Destiny 2 ma jeden z najgorszych błędów w swojej historii, który topi bossów i graczy PvP


Przeznaczenie 2 ma obecnie jeden z najgorszych – i najzabawniejszych – błędów w swojej historii, pozwalający graczom tworzyć broń z dodatkami, które zakłócają rozgrywkę lub PvP. Gracze mogą umieszczać ramki strzelb na karabinach automatycznych, uzyskując broń, która unicestwia kogoś w PvP w ciągu milisekund ze względu na znacznie skrócony czas zabicia.

Przeznaczenie 2 gracze tworzyli także granatniki z ramami z innej broni, wysyłając niezwykle wybuchowe pociski w stronę wrogów i graczy PvP. Bungie oferuje obecnie dodatkowe nagrody za aktywność Arcymistrza Nightfall, jedną z trudniejszych stron środowiska PvE. Ten błąd sprawia, że ​​zawartość Arcymistrza działa lekko, ponieważ ludzie z łatwością przebijają się przez wrogów i bossów.

Próby Ozyrysa, Przeznaczenie 2w trybie rywalizacji PvP, będzie także dostępny w ten weekend z poszukiwaną bronią Igneous Hammer jako nagrodą za bezbłędne pokonanie trudności (wygranie siedmiu gier bez porażki). Ten błąd w wytwarzaniu broni oznacza, że ​​setki graczy biegają z bronią, która topi graczy i sprawia, że ​​Próby Ozyrysa są bardzo łatwe, gdy ma to być trudniejsze środowisko PvP.

Tego exploita można również użyć do umieszczenia egzotycznych cech broni na zwykłej legendarnej broni, całkowicie zmieniając sposób działania broni Przeznaczenie 2. Strzelając z jednej z tych broni, dosłownie czujesz się, jakbyś oszukiwał.

Wyzwaniem dla Bungie jest to, co zrobi, aby rozwiązać ten problem. Twórcy Destiny 2 nieuchronnie będą musieli wycofać swoje serwery, ale jak długo ten exploit występuje w grze? Bungie może potrzebować także przeskanować wcześniej stworzoną broń, aby upewnić się, że w grze nie pozostała żadna zbyt silna broń, więc naprawienie tego exploita jest dość skomplikowane.

Krawędź skontaktował się z Bungie, aby skomentować usterkę, ale firma nie odpowiedziała w momencie publikacji. Bungie również nie skomentowało tej informacji Pomoc Bungie konto na X (dawniej Twitter) ani jego Zespół Destiny 2 konto.

Reklama

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Notion Calendar i Claude AI trafiają na Androida

Cześć, przyjaciele! Witamy w Instalator Nr 46, Twój przewodnik po najlepszych i Skraj-najlepsze rzeczy na świecie. (Jeśli jesteś tu nowy, witaj, mam nadzieję,...

Firma Microsoft udostępnia narzędzie do odzyskiwania danych, które pomoże naprawić komputery z systemem Windows dotknięte problemem CrowdStrike

Chociaż CrowdStrike wydało aktualizację, aby naprawić swoje oprogramowanie, które powodowało miliony błędów Blue Screen of Death, nie wszystkie komputery są w stanie automatycznie...

Ten tydzień w grach (tydzień 30)

Wkraczając w ostatni pełny tydzień lipca, wracamy do naszego regularnego letniego harmonogramu z kolejnym tygodniem bez żadnych dużych premier. Główna premiera tego tygodnia...
Advertisment