Debiut etui OtterBox Figura na iPhone’a 15 z wzorami inspirowanymi farbą


W zeszłym tygodniu zadebiutował OtterBox zbiór rdzeni etui do iPhone’a 15, a dziś marka powraca z zupełnie nowymi projektami. Nowe etui OtterBox Figura na iPhone’a 15 inspirowane jest malarstwem akwarelowym i są wyposażone w: kolorowe projekty aby dopasować obsługę MagSafe i elastyczne kompilacje.

OtterBox wprowadza na rynek nowe etui Figura do iPhone’a 15

Kiedy firma OtterBox po raz pierwszy przedstawiła nam swoje nowe etui do iPhone’a 15, po prostu trzymała się tego, co najlepsze zwykłe projekty widzimy rok po roku. Okładki Symmetry, Commuter i Defender nie są niczym nowym, pomimo otrzymania kilku drobnych aktualizacji najnowszej wersji Apple. Ale teraz marka powraca, aby zaprezentować swoje pierwsza zupełnie nowa sprawa dla serii iPhone 15.

Nadchodzi nowa seria OtterBox Figura dla iPhone’a 15 wszystkie cztery style nowych smartfonów. Każdy projekt jest standardowo wyposażony w MagSafe i czerpie inspirację z malarstwa gwaszowego – stylu akwareli, który łączy farbę z białym pigmentem, aby uzyskać nieprzezroczystość. Jedno spojrzenie na nowe okładki i wyraźnie widać inspirację w postaci lekko półprzezroczystego projektu, który otacza telefon w jednej z kilku wirujących kolorów.

Etui OtterBox Figura na iPhone’a 15 mogą być dostępne w różnych wersjach, ale każde z nich jest wyposażone w miękkie w dotyku wykończenie z elastycznego materiału. Niektóre z charakterystycznych elementów obudowy OtterBox oczywiście stanowią krój, z podwyższonymi krawędziami wokół ekranu i zespołu tylnej kamery, a także przyczepnym wykończeniem pokrywy, które pomaga dodać dodatkowe bezpieczeństwo do miksu.

Wracając do projektów, każda z okładek ma półprzezroczysty wygląd, o którym mówiliśmy wcześniej, z mieszanką różnych kolorów. Istnieją zabawne nazwy, takie jak Unicorn Sorbet, Berries-N-Cream i Teaberry – z których każda kładzie nacisk na różne kolory, takie jak akcenty niebieskiego i zielonego, czarnego, różowego i innych.

Reklama

Obudowy OtterBox Figura można teraz kupić bezpośrednio u firmy, z 49,95 dolarów znaczniki cenowe po zbiorach. Etui są dostępne dla iPhone’a 15, 15 Plus, 15 Pro i 15 Pro Max, więc jesteś objęty ochroną niezależnie od tego, który telefon kupisz w ten piątek.


Subskrybuj kanał YouTube 9to5Toys, aby otrzymywać najnowsze filmy, recenzje i nie tylko!Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

W nowym wywiadzie Eddy Cue dzieli się swoimi przemyśleniami na temat rosnących ambicji sportowych Apple

W nowy wywiad dla GQ wraz z Eddym Cue dyrektor Apple dzieli się swoją opinią na temat dotychczasowego sukcesu umowy Apple-MLS oraz komentarzem...

New Microsoft Surface Devices Bring More Value to Business

Today we announced incredible AI experiences from across Microsoft and four new Surface devices. These products have been redesigned to reflect our longstanding...

Wczesny demontaż iPhone’a 15 Pro zagląda do wnętrza nowego flagowego telefonu Apple

Chcesz rzucić okiem na wnętrze iPhone'a 15 Pro? Flagowy handheld nawet nie rozpoczął wysyłki jeszcze, ale ludzie z PBKreviews rozebrali już urządzenie,...
Advertisment