Daty harmonogramu sezonu Fortnite OG i kiedy sezon się kończy?


Zrozumienie Fortnite Harmonogram sezonu OG poinformuje Cię, kiedy powróci Twoja ulubiona mapa z Rozdziału 1 Fortnite.

Począwszy od sezonu 5, mapa będzie aktualizowana w każdy czwartek do następnego sezonu (lub dwóch) w kolejności, przed zakończeniem rozdziałem X na początku grudnia.

Każda aktualizacja wprowadzi także wiele przedmiotów, broni i pojazdów z tego sezonu, aby zakończyć podróż w przeszłość. Oto, kiedy możesz się spodziewać każdego tygodnia Fortnite OG i kiedy Fortnite OG się kończy.


Daty harmonogramu sezonu Fortnite OG

Zanim przejdziemy do omówienia tygodnia po tygodniu i sezonu po sezonie, oto całość Fortnite Harmonogram sezonu OG w skrócie:

  • 3 listopada do 9 listopada: Sezon 5
  • 9 listopada do 16 listopada: Sezon 6
  • 16 listopada do 23 listopada: Sezony 7 i 8
  • 23 listopada do 2 grudnia: Sezony 9 i X
  • 2 grudnia: Fortnite OG się kończy

Poniżej potwierdzono, że zostały dodane Fortnite Jak dotąd OG, a deweloper Epic twierdzi, że przedmioty mogą pozostać przez cały sezon lub tylko przez dany tydzień. Dowiemy się dokładnie, co jest dostępne, gdy pojawi się cotygodniowa poprawka.

Mówi się również, że nadejdzie więcej niż dotychczas ogłoszono, co sugeruje kilka niespodzianek po drodze. (Trzymamy kciuki za kokardkę i balony!)

Reklama


Fortnite OG, tydzień 1 (sezon 5)

Obraz: Epickie gry

Sezon 5 to sezon startowy Fortnite OG, trwający od piątku, 3 listopada do czwartku, 9 listopada, i prawdopodobnie najbliższy „klasycznemu” sezonowi z Rozdziału 1, jaki kiedykolwiek otrzymamy.

Polecane pojazdy to Kartka na zakupy I Kartka terenowa (znany również jako gokart golfowy), tak dobrze jak Pułapka zadająca obrażenia, Grappler I Boogie Bomba rzeczy. Bronie Strzelba z pompką, Karabin myśliwski, Karabin także się pojawić.


Fortnite OG, tydzień 2 (sezon 6)

Zapowiedź sezonu 6 w Fortnite OG

Obraz: Epickie gry

Sezon 6 będzie dostępny w Fortnite OG od czwartku 9 listopada do czwartku 16 listopada. Był to prawdopodobnie najbardziej znany jako „sezon Halloween” i wtedy Cube zdecydował się osiedlić w Loot Lake.

Nowością w tym tygodniu jest Quadcrasher, Zamontowana wieżyczkaI Deska surfingowa, z których ten ostatni został po raz pierwszy wprowadzony w sezonie 7, ale pojawia się tutaj wcześniej. Tymczasem nowe przedmioty i broń obejmują Strzelba dwulufowa, Clinger, Six Shooter, Pułapka chłodnicza, Port-twierdza „i nie tylko” – twierdzi Epic.


Fortnite OG, tydzień 3 (sezon 7 i sezon 8)

Zapowiedź sezonu 7 i 8 w Fortnite OG

Obraz: Epickie gry

Sezon 7 i 8 pojawią się w Fortnite OG od czwartku 16 listopada do czwartku 23 listopada i wprowadzą niektóre z bardziej znaczących zmian na mapach, takich jak biom śnieżny i ciekawe miejsca o tematyce pirackiej.

Jeśli chodzi o rzeczy do zabawy, to Pirackie działo I X-4 Stormwing (Fortnitesamolot) mogą pomóc w szybkim poruszaniu się po mapie na swój własny sposób. Tymczasem spodziewaj się przedmiotów Zakopany skarb, Pułapka z trującymi strzałkami I Ponowne rozmieszczenie szybowca zawierającego szczegółowe informacje do którego należy dołączyć Minigun, Poczwórny launcherI Pistolet Flint-Knock.


Fortnite OG, tydzień 4 (sezon 9 i sezon X)

Zapowiedź sezonu 9 i X w Fortnite OG

Obraz: Epickie gry

Ostatni tydzień Fortnite OG przedstawia sezon 9 i sezon X (znany również jako sezon 10 i ostatni sezon rozdziału 1) i trwa od czwartku 23 listopada do soboty 2 grudnia.

Jeśli chodzi o broń, spodziewaj się Granatnik zbliżeniowy, Uderzenie powietrzne I Ciężki karabin snajperski aby powrócić, a także przedmioty Obrót burzy I Złomowy Rift. Najlepszy ze wszystkich? Plecaki odrzutowe I Baler spraw, aby ich powrót również się pojawił, co powoduje podziały i jest świetne w użyciu.


Kiedy kończy się Fortnite OG?

Mapa Fortnite OG na niebieskim tle

Obraz: Epickie gry

Według odliczania w grze, Fortnite OG zakończy się w sobotę, 2 grudnia. Jest to zgodne z niektórymi ostatnimi Fortnite sezony, które rozpoczęły się w niedzielę — należy więc spodziewać się okresu przestoju podczas przejścia z jednego do drugiego.

To powiedziawszy, firma Epic Games znana jest z przesuwania sezonów o mniej więcej tydzień, gdy dochodzimy do ich wniosków, więc może być tutaj pewne pole do popisu, zwłaszcza że jest to krótszy, jednorazowy sezon.

Jeśli mielibyśmy spekulować – a powinniśmy podkreślić to czyste domysły z naszej strony – na podstawie popularności Fortnite Sam OGnie byłoby niespodzianką, gdyby te oryginalne mapy w pewnym momencie wróciły do ​​gry lub wydarzenie stało się trybem stałym, podobnie jak Zerowa konstrukcja wydawało się, że to jednorazowy przypadek i od tego czasu utkwił w pamięci.

Oczywiście firma Epic historycznie chętnie usuwała dane Fortnite czysta pogoda dzięki sezonowym aktualizacjom, a powrót poprzedniej mapy to nowa koncepcja gry — więc kto wie, co się tutaj wydarzy. Dla bezpieczeństwa upewnij się, że masz jak najwięcej czasu Fortnite OG, jak tylko możesz. Z pewnością to zrobimy!Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Kody QR mogą być ukrytym oszustwem typu phishing – ostrzega FTC

Federalna Komisja Handlu (FTC) ostrzegła społeczeństwo przed skanowaniem jakichkolwiek starych kodów QR blog z alertami konsumenckimi zeszły tydzień. Oczywiście ostrzeżenie sprowadza się...

W miarę zbliżania się premiery Apple rozpoczyna planowanie szkoleń Vision Pro dla pracowników sprzedaży detalicznej

Apple intensywnie się do tego przygotowuje Premiera detaliczna Vision Pro– wynika z nowego raportu z Bloomberga. Według doniesień Apple zaczęło planować sesje...

Włącz podwójne dotknięcie dowolnego zegarka Apple Watch: instrukcje

Jedną z głównych nowych funkcji Apple Watch Series 9 i Ultra 2 jest tak zwane „podwójne dotknięcie”, które pozwala użytkownikom kontrolować urządzenie do...
Advertisment