Data premiery College Football 25 ustalona na lipiec na PS5 i Xbox Series X


Nareszcie wiemy kiedy wracamy do szkoły: Piłka nożna EA Sports College 25 Premiera zaplanowana jest na 19 lipca, ogłosił w czwartek wydawca Electronic Arts.

EA oficjalnie opublikowało także okładkę gry, która wyciekła do sieci w zeszłym tygodniu, potwierdzając to Akademicka piłka nożna 25 wystąpią trzy aktualny gracze na boisku: rozgrywający Texas Longhorns Quinn Ewers, skrzydłowy/obrońca Colorado Buffaloes Travis Hunter i Michigan Wolverines rozgrywający Donovan Edwards.

Jak podało EA w komunikacie prasowym, po raz pierwszy aktywni sportowcy z college’u pojawią się na okładce gry EA Sports. A dzięki nowemu krajobrazowi w sporcie uniwersyteckim po 2021 r., gdzie sportowcy mogą otrzymać wynagrodzenie za wykorzystanie ich nazwiska, wizerunku i podobizny, wydawca gry płaci za pojawienie się każdej z tegorocznych gwiazd z okładki. (Edwardsa, EwersaI myśliwy każdy z nich opublikował sponsorowane posty na Instagramie we współpracy z oficjalnym kontem EA Sports College Football.)

Gra, stworzona jak poprzednio, przez studio Madden NFL EA Tiburon, ukaże się na PlayStation 5 i Xbox Series X. Godny uwagi jest brak wersji na komputery PC z systemem Windows, ponieważ EA wydaje Madden na PC od 2018 roku. Jest jednak mało prawdopodobne, że tak się stanie. ostudzić oczekiwanie i entuzjazm wokół Akademicka piłka nożna 25 to wszystko, biorąc pod uwagę, jak długo fani czekali na powrót tej ukochanej serii gier wideo.

Reklama

Okładka edycji Deluxe Akademicka piłka nożna 25.
Zdjęcie: EA Tiburon/Electronic Arts

Od tego czasu minęło ponad dekadę EA odłożyło na półkę serię znaną wówczas jako NCAA Football, pośród lawiny pozwów zbiorowych, w których zarzucono, że EA, NCAA i Collegiate Licensing Company (organizacja reprezentująca szkoły, które pojawiły się w grze) czerpały korzyści z wykorzystywania podobizny sportowców z uczelni wyższych bez płacenia im. Porozumienie to istniało ze względu na obowiązujące od dawna regulaminy NCAA, które charakteryzowały zawodników jako „studentów-sportowców” – w przeciwieństwie do profesjonalistów – i zabraniały im otrzymywania jakiegokolwiek wynagrodzenia za wykorzystanie ich imion i nazwisk, wizerunków lub podobizny (NIL). W odrębnym postępowaniu byli sportowcy z college’u zarzucili, że praktyka ta narusza prawo antymonopolowe.

EA, NCAA i CLC zgodziły się w 2014 r rozliczenia na łączną kwotę 60 milionów dolarów za wykorzystywanie podobizny sportowców w grach wideo, co skutkowało wypłatami dla tysięcy byłych graczy, którzy „wystąpili” w meczach futbolu uniwersyteckiego i koszykówki EA. Postępowanie antymonopolowe ostatecznie trafiło do Sądu Najwyższego, który jednomyślnie orzekł w 2021 r. NCAA przeciwko Alstonowi że limity NCAA dotyczące odszkodowań dla sportowców są nielegalne, pozostawiając jednocześnie zasady uniemożliwiające im wypłatę wynagrodzeń. Wkrótce potem NCAA ogłosiła tymczasową politykę NIL, otwierając śluzy dla sportowców z uczelni wyższych, aby mogli podpisywać umowy sponsorskie z takimi firmami jak EA.

Chociaż seria gier wideo EA nie nosi już nazwy NCAA – wydawca zmienił ją na Piłka nożna uczelni EA Sports kiedy ogłosił powrót serialu w 2021 roku — wygląda na to, że tak Akademicka piłka nożna 25 będzie zawierać całą pompę i widowiskowość futbolu uniwersyteckiego oraz autentyczność, do której ludzie byli przyzwyczajeni. EA podało w swoim komunikacie prasowym, że w grze wezmą udział 134 uczelnie i uniwersytety z pododdziału Football Bowl należącego do NCAA, co oznacza, że ​​gracze będą mogli cieszyć się mundurkami, maskotkami i stadionami swojej ulubionej szkoły, tak jak w poprzednich grach EA. A teraz, gdy możliwe są transakcje NIL, Akademicka piłka nożna 25wśród nich są gwiazdy z okładki ponad 10 000 sportowców z uczelni, którzy zgodzili się wystąpić w meczu. EA zapewnia każdemu minimalną opłatę w wysokości 600 dolarów oraz kopię gry.

Więcej szczegółów na Akademicka piłka nożna 25 zostanie zaprezentowany w piątek wraz z pełnym zwiastunem.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

YouTube Music umożliwia wyszukiwanie poprzez nucenie do telefonu z Androidem

W aplikacji YouTube Music na Androida dostępna jest funkcja, która będzie po części Shazamem i po części Twoim przyjacielem, gdy powiesz „hej, co...

9to5Mac Overtime 019: Spójrz na te ramki, stary

Jeff jest szefem produkcji treści wideo w 9to5. Początkowo dołączył do 9to5Mac w 2016 roku, tworząc filmy, solucje, poradniki, pisemne samouczki i...

Ława przysięgłych przyznaje Bungie zwycięstwo na mocy przełomowej decyzji przeciwdziałającej oszustwom

Wczorajsza decyzja jury przyznała Bungie (PDF) porządną sumę 63 210 dolarów. – powiedział doradca Bungie, James Barker, w oświadczeniu przesłanym e-mailem na...
Advertisment