Debiut ładowarki UGREEN Nexode 300 W USB-C GaN


Firma UGREEN wprowadza na rynek najbardziej wydajną jak dotąd ładowarkę USB-C GaN. Nowa ładowarka UGREEN Nexode o mocy 300 W zawiera pięć portów i ma znacznie większą moc niż jakakolwiek inna ładowarka ścienna GaN dostępna na rynku. Co więcej, debiutuje z A 70 dolarów zniżki uruchom zniżkę.

Ładowarka UGREEN Nexode 300W USB-C GaN

Obecna strategia rynkowa ładowarek USB-C jest prosta – zapakuj jak najwięcej mocy w możliwie małej obudowie. Jest to filozofia projektowania, która obejmuje niemal każdego producenta na rynku, często z UGREEN prowadzący szarżę.

Tym razem tak właśnie jest, zwłaszcza w przypadku nowej oferty Nexode o mocy 300 W. W ciągu ostatniego roku w ofercie firmy pojawiła się większość innych urządzeń tego typu, a model o mocy 200 W zadebiutował wcześniej jako produkt flagowy. Teraz firma jest gotowa na skok w kierunku jeszcze większej gamy produktów.

Skupiona wokół nie jednego, ale pary chipów GaN II, ładowarka UGREEN Nexode 300W USB-C GaN potrzebuje dwukrotnie więcej krzemu do zasilania czterech gniazd USB-C i jednego portu USB-A. Ładowarka może ładować trzy laptopy jednocześnie, a także wykrywać temperaturę sportową, aby uniknąć przegrzania.

Posiadanie mocy 300 W do rozłożenia na pięć różnych portów oznacza, że ​​naprawdę możesz naładować cały zestaw w sposób, który naprawdę nie był wcześniej możliwy. Na początku tego roku przyjrzałem się temu z bliska Ładowarka Satechi o mocy 200 W które połączyło potężną moc pokładową z inteligentnymi rozwiązaniami, aby faktycznie mieć pewność, że Twoje urządzenia będą mogły z niej skorzystać. Tak naprawdę po raz pierwszy stwierdziłem, że te ładowarki do wielu urządzeń są dobrym rozwiązaniem w każdym przypadku, a teraz wygląda na to, że UGREEN ma nadzieję podwoić tę wydajność dzięki dodatkowym 100 W mocy.

Reklama

Oto zestawienie możliwości nowej ładowarki UGREEN Nexode 300W:

  1. Do 140W
  2. Do 100W
  3. Do 60W
  4. Do 30W
  5. Do 25W

Prędkości te opierają się na sytuacji, gdy używany jest tylko jeden z portów. W przeciwieństwie do podłączenia sześciu akcesoriów nadal będzie wymagało trochę planowania Model Satechiego, ale dzięki temu możesz uzyskać jeszcze więcej z 5-portowej konstrukcji. Górny slot nadal może obsłużyć moc 100 W, natomiast drugi i trzeci port USB-C uzyskują odpowiednio 65 W i 45 W. Czwarte wyjście USB-C może nadal zasilać iPhone’a z pełną prędkością przy mocy 30 W, podczas gdy port USB-A o mocy 22,5 W uzupełnia pakiet akcesoriów i tym podobnych.

Już dostępne, ze zniżką na uruchomienie!

Już dostępna w sprzedaży nowa ładowarka UGREEN Nexode 300W bezpośrednio z oficjalnego sklepu internetowego UGREEN. Rejestruje się z Sugerowana cena detaliczna 269,99 USD, ale obecnie trwa promocja, w ramach której możesz zdobyć najnowszą ładowarkę tej marki za niższą cenę. Stosowanie kupon na stronie obniży cenę o 70 USD, obniżając cenę aż do 199,79 dolarów.


Subskrybuj kanał YouTube 9to5Toys, aby otrzymywać najnowsze filmy, recenzje i nie tylko!Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

MINISFORUM wprowadza na rynek płytę BD770i ITX z procesorem AMD Ryzen 7 7745HX

MINISFORUM wprowadza dziś na rynek płytę główną BD770i ITX „Mobile on Desktop”, która jest wyposażona w 8-rdzeniowy procesor AMD „Zen 4” Ryzen 7...

W przyszłym roku LG wyrzuci ze swoich telewizorów technologię ATSC 3.0

ATSC 3.0 to kolejna główna wersja formatu nadawanej telewizji. (Wersja 2.0 była pomyślana jako aktualizacja kompatybilna wstecz, która ostatecznie została anulowana na...

Microsoft kończy aktywację systemu Windows przy użyciu kluczy Windows 7 i 8

Przez ponad dziesięć lat od premiery systemu Windows 8 system Windows skrywał niezbyt dobrze strzeżoną tajemnicę; możesz aktywować instalację za pomocą klucza...
Advertisment