Deathstroke of Justice League Zacka Snydera nosi emblemat Halo


Jeśli widzieliście oryginalne, niezatwierdzone przez Zacka-Snydera wydanie Liga Sprawiedliwych, wiesz, że superzłoczyńca DC Deathstroke, grany przez aktora Joe Manganiello, tworzy kamea po napisach z Lexem Luthorem Jessego Eisenberga. Z materiału tego nie wynika, że ​​zabójca jest zagorzałym fanem gry wieloosobowej Halo.

Ale miłość Deathstroke’a do serii gier wideo Halo została ujawniona publicznie w tym tygodniu dzięki wystawie, na której pokazano kostium postaci z Justice League Zacka Snydera. Przedłużona, czterogodzinna przeróbka filmu o superbohaterach DC dokładniej eksploruje senny krajobraz „Knightmare”, o którym pierwotnie wspomniano w Ordynans v Nadczłowiek: Świt Sprawiedliwości. W Justice League Zacka Snydera to tam powraca Joker Jareda Leto. W AT&T Discovery Park w Dallas w Teksasie fani kinowego uniwersum Zacka Snydera mogą zobaczyć oryginalne kostiumy Knightmare World użyte w sadze o superbohaterach reżysera.

To tam jeden z fanów zauważył emblemat na mieczu Deathstroke’a, który miał być odniesieniem do złoczyńcy Batmana Ra’s al Ghula i jego League of Shadows (aka League of Assassins). Deathstroke jest członkiem tej ligi, obok postaci takich jak Bane i Talia al Ghul.

Jeden z fanów, Geoff Reeves, opublikował swoje odkrycie na Twitterze:

Jednak inny fan Batmana, @TheBatstan, zakwestionował to odkrycie, wskazując, że ikona na rękojeści Deathstroke jest w rzeczywistości emblematem z gier Bungie’s Halo.

„Ra’s al Ghul logo my ass” – dodał Batstan.

Reklama

Jak więc pojawiła się ikona trybu wieloosobowego Halo Justice League Zacka Snydera (nawet jeśli może nie być widoczny na ekranie)? Jedna z dominujących teorii głosi, że ktoś zaangażowany w projekt kostiumu lub broni wyszukał w Google obraz „logo Ra’s al Ghul”. Plik pierwszym wynikiem jest ten obraz, w sumie.

Ale ta ikona runiczna pochodzi z Halo, tylko nieznacznie zmodyfikowana. Oto twórca ikony, doświadczony artysta Bungie, Christopher Barrett, wskazujący, że zaprojektował ten emblemat (z oryginalnym plikiem Adobe Illustrator, aby to udowodnić) dziesiątki lat temu:

Ale jak to się stało, że ten emblemat został w ogóle skojarzony z Ra’s al Ghulem? Odpowiedzialny może być twórca fan-fiction. Autor na wiki fandom-crossover Comic Crossroads użył tej nieco zmodyfikowanej wersji ikony run Halo do reprezentowania League of Shadows podczas ich tworzenia, alternatywny wszechświat komiksowy o nazwie Earth-5991. W tym wszechświecie połączenie Daredevila Marvela i Batmana DC, Matta Murdocka (nie Bruce’a Wayne’a) staje się Mrocznym Rycerzem. Oto streszczenie tego stworzenia fanów:

Kiedy młody Matt Murdock jest świadkiem zabicia swoich rodziców przez rabusia na jego oczach, przysięga, że ​​nigdy nie dopuści do czegoś takiego z niewinnymi. Opuszczając swój dom w Gotham City, Murdock opanowuje zarówno swoje ciało, jak i umysł na całym świecie, powracając, by pomścić swoich rodziców i swoje miasto, tocząc jednoosobową wojnę z przestępczością jako Batman, Człowiek bez strachu.

Twórca Earth-5991, który pojawia się jako Draft227 na Comic Crossroads, przyczynia się do pracy nad fanami DC crossover od co najmniej 2014 roku – na długo przed wydaniem 2017 roku. Liga Sprawiedliwych. Draft227 to także nazwisko osoby, która często wspomina Halopedia, prowadzona przez współpracowników wiki na temat serii Halo, która wyjaśniałaby, w jaki sposób natknęli się na ikonę. Draft227 również napisał seria opowieści o rozszerzeniach fanów Halo canon, nazwany nową osią czasu. Wygląda na to, że ich wpływ dotarł do Justice League Zacka Snydera w mały, dziwaczny sposób.

Możesz spróbować dowiedzieć się, co jest na mieczu Deathstroke’a Justice League Zacka Snydera, gdzie superwillian dostanie trochę więcej czasu na ekranie, kiedy jego premiera w HBO Max będzie miała miejsce 18 marca.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Quick Look: UCOTECH RE-2 In-Ear Monitors

Introduction UCOTECH is a South Korean audio brand that was founded in 2007 and has put out nearly 20 products in the time since....

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Axew

Pokemon Go organizuje wydarzenie Axew Community Day 10 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Chcemy przypomnieć mieszkańcom sprawdzić niebezpieczne warunki...

Recenzja ASUS GeForce RTX 4060 Ti TUF OC

Wstęp ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4060 Ti OC to poważnie wyglądająca, fabrycznie podkręcona, zaprojektowana na zamówienie wersja najnowszego wejścia firmy NVIDIA do klasy...
Advertisment