Demo Final Fantasy VII Rebirth jest tego warte dla fortepianu


Instrumenty, na których można grać w grach wideo, to jedna z najwspanialszych tradycji tego medium, potwierdzająca, że ​​słowo „gra” ma więcej niż jedno znaczenie, a każde z nich jest równie zabawne. Legenda Zeldy: Ocarina czasu”S tytułowa okaryna, miasto się włącza Gry Animal Crossingi asortyment instrumentów możesz zagrać Wojny Gildii 2 — wszystkie bardzo kiepskie sposoby na obejście prawa autorskiego i narzucenie go człowiekowi, zmuszając Link do grania „Dziwoląg na uwięzi.”

W 1997, Final Fantasy VII był jednym z pionierów instrumentów w grze, z możliwymi do gry fortepianami, które można było znaleźć w grze. I jako demo dla Final Fantasy VII Odrodzenie gabloty, to tylko jedna z wielu rzeczy, które w pewnym remake’u zostały zmienione i ulepszone niż kiedykolwiek.

Powtarzając oryginalną grę, podczas retrospekcji w Nibelheim możesz udać się do pokoju Tify (trochę niegrzecznego, jak powie ci gra) i zagrać na jej pianinie, co wyświetli interfejs bardzo podobny do Ostatni z nas, część 2minigra polegająca na grze na gitarze. Para radiali pozwoli Ci grać nuty i/lub akordy za pomocą drążków kontrolera, z których każdy reprezentuje jedną z rąk Clouda.

Jak z Ostatni z nasto jest bardzo dobry sposób na intuicyjne granie kilku prostych melodii, choć z nieco mniejszym wdziękiem — naśladowanie pianina na gamepadzie jest twardy i to sprawia symulacja gitary w tej grze jeszcze bardziej imponujące. Nie oznacza to, że nie jest do tego stworzony doskonała pożywka dla memów lub poważne wersje innych utworów z Final Fantasy:

Osobiście kręciłem się po pokoju Tify na tyle długo, żeby wygrzebać notatki do głównej części Final Fantasy VII temat i uśmiechnij się, widząc moje poczucie spełnienia. Jestem pewien, że wrócę, prywatność Tify do cholery. Może nadejść burza śnieżna; może zdekantuję butelkę wina i spędzę kilka godzin, zmuszając Cloud Strife do zagrania „Everytime” Britney w ten sposób jedna scena w Łamacze wiosny.

Reklama

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najlepsze filmy, które opuszczą Netflix, Max i nie tylko pod koniec lutego 2024 r

Luty dobiega końca i choć rok przestępny sprawia, że ​​jest on nieco dłuższy, wciąż zostało ledwo wystarczająco dużo czasu, aby obejrzeć...

9to5Mac Overtime: Wreszcie nowe iPady!

W tym tygodniu w 9to5Mac Overtime Jeff i Fernando omawiają nowe, ekscytujące szczegóły dotyczące nadchodzących iPadów, w tym nowe, supercienkie wymiary, zaktualizowane funkcje...

Wielu użytkowników Redditorów nienawidzi IPO Reddit

Jeśli jesteś pewnym rodzajem cynizmu, Zgłoszenie S-1 Reddita uruchamia dzwonki alarmowe. Jest wzmianka o r/WallStreetBets. (Właściwie w sumie pięć wzmianek.) Jest...
Advertisment