debiut systemu watchOS 9.5 z nową tarczą zegarka Pride Celebration


Wraz z systemem iOS 16.5 firma Apple wydała dziś również system watchOS 9.5 dla użytkowników Apple Watch. Główną zmianą w tej aktualizacji jest zupełnie nowa tarcza zegarka Pride Celebration, aby uhonorować społeczność i kulturę LGBTQ+.

Ta historia jest wspierana przez Mosyle, jedyna ujednolicona platforma Apple. Mosyle to jedyne rozwiązanie, które w pełni integruje pięć różnych aplikacji na jednej platformie Apple, umożliwiając firmom i szkołom łatwe i automatyczne wdrażanie, zarządzanie i ochronę wszystkich urządzeń Apple. Ponad 38 000 organizacji wykorzystuje rozwiązania Mosyle do automatyzacji wdrażania, zarządzania i zabezpieczania milionów urządzeń Apple każdego dnia. Poproś o BEZPŁATNE konto już dziś i odkryj, jak możesz uruchomić autopilota swojej floty Apple w cenie, w którą trudno uwierzyć.

Ten obraz ma pusty atrybut alt;  jego nazwa pliku to banner_mosyle_9to5.png

Co nowego w systemie watchOS 9.5?

watchOS 9.5 jest teraz udostępniany wszystkim użytkownikom. Możesz zaktualizować zegarek Apple Watch, przechodząc do Ustawień, wybierając Ogólne, a następnie wybierając Uaktualnienie oprogramowania. Możesz także zainstalować aktualizację za pośrednictwem aplikacji towarzyszącej Apple Watch na swoim iPhonie.

Oto informacje o wydaniu Apple dla systemu watchOS 9.5:

watchOS 9.5 zawiera nowe funkcje, ulepszenia i poprawki błędów, w tym nową tarczę zegarka Pride Celebration, aby uhonorować społeczność i kulturę LGBTQ+.

I jeszcze kilka szczegółów na temat nowej tarczy zegarka Pride Celebration:

Ta nowa tarcza zegarka, zainspirowana wieloma flagami dumy, łączy kolory, aby reprezentować siłę i wzajemne wsparcie ruchu LGBTQ+. Odzwierciedlając tkane pętle pętli sportowej, każda nić żywej nici przyczynia się do ogólnej kompozycji tarczy zegarka. Kolorowe nitki poruszają się, gdy Digital Crown na Apple Watch jest obracany, ekran jest stukany lub podnoszony jest nadgarstek użytkownika.

Reklama

Nowa tarcza Pride Celebration zawarta w systemie watchOS 9.5 łączy się z podobnie zaprojektowaną tapetą dla użytkowników iPhone’a. Nowa tapeta jest dołączona do iOS 16.5, który jest również dostępne od dziś.

Jeśli zauważysz coś nowego w systemie watchOS 9.5 na swoim zegarku Apple Watch, daj nam znać w komentarzach.

Podążaj za szansą: Świergot, InstagramI Mastodont

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

New on Netflix June 2023: The Witcher, Never Have I Ever, and more

Even with Netflix’s recommendation algorithm serving you new movies, new TV shows, and original programming tailored to your viewing habits, the...

Najnowsza aktualizacja Polestar 2 OTA dodaje YouTube, przyspiesza Apple CarPlay

Tego ranka, Gwiazda Polarna rozpoczęła bezprzewodową aktualizację oprogramowania P2.9 do sterowników Polestar 2 na całym świecie. Aktualizacja obejmuje dodanie integracji z YouTube...

Zaprezentowano serie Garmin Fenix ​​7 Pro i Epix Pro 2 z latarkami, dłuższą żywotnością baterii i nie tylko

Zegarki Garmin to tylko niektóre z nich najlepsze smartwatche na rynku, a firma właśnie zaktualizowała dwa ze swoich smartwatchy, w tym nowy Fenix...
Advertisment