creed i Wiedźmin. Ostatnio Strażnicy mogli podnosić zbroję w oparciu o Franczyza Mass Effectdo którego dołączono także bezpłatny statek, Sparrow i Ghost.

Crossover Ghostbusters wydaje się nieco inny niż pozostałe crossovery. Po pierwsze, nie czerpie głównej inspiracji z innej gry – chociaż Wiedźmin oczywiście też ma taką inspirację popularny serial Netflixa. Po drugie, nie ma żadnych zestawów zbroi Pogromcy Duchów, które gracze mogliby kupić i założyć. O ile Bungie ujawniło, współpraca z Pogromcami Duchów obejmuje tylko dwa pojazdy i Ducha. Zatem wszyscy Strażnicy, którzy chcieli założyć własny kombinezon Proton Pack lub Venkman, wydają się nie mieć szczęścia.



Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wieloletni szef sterowników Linux Nouveau, Ben Skeggs, dołącza do firmy NVIDIA

Ben Skeggs, główny opiekun sterownika GPU NVIDIA o otwartym kodzie źródłowym dla jądra systemu Linux o nazwie Nouveau, dołączył do firmy NVIDIA. ...

NBA zakazuje Jontayowi Porterowi zawodnikowi Toronto Raptors prowadzenia zakładów sportowych online

NBA na stałe wykluczyła z ligi napastnika Toronto Raptors Jontaya Portera za naruszenie zasad hazardu – napisano w oświadczeniu w środę. Według...

Intel buduje największy na świecie system neuromorficzny, aby zapewnić bardziej zrównoważoną sztuczną inteligencję

Intel ogłosił dzisiaj, że zbudował największy na świecie system neuromorficzny. Ten wielkoskalowy system neuromorficzny o kryptonimie Hala Point, początkowo wdrożony w Sandia...
Advertisment