Deadpool i Wolverine wyskakują z dziwacznej sceny po napisach Deadpool 2


Deadpoola i Wolverine’apierwszy zwiastun w niedzielę na Super Bowl LVIII, gdzie po raz pierwszy przyjrzeliśmy się drodze Wade’a Wilsona do zostania oficjalnym członkiem The Kinowe Uniwersum Marvela. Ale jedna rzecz na temat zwiastuna Deadpoola i Wolverine’a początkowo było mylące: nie była narzeczoną Deadpoola, Vanessą zabity w ostatnim? To był ważny punkt fabuły. I czy członek X-Force, Shatterstar, również nie zginął? I tak, Peter też umarł!

Tak, wszyscy zostali zabici Deadpool 2. I jeśli nie pamiętasz szczegółów Deadpool 2scena w połowie napisów końcowychmoże nie być jasne, w jaki sposób Vanessa i inne postacie żyją Deadpoola i Wolverine’a. Ale jeśli ty Do Pamiętać Deadpool 2w połowie napisów końcowych, to rozumiesz, dlaczego Urząd ds. Odchyłek Czasu (TVA) pojawia się w mieszkaniu Wade’a, przygotowując się do przycinania patyków.

Na końcu Deadpool 2Negasonic Teenage Warhead i Yukio — którzy powracają Deadpoola i Wolverine’a — naprawić urządzenie do podróży w czasie, za którym Cable podróżował w czasie Ognista Pięść/Russell (Julian Dennison). Następnie Wade używa wehikułu czasu Cable’a, aby interweniować w poprzednie wydarzenia z filmu, zapobiegając śmierci Vanessy i upewniając się, że Peter (postać Roba Delaneya) przeżył makabryczny debiut X-Force. Pamiętajcie, że prawie każdy członek zespołu X-Force Deadpoola zginął po wyskoczeniu z samolotu; Shatterstar (Lewis Tan) został zmiażdżony przez helikopter, a Peter zginął w wyniku zanurzenia się w kwaśnej ślinie Zeitgeist (Bill Skarsgård).

Najwyraźniej, Wade uratował nie tylko Vanessę i Petera. Może wszystko z X-Force jest w porządku? Trzymam kciuki Szaleństwo Terry’ego Crewsa!

Oprócz ratowania swoich zmarłych bliskich, Wade dokonuje także dwóch zabójstw z litości Deadpool 2napisy w połowie: kręcenie oryginalnego Deadpoola Początki X-Men: Wolverine w głowę i wyświadczając tę ​​samą przysługę rzecznikowi Mint Mobile, Ryanowi Reynoldsowi, chwilę po przeczytaniu scenariusza Zielona Latarnia. Są one mniej istotne dla fabuły niż zabawne fragmenty.

Podróże w czasie Wade’a wyjaśnia, dlaczego TVA szuka Deadpoola w jego nowym filmie. Zamieszał z osią czasu i najwyraźniej zamierza spędzić część tego czasu Deadpoola i Wolverine’a czyszczenie nieuczciwych osi czasu lub po prostu spędzanie czasu w Pustce z Lokiwpadając na starych kumpli X i unikając śmiercionośnej chmury fioletowego gazu, Alioth.

Reklama

Deadpoola i Wolverine’a zadebiutuje w kinach 26 lipca. Jest mnóstwo czasu, aby nadrobić zaległości w serialach Disney Plus Loki jeśli nie, bo to wydaje się cholernie ważne dla przyszłości Deadpoola.Source link

Advertisment
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Alan Cumming w momencie drugiego sezonu Zdrajców, który zaskoczył go najbardziej

Jeśli myślisz, że Alan Cumming, gospodarz amerykańskiej wersji Zdrajcy, wywołuje wrażenie „faceta, który kogoś zabił”, będzie się śmiał – wychwytujesz to,...

Aplikacja Threads zapewnia szybki dostęp do aparatu i opcję zapisywania wersji roboczych

Niedawno o tym pisaliśmy Wątkiplatforma mikroblogowa Meta, wdrażamy funkcję Trendy. Chociaż jest to dostępne tylko dla niektórych użytkowników w USA, użytkownicy na...

Concept przewiduje, że Apple może wprowadzić nowe funkcje do systemu VisionOS 2

Chociaż Vision Pro pojawił się w sklepach zaledwie kilka tygodni temu, Apple ogłosiło nowe urządzenie w czerwcu ubiegłego roku na WWDC – i...
Advertisment