Destiny 2 ma jeden z najgorszych błędów w swojej historii, który topi bossów i graczy PvP


Przeznaczenie 2 ma obecnie jeden z najgorszych – i najzabawniejszych – błędów w swojej historii, pozwalający graczom tworzyć broń z dodatkami, które zakłócają rozgrywkę lub PvP. Gracze mogą umieszczać ramki strzelb na karabinach automatycznych, uzyskując broń, która unicestwia kogoś w PvP w ciągu milisekund ze względu na znacznie skrócony czas zabicia.

Przeznaczenie 2 gracze tworzyli także granatniki z ramami z innej broni, wysyłając niezwykle wybuchowe pociski w stronę wrogów i graczy PvP. Bungie oferuje obecnie dodatkowe nagrody za aktywność Arcymistrza Nightfall, jedną z trudniejszych stron środowiska PvE. Ten błąd sprawia, że ​​zawartość Arcymistrza działa lekko, ponieważ ludzie z łatwością przebijają się przez wrogów i bossów.

Próby Ozyrysa, Przeznaczenie 2w trybie rywalizacji PvP, będzie także dostępny w ten weekend z poszukiwaną bronią Igneous Hammer jako nagrodą za bezbłędne pokonanie trudności (wygranie siedmiu gier bez porażki). Ten błąd w wytwarzaniu broni oznacza, że ​​setki graczy biegają z bronią, która topi graczy i sprawia, że ​​Próby Ozyrysa są bardzo łatwe, gdy ma to być trudniejsze środowisko PvP.

Tego exploita można również użyć do umieszczenia egzotycznych cech broni na zwykłej legendarnej broni, całkowicie zmieniając sposób działania broni Przeznaczenie 2. Strzelając z jednej z tych broni, dosłownie czujesz się, jakbyś oszukiwał.

Wyzwaniem dla Bungie jest to, co zrobi, aby rozwiązać ten problem. Twórcy Destiny 2 nieuchronnie będą musieli wycofać swoje serwery, ale jak długo ten exploit występuje w grze? Bungie może potrzebować także przeskanować wcześniej stworzoną broń, aby upewnić się, że w grze nie pozostała żadna zbyt silna broń, więc naprawienie tego exploita jest dość skomplikowane.

Krawędź skontaktował się z Bungie, aby skomentować usterkę, ale firma nie odpowiedziała w momencie publikacji. Bungie również nie skomentowało tej informacji Pomoc Bungie konto na X (dawniej Twitter) ani jego Zespół Destiny 2 konto.

Reklama

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

iOS 17.0.1 ponownie łata 3 aktywnie wykorzystywane luki w zabezpieczeniach

Trzy dni po premierze iOS 17 Apple to zrobił wydał iOS 17.0.1 z trzema ważnymi poprawkami bezpieczeństwa. Warto zauważyć, że Apple twierdzi,...

Funkcja dostosowywania postaci w grze Baldur’s Gate 3 już wkrótce

Od Wrota Baldura 3 wyszło, fani byli domagając się sposobu na zmianę wyglądu swoich postaci podczas rozgrywki, po opuszczeniu gry...

Amazon Echo Show 10 otrzymuje największą zniżkę od czasu Prime Day

Amazon mógł to ogłosić nowy soundbarA Echo Show 8 trzeciej generacjii mnóstwo innych urządzeń w jego trakcie ostatnie jesienne wydarzenie sprzętoweale jedną rzeczą,...
Advertisment